Anasayfa Akrep Burcu ve Uyumlar

Akrep Burcu ve Uyumlar

tarafından Zeynel Eroglu
Koç Burcu -Boğa Burcu- İkizler Burcu
Yengeç Burcu – Aslan Burcu -Başak Burcu
Terazi Burcu-Akrep Burcu -Yay Burcu
Oğlak Burcu-Kova Burcu -Balık Burcu

AKREP BURCU

Akrep ve Koç son derece ateşli bir ikili oluşturur. Aslan burcu ile karşılaştırıldığında ise, her iki tarafın ani öfkesi ve patlak veren anlaşmazlıkları şiddet kullanımıyla noktalanabilir.

Akrep Burcu Hakkında Detaylı Bilgiler

AKREP ile KOÇ:

Son derece ateşli bir ikili. Sekste, Koç yenilikçi, Akrep canlı bir katılımcıdır. Ancak Koç, kıskanç Akrep’e göre fazla havaidir. Her ikisi de ben-merkezci, dinamik ve hırslıdır. Aralarındaki çekim çok güçlü olsa da, bireycilikleri onları ayrılığa sürükleyebilir.Veriler kısa bir ilişki ve zor bir evliliğe işaret ediyor.
akrep-burcu-cinsellik
AKREP ile BOĞA:

Yatakta, her ikisi de tutkulu ve dayanıklıdır. Eğer sabah hala birbirlerinden hoşlanıyorlarsa, aralarındaki uyuşmazlıklarını halletmelidirler. Akrep tembelliği sever ve para konularında hasistir. Boğa da uyuşuktur ancak kendi parasını harcamayı sever. Her ikisi de gururlu, inatçı ve hükmedicidirler. Cinsel arzularının uyuşması sayesinde iyi bir ilişki olabilir. Evlilik ise oldukça şüphe verici.

AKREP ile İKİZLER:

Cinsel açıdan anlaşırlar. Ama olay bundan ibaret değildir. Her iki tarafında ödünlerde bulunması şarttır. Derin duygulu Akrep için İkizler her şeyi fazla hafife alıyordur. Akrep burcu sabittir. İkizler ise değişken ve gezgin. İkizler zekidir, toplum içinde kendini göstermeyi sever. Akrep ise bunu vakit kaybı olarak görür. İnişli çıkışlı bir ilişki, zor bir evlilik.

AKREP ile YENGEÇ:

Su grubuna mensup bu iki burç çok iyi anlaşırlar. Cinsel uyumları da iyidir. Akrep’in tutkusu Yengeç’te ateşli bir karşılık bulur. Fiziksel uyumları, her ikisi için de geçerli olan kıskançlık sorununu yenmeye yardım eder. Ancak, şiddetli bir fırtına patlak verirse, en iyisi oradan bir an önce uzaklaşmaktır. Ana hatlarıyla çok uyumlu, güçlü ve koruyucu bir beraberlik. İyi bir ilişki, mutlu bir evlilik.

AKREP ile ASLAN:

Her iki tarafın ani öfkesi ve patlak veren anlaşmazlıklar şiddet kullanımıyla noktalanabilir. Bu ilişkide tutku hakimdir. Fiziksel olarak birbirlerine çekim hissederler ama Akrep, Aslan’a gereken ilgi ve saygıyı göstermez. Bu durumda Aslan’ın gururu kırılacaktır. Bir çok durumda, Akrep’in kıskanç ve sahiplenici tavırlar sergilemesi de Aslan’ı yaralayacaktır. Heyecan verici bir beraberlik olabilir ama uzun süreli bir aşk yıpratıcı olacaktır.

AKREP ile BAŞAK:

Birçok alanda ilgileri ortaktır, ancak cinsel arena bunlardan biri değildir ne yazık ki. Bu da bir ilişkiyi yürütmelerini imkansız hale getirebilir. Başak her şeye kusur bulmaya başlar, Akrep’te fazla açık sözlü davranabilir. Eğer Başak gerekli özveriyi gösterirse, ilişkileri yürüyebilir.Düşünceleri bir süre ortak olabilir ama Akrep burcu pek yakında yeni cinsel arayışlara girecektir.

AKREP ile TERAZİ:

Akrep, Terazi’ye göre fazla kıskanç ve sahiplenicidir. Terazi de, Akrep için fazla tembel ve hassastır. Ne var ki, her ikisi de tutkuludur. Bu durumda beraber yaşamanın sorumluluğunu üstlenebilirler. Terazi’nin lükse düşkünlüğü de Akrep’in altından kalkamayacağı ölçülerde olursa ufak çaplı bir sorun yaşanabilir. İlişkileri fırtınalıdır. Evlilikte pek sakin geçeceğe benzemiyor.

AKREP ile AKREP:

Bu ikili cinsel olarak suyu bile yakacak güçte bir ateş oluşturabilir. Ancak birbirlerine fazla benzemektedirler. Her ikisi de sabit, sahiplenici, kıskanç ve öfkelenmeye yatkın olurlar. Zıtlaştıklarında, tabak çanaklar havada uçuşacaktır, tabii mutluluk da pencereden dışarı uçacaktır. Başlangıçtaki yoğun çekim yatak odasının dışında hiçbir işe yaramayacaktır.Vay canına dedirtecek bir ilişki, aman aman dedirtecek bir evlilik.

AKREP ile YAY:

Bu ikiliye pahalı bir ev hediyesi götürmeyin sakın. Akrep evini sever, ancak Yay’ın valizi her an hazırdır. Yay özgür olmalıdır; Akrep ise sahiplenici ve talep kardır. Aralarında oluşacak uçurumu, Yay’ın esprili kişiliği bile kapayamaz. Tek çekimleri sekstedir ve bu da uzun sürmez. Bir gece için evet, bir ömür için hayır.

AKREP ile OĞLAK:

Her ikisi de istekli ve hırslıdır; cinsel olarak da anlaşırlar. Çok az sayıda sorunları olacaktır. Akrep daha duygusal bir yaklaşıma eğilim gösterebilir ki, bu da, Oğlak’ın soğuk ve mesafeli yapısı açısından iyidir. Akrep’in sahipleniciliğinin sağladığı güven, Oğlak’ın canına minnettir. Akrep, duygusuz sekse itiraz etmez. Bu, Oğlak’a da uyar. Sıcak bir ilişki, sağlam bir evlilik.

AKREP ile KOVA:

Akrep, Kova’nın değişken ruh halinden nefret eder. Kova birçok sosyal projenin peşinde, eve fazla uğramayacaktır. Oysa ev, Akrep’in sıkı sıkıya bağlı olduğu yerdir. Akrep, Kova’ya hükmedemez çünkü Kova bağımsızlığına aşırı düşkündür. Akrep hiç öyle olmadığı halde, Kova çok sosyaldir. Kova’nın çıkarcılıktan uzak hayatında Akrep’e yer yoktur. Yatak oyunları bu ikiliyi bir arada tutamaz. Bırakın her biri kendi yoluna gitsin.

AKREP ile BALIK:

Bu ikili birbirlerine derin hayranlık beslerler. Kararsız Balık, Akrep’in güdümüne girmekten mutluluk duyacak, Akrep’in kendisine sahip çıkmasına ve hükmetmesine olumlu yaklaşacaktır. Cinsel yaşamları heyecan verici olur. Balık yaratıcı, Akrep burcu dayanıklıdır. Hem ilişki, hem de evlilik olarak çok iyi.