Anasayfa 2015’de KOÇ BURCU

2015’de KOÇ BURCU

tarafından Zeynel Eroglu

KOÇ BURCU 2015

 

2015 YILLIK YORUMU

2015 Koc

2015 yılının ilk yarısı ailesel hayatınız oldukça güzel devam edecek. Yurtdışına gitmek için bir mücadeleniz varsa, yılın ilk başlarında zaman olumlu görünüyor. Yeni bir araba ya da ev sahibi olmak isterseniz, bunu sadece dileyin ve çabalayın…
Yıldızlar, 2015 yılının ikinci yarısında aşk ve evlilik için muhteşem bir dönem olduğunu söylüyor. Evli çiftler için ise bir bebek hazırlığı görünüyor.
Kariyer ve iş yaşamına baktığımızda, kendi işinizin sahibiyseniz işlerinizi genişletmek için vakit harcayacaksınız. Hali hazırda bir yerde çalışıyorsanız, planlarınıza ve hedeflediğiniz terfiye adım adım yaklaşacaksınız.
Koç Burçları 2015 yılında aile ve ilişkiler konusunda zararsız bir dönem geçirecekler. Öngörülerimizde Koç burcunun Satürn’den etkilenmesi yer alıyor. Ancak bu etkilenme çok büyük kayıplara varmayacak. Koç burcu ebeveynleri çocuklarıyla ilgili bazı maddi kayıplara kendilerini hazırlamalılar. Aile hayatında istikrar ve dengeyi elinde tutan Koç burçları özellikle bu konuda titiz ve özenli davranmalılar.
Genel anlamda bakıldığında Koç burçları için sağlık konusunda endişelenecek çok büyük problemler görünmüyor. Eğer geçmiş dönemlerden kalma bir rahatsızlığınız yoksa, 2015 yılı sağlık açsından kötü sürprizler vermeyecek. Odaklanmak ve dikkatli düşünmek zorunda kalırsanız, Yoga ve Meditasyon sizin için bulunmaz bir ilaç olacak.
Koç Burcuna kesin olarak söyleyeceğimiz bir şey varsa, o da 2015 yılının Aşk ve İlişkiler açısından son derece karmaşık olacağıdır. 2015 yılının ilk yarısında ayrılıklar ve ilişkilerin noktalanması görülebilir. Değer verdiğiniz kişiyle aranıza kişi ya da kişiler girebilir; bazı uçurumlar oluşabilir. Tavsiyemiz aşk konusunda inatçı davranmamanız olacak.
Özellikle 2015 başı, iş ve kariyer için olumlu bir yıl olacak. Yeni iş yaşamına atılmış olan Koç Burçları için sürpriz terfi, görev yeri değişikliği ya da yeni bir iş başlangıcı olabilir. Deneyimli Koç Burçları için ise, kariyer ve iş yaşamında işbirliği sonucunda gelen başarı onları bir kat daha yukarı taşıyacak. Kendi işine sahip olan Koç Burçları 2015 yılında oldukça kar elde edecekler. Tecrübeli kimselerle yapılacak toplantılardan istenilen sonuçlar alınacak ve bu durum gelişmekte olan Koç Burçlarının oldukça hoşuna gidecek.
Eğitim ve Öğretim hayatı olanlar için 2015 oldukça iyi bir yıl olacak. Verimli sonuçlar elde etmek için dikkatli ve uyanık olan Koç Burçlarının başaramayacağı ve çözemeyeceği problem kalmayacak. Mantıksal konulara kafa yoran öğrenciler için 2015 yılı oldukça elverişli zaman sunacak. Eğitim amacıyla yurtdışına çıkmak isteyenler için bu sene oldukça fırsatlar vadediyor.