Anasayfa 2015’de BALIK BURCU

2015’de BALIK BURCU

tarafından Zeynel Eroglu

BALIK BURCU

2015 YILLIK YORUMU

2015-balik

BALIK BURCU 2015 YILI YILDIZ HARİTASI

 

 

2015 yılında korkuları dünde bırakıp yarına cesaretle yürümeniz gereken pek çok ilki deneyimleyeceğiniz önem sıralamanızın değişeceği enerjisi oldukça yüksek ve kuvvetli bir yıl karşılıyor sizleri….

İş yaşamınızda meydana gelen gelişmeler, ev hayatınızı da düzene koyabilir. Yeni bir yere taşınmak, ailenizle ilgili konularda da yeni kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Araba almayı düşünen yâda mevcut arabalarını değiştirmeyi isteyen balıklar bu isteklerini gerçekleştirebilir.

Bazılarınız güçlü bir evlilik yapabilirsiniz. Kimileriniz ise, ilişkisiyle ilgili mücadeleler verebilir ve hayatınıza bir yön çizebilirsiniz.

Ağustos’tan itibaren organizasyonlar, sosyal hayat ve arkadaşlarla birliktelik gibi konularda güzel gelişmeler sizi bekliyor olabilir. Geleceğe dair kurduğunuz umutlarda güzel değişimler, gelişimler yaşanabilir. Bunları en güvendiğiniz dostlarınız ile birlikte paylaşabilir, onlara akıl verebilir ve nasihat alabilirsiniz.

Bu yılın ilk dönemi olmasa da ikinci yarısı iş değişikliği yapmanız olası. Yoğun çalışmayı sevmeyen balıklara da bir müjde verelim bu yıl işleriniz yoğun olmasa da kazancınız iyi görünüyor.

Parasal konularda kazancınızı belli bir bütçe çerçevesi içinde düzenlemeniz, riskli alanlardan uzak durmanız yararlıdır.

Bu yıl bol kazançlı, yoğun ama size zevk veren bir tempoda ki iş yaşamı sizi bekliyor. 2015

Süre giden bir ilişkisi olan Balıklar; bulunduğunuz durumdan oldukça mutlusunuz. İlişkinizde bazı inişli çıkışlı durumlar olmasına rağmen, nihai anlamda sizi rahatsız eden bir durum yok.

Bazılarınız için kısa süreli aşklar da söz konusu olabilir. Bu flörtleri gözünüzde büyütmemeli ve olayları kendi akışına bırakmalısınız.

Evlilik planları yâda ortaklaşa girilen bir iş için en olumlu sonuç ve gelişmelerin yaşanabileceği dönemdesiniz.

Eğer gerçek aşk yaşanıyorsa tüm evlilik testleri olumlu sonuçlar verecektir. Bu insan sizin için doğru insan olabilir. Bu yıl gerçek aşkı bulabilir güzel bir evlilik yapabilirsiniz.

Sevgili balık özellikle romatizmal hastalıklar konusunda dikkatli olmalısın. Boyun tutulmaları gibi sıkıntılarınız olabilir.

Kış aylarında açılan iştahınıza karşı önlem almalısınız. Ağustos-Eylül arası mide sorunlarınız gündeme gelecektir. Katılacağınız davetlerde yeme ve içme konularına dikkat etmelisiniz. Özellikle sigarayı halen bırakamamış balıklar en azından biraz azaltmayı denemeliler. Beslenmenize dikkat ettiğiniz ve biraz da spor yaptığınız sürece bu yıl sağlık açısında sorunsuz bir yıl olacak diye biliriz.