Anasayfa 2015’de AKREP BURCU

2015’de AKREP BURCU

tarafından Zeynel Eroglu

AKREP BURCU

2015 YILLIK YORUMU

2015-akrep

Yıldızların öğretmeni Satürn gücünüzü ortaya koymanız ve yaşadıklarınızı akıl süzgecinden geçirip hayatınıza aktarmanız ile yaşamınızda yeni bir sayfa açmanız için çağırıyor sizi…

Ebeveynlerinizi ihmal etmek istemeseniz de, dikkatinizi kariyerinize vereceksiniz. Kazançlarınızı ve başarınızı pekiştirecek fırsatlar ayağınıza gelecek. Bazı fırsatlar karşınıza çıkaracak ve işinizle ilgili uygun ortamlar oluşacak. Geleceğinizle ilgili sizin lehinize gelişmelere neden olabilecek kişilerle tanışacaksınız. Eğer işsizseniz bu yıl güzel bir işin kapıları açılacak.

Aile, sosyal yaşantı ve kişisel maddi evinizle ilgili konular geri plana atılırken, daha çok toplumsal ve yüksek hedefleriniz dahilinde hareket etmek isteyeceksiniz. Özellikle evli olup da sorun yaşayanlar iş konularına kendilerini kaptırıp da eşlerini ihmal etmemeli.

Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz..

Ağustos ayından itibaren daha fazla dikkat çekecek ve isteklerinizi karşı tarafa daha kolay kabul ettireceksiniz. Böylece yeni girişimleriniz için tüm yaratıcılığınızla kendinizi gösterme fırsatı bulacaksınız.

Bu yıl biraz gayretle isteklerinize kavuşmanız mümkün görünüyor.

Ticaretle uğraşanlar yılın ilk yarısı alacakları güzel haberlerle masraflarını arttırabilir

Kalbi boş olan Akrep burçları, için ilginç bir yıl olacak…

Düzgün yürümeyen, eşit hak ve özgürlük olgusu çerçevesinde sürdürülmeyen bir ilişkiniz varsa, gerçekçi bir şekilde durumunuzu gözden geçirmeniz gerekir. Nisan – Haziran arasında enerjinizin odak noktası aşk hayatınız ve ilişkiniz olacak. Aşkta büyük bir tutku ve heyecan getirici deneyimler söz konusu olabilir.

Sinirlerinize hakim olduğunuz sürece, sağlığınız bir sorun yaratmayacak. Kendinizi rahatlatacak ruhsal deneyimler, meditasyon gibi konularla ilgilenebilir, hobilerinize vakit ayırabilir, sakin ortamları tercih edebilirsiniz. Kemiklerinizi ve iskelet sisteminizi korumalısınız. Fazla çalışarak vücudunuza yüklenmekten kaçının. Manevi terapiler size iyi gelecektir kol ve bacaklarınıza dikkat etmelisiniz. Spor yapıyorsanız; ağır kaldırmamaya özen gösterin.