Anasayfa 2015’de İKİZLER BURCU

2015’de İKİZLER BURCU

tarafından Zeynel Eroglu

İKİZLER BURCU

2015 YILLIK YORUMU

2015-ikizler

 

2015 sizin için nimetlerle dolu bir sihirli kutu getiriyor. 2015 sizin için inanılmaz bir zaman gibi görünüyor! Eğer sevdiklerinize özel bir şey yapmak planlıyorsanız, bu yıl bu planları hayata geçirebilirsiniz. 2015 yılında, ün, şöhret, zenginlik ve her şeyi alma şansınız var.

Karşınıza çıkacak herhangi bir yeni fırsatı kaçırmayın, sadece yakalayın ve yolunuza devam edin!

2015in ilk döneminde, aile üyelerinin sayısında büyüme olasılığı var. Evlilik ya da doğum gibi sürprizlere hazırlıklı olun.

İş ve Kariyer hayatınızda artan iş yükünüzün aynı tempoda devam edeceğine ve finansal konularda beklentilerinizin arzu ettiğiniz gibi gerçekleşmeyeceğine işaret ediyor.

2015 yılı hayatınıza daha fazla yolculuk, yabancılarla ilişki ve aynı zamanda bilginizi geliştirebileceğiniz, akademik çalışmalar getirebilir.

Bu yıl çocuklarınıza daha çok vakit ayırdığınız onlarla ilişkileriniz her zamankinden daha iyi olduğu bir olacak.

Maddi sıkıntılar bu yıl çözüme kavuşabilir ancak şunu da belirtmeliyiz ayağınızı yorganına göre uzatmalısınız. Artık sizi sıkan kemerlerden kurtuluyorsunuz. Bazılarınız oldukça zorlandılar. 2015 sizi ödüllendirecek. Hem iş, hem aşk konusunda şanslı bir yıla giriyorsunuz

Yılın ilk yarısı parasal konularda meydana gelen aksamalar sizi zorlayabilir. Bu dönemde biraz sabır. Bu ay borçlanmalar açısından çok uygun değil.

Özellikle nisan ayından sonra maddi açıdan rahatladığınız bir döneme gireceksiniz. Kariyerle ilgili konularda çok şanslı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Genel olarak etrafınızda iş fırsatlarının çok olduğu bir döneme olacak. Uzun zamandır beklediğiniz gelişmelere nisan ayından sonra kavuşacaksınız iş yaşamında kazançlı bir döneme ve yoğun bir iş temposuna giriyorsunuz. İş gelirlerinizde meydana gelen artışları iyi değerlendirmelisiniz.

Yılın ilk aylarından itibaren duygusal anlamda güzel gelişmeler yaşanacak. Yalnız ikizler burçları yeni tanışacakları biri ile güzel bir birlikteliğe adım atacak.

Yılsonunda aşk hayatınızla ilgili olumlu ve sizi mutlu edecek olan gelişmeler yaşanacak. Evli ikizler bu yıl çocuk sahibi olmayı da düşünebilir.

Omurganızı, belinizi ve sırt kaslarınız zorlamayın. Kalp ve sırt problemleri yaşayanlar Ocak- Mart dönemini daha dikkatli geçirmeli. Kontrollerinizi ihmal etmeyin. Öğünlerinizin düzenli olması, kendinizi daha enerjik hissetmeniz açısından önemli. Artan enerjiniz gerginleşmenize neden olabilir. Dediğimiz gibi oldukça enerjik olduğunuz bir yıl olacak ancak yorgunluğa bağlı kas ağrılarından şikayet edebilirsiniz. Dinlenmeye vakit ayırmalı ve kendinizi fazla zorlamamalısınız. Abartılı hareketlerde bulunmaktan ve kendinizi fiziksel açıdan zorlamaktan kaçınmalısınız. Spora gereken önemi vermeyi unutmayın……………..