Boğa Burcu ve Sağlık

BOĞA BURCU

Yemek yemeyi bu kadar çok seven başka bir burç var mı acaba?
Yemek ve içkinin daima en iyisini seçip daha sonra da ani kilo artışlarıyla dörtnala mücadeleye
boga Boğa Burcu ve Sağlıkgirişiyorsunuz. Ne güzel bir kombinasyon! Karbonhidratlar vücudunuzun kilosunu muhafaza etmenize sebep olur ve sevdiğiniz ağır besinlerin yanında alınmaktan kaçınılmalıdır. Bunlar sizi ağırlaştırır, kendinizi şişkin ve tembel hissetmenize neden olur.
Zaman içinde Boğa’larda sindirim güçlüğü çekmeye problemleri başlayabilir. Düşük nişasta, yağ ve şeker içeren bir diyet, beslenme hayatınızın gerekli bir parçası olmalıdır.
Hücrelerinizdeki tuz ve sodyum sülfat dengesizliği, sizde suyla dolu, tıkanmış, ve normalden daha fazla şişkin olduğunuz hissi yaratır.

Boğa Burcu ve Sağlık Hakkında Detaylı Bilgiler

Siz, Boğa’lar, hassas boğazınıza oldukça dikkat etmelisiniz. Tiroit fonksiyonlarınızın düzenli işlemesi için, doğal iyot içeren besinlerden, balık ve deniz mahsulleri, yumurta, karaciğer, böbrek, buğday, ıspanak, pancar, taze meyve ve yeşil salata besin listenizde daima yer almalıdır.
Su; su her yerde vardır. Ve sizin kendinizi yine iyi hissetmeniz için bolca suya ihtiyacınız vardır. Örneğin dilimlenmiş bir elma, bundan su ve taze meyve ihtiyacınızı aynı anda karşılayabilirsiniz.

Koç Burcu ve Sağlık – Boğa Burcu ve Sağlık – İkizler Burcu ve Sağlık
Yengeç Burcu ve Sağlık – Aslan Burcu ve Sağlık – Başak Burcu ve Sağlık – Terazi Burcu ve Sağlık
Akrep Burcu ve Sağlık – Yay Burcu ve Sağlık – Oğlak Burcu ve Sağlık
Kova Burcu ve Sağlık – Balık Burcu ve Sağlık
Burçlara Göre Diyet