2017’nin Siyaset Falı

2017’nin Siyaset Falı

Duygusal bir toplum olduğumuz için sorunlara hep duygusal açıdan bakıyor ve kaybediyoruz. Satürn gezegeni evimiz için gerçekler ve bireysel arzular arasında uyum gerektiğini işaret ediyor. Geçmişteki hataların hızla terk edilmesi gerekiyor. Uranüs bizi uyarmakta olup duygu patlamalarının zararlı olacağı belirtiyor.

2017 ocak ayında düşünce değişimleri ve fikir ayrılıkları yanında bazı ilişkilerde temeller sağlamlaşacak. Menfaat dostlukları ön planda olacak. Buna bağlı olarak, bazı değerler önem kazanırken, insanlar bitişler ve başlangıçlar yaşayacak. Bu bitişler ve başlangıçlar ilişkileri doğrudan ve etkili bir şekilde ilgilendirecek. Ülkemiz iyi niyetli yaklaşımlar içinde olacak ve dış ilişkilerdeki sorunlar radikal yaptırım getirecek. İç huzursuzluk dünyaya yanlış tanıtılmadan, içsel çatışmalardan uzak kalınmaya çalışılacak.

2017 mart ayı karmaşık ve bastırılmış duyguların ayı olacağından kişisel deneyimlere hazırlıklı olunmalıdır. Mayıs ayı büyük sorumluluk getirecek. Ekonomik kriz yeni bir boyut kazanacak. Dış ülkelerle olan ilişkiler yeni bir boyuta girecek. Diğer dünya ülkeleri içinde Türkiye farklı bir konum kazanacak.

2017 yılının sonbahar ayları ülke rahatlama dönemine girecek. Başarıya daha yakın bir performans var. Kasım ayında dünyanın gözü Türkiye’de olacak. Türkiye’nin dünya için cazip bir durama gelmesi birçok ülkenin hedeflerini de beraberinde getirecek. Türkiye için yılın son ayı birçok olayı da beraberinde getirecek. Dış ülkelerle olan bağlantılarda ince ayarların yapılması şart olacak.

Bir önceki yazımız olan Aslan Burcu'nun Kariyer Hayatı başlıklı makalemizde astrolog, astroloji ve burç analizi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

one × four =