Home Genel Aşk Büyüsü Bilinmiyenleri

Aşk Büyüsü Bilinmiyenleri

by Zeynel Eroglu
0 comment

Aşk büyüsü” bir birine aşık olmuş fakat mana veremedikleri bir anda karşı tarafın bir anda soğuması veya terk etmesi ile ortaya çıkan pozisyonlarda kullanılır. Bunda amaç karşı tarafın sevgisini tekrar kazanmak ve eski mutlu günlere dönmek tir. fazla türlü aşk büyüleri vardır ve tam olarak ferde hususi hazırlanıyor her kese yapılmaz, yapılsa da tutmaz burada gerekli olan yaptıran kişinin karşı tarafı gerçekten fazla sevmesi ve onun için kalbinin hala çarpıyor olması en büyük iksirdir.
Aşk büyüsü çok eski tarihlerden bu güne kadar yapılan en etkili ve en iyi başvuru edilen büyü dür. Tarihte bir çok devlet ve imparatorlar aşk büyüsüne başvuru etmişlerdir.

Aşk büyüsü birbirini seven iki bireyin bir türlü bir araya gelememesi (aile, akraba, arkadaş vs) birbirinden sebepsiz ayrılan ve soğuyanlar adına yapılan büyü dür.
Bu aşk büyüsü ile bu kişiler yine birbirine bağlanır ve aşık olmaktalar. Az öncede belirttiğim benzeri bir fazla kral ve kraliçeler aşk büyüsüne başvuru etmiş ve kendilerine başka kral ve kraliçeleri aşık etmeyi başarmışlardır. Tarihte bunlara bir çok örnekler vardır.
Aşk büyüsü çalışma hayatım boyunca bana müracaat edilen konuların en başında geldi ve gelmeye devam etmektedir. Ask buyusu ile yaptığım çalışmalarda çoğunlukla sevdiğinin kıymetini kayıp ettikten sonra anlayanlar, nedensiz ve sebepsiz ayrılanlar, birbirlerini sevdikleri durumda ayrılanlar, sevdiğinden ve eşinden soğuyanlar, evli eşler arasındaki soğumalar lokomatif konulardır.
Bu konularda yaptığım çalışmalarda bir çok kardeşimi yine sevgiye kavuşturdum.
Halen Aşk büyüsü meselesi için bir çok müracaat almaktayım ve 22 yılda binlerce kardeşime derman oldum ve olmaktayım…

İlgili Yazılar

Leave a Comment