Anasayfa Akrep Burcu ve Sağlık

Akrep Burcu ve Sağlık

tarafından Zeynel Eroglu

Akrep Burcu Ve Sağlık Durumları

AKREP BURCU

Burcu… Neden bu kadar hassas bir yemek yiyen kişisiniz?
Eğer yemeğini hoş, tatlı, lezzetli, nefis ve mükemmel isteyen biri varsa, o mutlaka bir akrep ’tir. İster inanın, ister inanmayın, bol bol yiyip içme konusunda çok titiz olma özelliğinizden dolayı, yemek hassasiyetiniz sizi çok fazla yemek yemeye götürmez.
akrep Yemek yemeyi unutma ve kendinizi alkollü içeceklere fazla kaptırma eğiliminizden dolayı bazı problemlerle sık karşılaşabilirsiniz. Bu sizi gerçekten mutsuz, bezmiş ve ilgisiz yapar. Zodyak’taki tüm burçların içinde akrepalkollü içkilere açısından en dayanıklı olanıdır. Ancak bu özelliğinizin sizi bakışlarınızda zaman zaman maymun iştahlı duygulara sahip bir biçime sokarak kendini olumsuz yönde gösterdiği de olur. “Hayır, teşekkürler” veya “yeterli ,teşekkürler” demesini bilmeniz gerekiyor.

Akrep Burcu Ve Sağlık Hakkında Detayları

Aldığınız kalorilerin en önemli kısmının sabah ve öğleden sonra yakılması gerekmektedir. Akşamları büyük ve ağır yemeklerden kaçının. Burcunuz üretim organlarını temsil eder. vücudunuz için gerekli madde kalsiyum sülfattır. Bu madde olmazsa solunum yolları rahatsızlanabilir. Proteince zengin, tahıllardan yapılmış ekmekler, balık ve deniz ürünleri, yeşil salata, soğan, kırmızı turp, şeker pancarı, taze meyve ve sebzeler içeren bir diyet üzerinde yoğunlaşın. Doğru beslenme içinizdeki gerginlik ve sıkıntıları büyük oranda azaltacaktır. Vücudunuzun bir aracın yakıt tankının göstergesi gibi olduğunu düşünün; “F” çok dolu olduğunu, “E” ise boş olduğunu gösterir. Siz bu göstergeyi ortalardan aşağı düşürmeyin, ama çok ta doldurmayın. Doğrusu da budur.

Koç Burcu ve Sağlık – Boğa Burcu ve Sağlık – İkizler Burcu ve Sağlık
Yengeç Burcu ve Sağlık – Aslan Burcu ve Sağlık – Başak Burcu ve Sağlık – Terazi Burcu ve Sağlık
Akrep Burcu ve Sağlık – Yay Burcu ve Sağlık – Oğlak Burcu ve Sağlık
Kova Burcu ve Sağlık – Balık Burcu ve Sağlık
Burçlara Göre Diyet