Home Genel Aşk-ı Ateş Celbi

Aşk-ı Ateş Celbi

by Zeynel Eroglu
0 comment

Seveni sevdiğiyle kavuşması konusunda paylaşımım olucak sızlerle.Aşk büyüsü genelikle aşkına sevgisine karşılık vermeyenlerin aşkla bağlanması için yapılıyor. Yaptığım ve son derece başarılı bir aşk tılsımı olan vefk çalışmamla sizi sevmesini istediğiniz kişi Allah`ın izniyle sevecektir.
Aşk büyüsü ile büyük bir aşkla bağlanacaktır. Ask büyüsü normalde büyü değil havas ilminin aşk celbi işlemidir.
Bana lüzumlu olan malzemeler aşk büyüsü yapılacak olan bireylerin bir tane resimleri, iki tarafında anne adları ve kendi isimleri yeterli oluyor. Bazı durumlar da diğer malzemeler de isteyebilirim. Yaptığım çalışma sonucunda aşk büyüsü yapılan bireyin beyni devamlı sizi düşünüyor kalbi sizin adına atıyor ve rüyalarında da sizi görüyor.
HAZıRLAMış OLDUğUM AşK BüYüSü öRNEKLERi
• Ayrıldığınız Sevgilinizin, Eşinizin Size tekrar Dönmesi
• Aşk Büyüsüyle Bir Kişiyi Kendinize Aşık Ettirme
• Sevgilinizle Evlenmeniz için Evlenme Tılsımları
• Sevgilinizi Kendinize Aşkla Bağlama
• Eşinizle, Sevgilinizle Kavgalarınıza Son verme
• Yeni Birisiyle Tanışma
AşK BüYüSü
Bir konuyada açıklık getirmek istiyorum bu yapmış olduğum aşk büyüsü gerçekte büyü değil vefk çalışması Medyum MAKDES; nihayetinde talip olunan insanın muhabbeti artması için yaptığım birtakım aşk ve muhabbet celbi işlemidir.
Sevdiğiniz uzakta, yakında hiç farketmez. eğer aşk büyüsü celbini yaptırırsanız yaptırdığınız şahıs size büyük bir aşkla bağlanır. Aşk büyüsüne benzer öteki çalışmamın adı bağlama büyüsü dür. Kaderiniz de mevcutsa elbette nerede olursanız olun o size döner.
Bu konu hakkında vefkler devreye girmektedir ve olayları sizin dilediğiniz biçimde sonuçlanmasına destekçi olur.
Aşk büyüsü celbini yaptırdığınız da sizin de bir takım yapmanız gereken bazı işlemler olacak. Siz de göreceksiniz ki yaptımız normalde büyü değil dualarla okuma yollarıyla sevgilinizin sizi sevmesidir.
Aşk büyüsü tılsımınızı yapınca size kargo ile ulaştırıyorum siz onu üzeriniz de taşıyorsunuz ve okuyacağınız bazı ayet ve duaları ve bir takım işlemleride gönderiyorum belirli gün ve saatlerde yapıyorsunuz. Medyum MAKDES şekilde bu hususda şunuda unutmayınız aşk tılsımını yaptırınca aşk büyüsünün olacağına tam inanmalısınız aksi durumda tutmaz fakat tam inanırsanız kalbiniz de temiz olursa Allah`ın izniyle istediğinize ulaşırsınız.
“Aşk büyüsü ve aşk büyüsü tılsımı ekseriyetle aşkına karşılık vermeyenlerin aşk büyüsü ile bağlanması adına yapılmaktadır.”
Aşk Büyüsü celbi vefkler sayesinde yapılıyor. AşK BüYüSü, AşK BüYüSü TıLSıMı adına iletişim kurabilirsiniz. Sevgili arkadaşlar inşallah sevdiğinize hayırlısıyla kavuşursunuz.

İlgili Yazılar

Leave a Comment