Home Resimli Bakım Formu

Resimli Bakım Formu

by Zeynel Eroglu

Sayfada Neler Var?

RESİMLİ BAKIM FORMU

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Aşağıda bulunan linkteki Resimli Bakım Formu doldurarak Metafizik Uzmanı, Astrolog – Medyum Zeynel EROĞLU‘na Ulaşabilirsiniz…

RESİMLİ BAKIM FORMU HAKKINDA

Her insanın hayatta yaşadığı ve yaşamak zorunda olduğu sorunları olur. Önemli olan bunları kabullenip çarelerini aramaktır.

Kabullenmediğinizde ise çare bulmanız şöyle dursun, sorunlar üst üste gelir ve an gelir hayat yaşanmaz hale gelmeye başlar.

İlmimiz ve Tecrübemiz dahilinde sizlere yardımcı olmak vazifemizdir. Resimli Bakım Formu içinde bana iletmiş olduğunuz bütün bilgiler aramızda kalacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Tedbir ve çalışma bizden hidayet ve takdir Allah’tandır.

Size daha detaylı bilgi verilebilmesi için Resimli Bakım Formu içindeki tüm bölümleri tam ve eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Resimli Bakım Formu doldururken mevcut olmayan bilgi yerine bilmiyorum yazınız.

Resimli Bakım Formu içine lütfen özellikle e-mail adresinizi doğru yazmayı ayrıca Resim eklemeyi unutmayın.

Önemli Rica: Lütfen Medyum Zeynel EROĞLU‘na Rüya tabir ettirmek, Gayb’tan haber almak, Büyü yaptırmak kayıpların yerini öğrenmek için mail atmayınız.

Dikkatinize; Resimli Bakım Formu ücretlidir.

Ödemenizi İnternet sitemiz üzerinden Kredi Kartı ile yapabileceğiniz gibi posta yada banka havalesi ile de yapabilirsiniz.

Bunun için size en kolay olan ödeme şeklini bize yazın sizi yönlendirelim…

Bizden daha önce Yorum isteyen bir kaç ziyaretçimizin yorumlarını okumak isterseniz.

REFERANSLARIMIZ

 

Formunuzu Doldurmak ve ödemenizi gerçekleştirmek için SSL – en etkili güvenlik teknolojisi ile korunan Bakım-Analiz web sitemize yönlendiriliyorsunuz.

Ödemenizi yaparken Banka Kartı ve Kredi Kartı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kredi Kartı ya da Banka Kartı kullanmıyorsanız, PTT’den Posta Çeki Hesabımıza Havale yapabilir, İş Bankası ve Garanti Bankası Hesaplarımıza Havale ya da EFT yapabilirsiniz.

Eğer bir PayPal hesabınız varsa, bu hesabınızı kullanarak da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışından bize ulaşıyor ve Web sitemizi kullanarak alış-veriş yapıyorsanız, Western Union ya da Moneygram sistemlerinin üzerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Ederiz…

TEK KİŞİLİK RESİMLİ BAKIM FORMU

Bu Form Bir Partneriniz yok ve sadece kendiniz için bakım istiyorsanız seçilmesi gereken Resimli Bakım Formu durumundadır. Tek Kişilik Resimli Bakım Formu size hayatınız, kariyeriniz, iş ve özel yaşantınız, sorunuz ya da sorularınız; özel bir sorununuz ve probleminiz hakkında bilgiler verir.  Tek Kişilik Resimli Bakım Formu ile tüm bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilir; dilerseniz internet üzerinden bu formu doldurarak, dilerseniz aşağıda adresi yazılı olan ofisimize gelerek yüz yüze analizinizi yaptırabilirsiniz…

ÇİFT KİŞİLİK RESİMLİ BAKIM FORMU

Bu Form Eğer bir Partneriniz varsa ve Partnerinizle aranızdaki uyumu öğrenmek, aranızda ki ilişkinin gidişatını, bu ilişki sürecini ve uyum ile ilgili tüm bilgileri merak ediyorsanız seçilmesi gereken Resimli Bakım Formu durumundadır. Çift Kişilik Resimli Bakım Formu hem kendiniz hem de partneriniz için hazırlanan özel bir rapor niteliğindedir. Çift Kişilik Resimli Bakım Formu ile ilişki yaşadığınız kimse hakkında sorduğunuz tüm sorular, yaşadığınız ilişkinin gidişatı, ilişkiye karışan kimselerin yaklaşımı; aranızda bir problem varsa bu problemin neden kaynaklandığı, nasıl ve kimler tarafından oluşturulduğu hakkında bilgiler verir. Resimli Bakım neticesinde yaşamış olduğunu sorun ve problemden nasıl kurtulacağınız ve çözüme hangi yoldan ulaşacağınız ortaya çıkarılarak, izlenecek yol belirlenir. Çift Kişilik Resimli Bakım Formu ile tüm bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilir; dilerseniz internet üzerinden bu formu doldurarak, dilerseniz aşağıda adresi yazılı olan ofisimize gelerek yüz yüze analizinizi yaptırabilirsiniz…

Bakım Formları hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz…

Değerli Ziyaretçilerim;

Web Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim…

Aşağıda açık adresi yazılı olan ofisime gelebilirseniz konu ile daha yakından ilgilenme fırsatımız olur…

Dilerseniz aşağıdaki iletişim numaralarından bana ulaşabilirsiniz…

Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri

Adres: Barış mah. İzmir Cad. No:26/3 – Beylikdüzü – İSTANBUL
Not:Koçtaş Arkası, Migros Yanındayız …

zeyneleroglu@gmail.com – zeynelhoca@gmail.com

Ayrıntıları Konuşabilmemiz için Lütfen İletişime Geçiniz…

TEL: 0212 594 2577

GSM: 0533 594 2577