Home ASTROLOJİ Arnavutköyde Yıldızname Burçları

Arnavutköyde Yıldızname Burçları

by Zeynel Eroglu
0 comment

Arnavutköyde Yıldızname Burçları

İnsanlar her zaman astrolojiye, burçlara, yıldızlara meraklı olmuş ve çeşitli yöntemler geliştirerek hayatları boyunca neler yaşayabileceklerini öğrenmeye çalışmışlardır. Bu yöntemlerin başında yıldızname gelir. Arnavutköyde Yıldızname Burçları bakımı yaptırarak hayatlarını yönlendirmeye çalışan birçok insan bulunmaktadır. Ancak hiçbir fal yöntemine benzemediği gibi, doğaçlama yapılarak ya da altıncı hisse dayanarak bilgi vermez. başlı başına bir ilimdir ve bu ilim sayesinde kişilerin hayatındaki olaylar hakkında elle tutulur bilgiler verir.

Yıldıznamenin en önemli basamağı yıldızname burçlarıdır. burçları olmadan bakımı yapılamaz. Bu yüzden baktırmak isteyen kişinin anne adı, kendi adı, doğum tarihi ve saati ile burcunun ne olduğu çok önemlidir. Bu bilgiler yıldıznameyi bakacak kişiye eksiksiz ve doğru olarak verilmelidir. Yanlış bir bilgi, yıldıznamenin hatalı oluşturulmasına ve yorumlanmasına neden olur. Çoğu zaman kişi gerçek burcunu bilmeyebilir. Böyle bir durumda bakımı yapacak kişinin ebced hesabı ile burcunu hesaplaması gerekir. Bu hesaplama yapıldıktan sonra kişinin gerçek burcu ile kişinin yıldızname doğum haritası çıkarılır.

Yıldıznamede çıkan bilgiler her zaman doğru mudur sorusu burada insanların kafasını kurcalayan sorulardan biridir. Yıldıznamede çıkan bilgiler kişiye hayatında yön verir. Kişilerin ikili ilişkilerinde nasıl davranması gerektiği, hayatında yaşayabileceği bazı durumlara karşı tedbir alması gerektiği konusunda uyarır. Bunu yaparken ilimden yararlanır. Kişiye elle tutulur bilgiler verir. Yaşayacağı olayların neler olabileceği konusunda ipuçları vererek kişinin hayatını düzenlemesinde rol oynar.

  • Yıldızname ile hayatınızın birçok dönüm noktasını öğrenebilir ve buna göre tedbirlerinizi alabilirsiniz.
  • Yaşadığınız ilişkide karşı tarafla uyumlu olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.
  • İş hayatınızda hangi alanlara daha çok ağırlık vermeniz gerektiğini görebilir, buna göre bir yol çizebilirsiniz.
  • Hayatınız boyunca yakalanmanız muhtemel olabilecek hastalıklar için size bir uyarıcı görevini görür.

Yıldızname bunun gibi birçok konuda size yardımcı olur. Ancak doğru kişiler tarafından bakılması çok önemlidir. ilmi konusunda tecrübeli, ilim sahibi, konusunda uzman kişilerden bu konuda yardım alınması en doğrusudur. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşerek ve daha fazlası için bilgi alabilir, bakımınızı yaptırabilirsiniz.

Astroanaliz İletişim Zeynel Eroğlu
İyilik daima sizinle olsun…

İlgili Yazılar

Leave a Comment