Anasayfa 2015’de BOĞA BURCU

2015’de BOĞA BURCU

tarafından Zeynel Eroglu

BOĞA BURCU 2015

 

2015 YILLIK YORUM

2015 Boga
2015 yılında Boğa Burçlarını Jüpiter’in önderliğinde nimet, bereket, başarı getiren yolda tam hızıyla ilerlerken göreceğiz. İşini düzgün yaparak görevlerini zamanında yerine getiren Boğalar, takdir ile birlikte onur ve saygıyı da hak edecekler. Bu yolda Satürn elbette engeller koyacak ama merak etmeyin! Zor zamanlar mutlulukları yerinde ve hedefinde gerçekleştirmek için önce gelir. Doğruluk ve sadakate önem veren Boğa Burçları, aşkta tam da aradığını bulabilecek bir noktaya gelecek. 2015yılında ev ile ilgili harcamalarda aşırılığa kaçabilir, müsriflikten uzak durulduğu takdirde, maddi olarak zorlanmayabilirsiniz.
Temmuz ayı özel yaşamınızda ailevi bağlarınızı güçlendirip yeniden yapılandıracak size sevgiyle bağlı bir eşiniz varsa romantizm ve aşkın enerjisi her ikiniz içinde maddi manevi güzelliklerin paylaşımı ile çok daha özel bir hal alacak. Sorunlu ve tek taraflı fedakarlıkla sağlam bir temel üzerine kurulmamış bir beraberlik içindeyseniz kararlar alacak ve daha fazla üzülmemek için kendinizi ilişkiden soyutlayarak yanlız kalmayı tercih edeceksiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Boğa’lar Temmuz ayı enerjileri aşk hayatınıza oldukçu olumlu gelişmeleri getirmekte… Kalbiniz aşkın sıcaklığı sizi anlayan ruhunuzu sevgiyle yücelten özel bir insanla buluşturabilir. Sosyal hayatınıza önem verin geçmişin olumsuz izlerini ardınızda bırakın ve anın size sunduğu güzelliklerin içinde yer almayı seçin… Maddi manevi şansınız yükselmişken ileriye dönük yatırımlar gerçekleştirebilir. Yurt dışı kaynaklı ortaklıklar iş birlikleri ile işinizle ilgili oldukça iyi fırsatlar yakalayabilir kısa sure içinde hızlı ama güvenli bağlar kurarak uzun vadede devam edecek finansal anlamda sizleri çok iyi şartlara kavuşturacak işlerin baş kahramanı olabilirsiniz… Kendinize güvenin inanın ve ilerleyin…
2015 başı olarak, sağlıkla ilgili konularda iniş ve çıkışlar olabilir… ruhsal dünyanızda ki olağanüstü gelişim ve farkındalık yaşamınızın her alanında daha kontrollü yaşananların olgunluğu ve ruhunuza kattığı iyileştirmeyi değerlendirmelerde bulunup kararlılıkla uygulamaya geçirecek olmanızın maddi manevi zenginliklerini yaşatacak sizlere. Yıldızların öğretmeni SATÜRN’ün sınavları ağırdır ancak, mükafatı da paha biçilemeyecek kadar büyük ve kıymetlidir! Sınavı verin ve sabırlı doğanızın mükafatını en güzel hali ile alın hayattan!
2015 yılı Boğalar için farklılıkların yeniliklerin yılı olacak.
Özellikle yılın ikinci yarısı evinizden veya işinizden ayrılabileceğiniz gibi, yeni bir işe, yeni bir eve geçebilir veya evinizle ilgili bir tadilat işine girişebilirsiniz.
Yılın ilk dönemi yeni bir aşk ilişkisine girmeniz ya da en azından sizi heyecanlandıracak bir flörte başlamanız olası. Ancak bunun güzel başlayan fakat sıkıntılı bitecek olan bir dönem olduğunu unutmayın.
Erkekseniz bazı ciddi bağlantılar yapabilir, kadınsanız bir erkekten teklif alabilirsiniz.
Sağlık konusunda dikkatli olmalı ve kendinize daha çok vakit ayırmalısınız. Katılacağınız toplantılarda tartışmalardan uzak kalın ve tansiyon sorunlarınıza dikkat edin. Mideniz ve sindirim sisteminizle ilgili sorunlar olabilir. Kasım-Aralık arasında sağlığınıza dikkat ediniz. Ayrıca kalp ve tansiyon sorunları olanlar gerekli perhizlerini yapmalı ve diyete başlamamışlarsa bir an önce bu konuya eğilmelidirler.