Home Aşk ve Büyü Yan Yana Gelmez

Aşk ve Büyü Yan Yana Gelmez

by Zeynel Eroglu

 Büyü ve Büyüler – Aşk Büyüsü – Büyü Korunma – Büyünün Bilinmiyenleri – Astroloji ve Ak Büyü Gerçekleri

Tarot Okuma ve Tarot Büyüsünde kartlar Nasıl Kullanılır – Birinin İlgisini Çekmek İçin Büyü – Aşk ve Büyü Yan Yana Gelmez


Aşk ve Büyü Yan Yana Gelmez

Aşk ve büyü577550_329677027098090_1900522950_n bir araya  gelmez. Geldiği takdirde aşk incinir, kutsallığı incinir, manası incinir. Aşk, zaten bir büyüdür. fakat büyü, aşk değildir. Aşkın büyüsü, aşk için yapılan büyüyle bozulur. Yaşanan, bundan böyle bir garabet ve yitirilen onca asalettir.

Aşık bulunduğu bayana / beye büyü yaptıran kişi, aşık değildir. Olamaz da. çünkü “Sevdiği insanın, saçının teline yel değse kalbim üşür.” dediği bireyin o hiç “incitmeye kıyamam.” dediği kalbini karanlık güçlerin, cinlerin, iblislerin taarruzuna bırakmaktır.  ömür boyu o kişiyi mutsuz etmek, ruhsal bunalım içinde yaşamasına sebep olmaktır.

Böyle sevgi olur m.? Böyle aşk olur mt.? bireyin düşmanına dahi yapmayacağı birşeyi yapıp, o kişiyi karanlık güçlerin avucuna bırakıp hayatını karartan insana aşık denilebilir mi? Dedim ya, düşmanı dahi yapmaz bunu bireye. Mertlik değildir, asalet değildir nedeni ise.

 

Sitede, büyünün günah ve Allah’a şirk koşmak bulunduğu, büyü oluşturan insanın de büyü yaptıran bireyin de ahretlerini sattığı, KUL HAKKıNA GiRDiKLERi, mahşerde Allah-u Teala’nın affetmeyeceği tek suçun kul hakkı olduğu meselesinde bir fazla uyarıcı yazı ve makaleler verildi. Evet, KUL HAKKı, Allah’ın affetmeyeceği tek günahtır.  çünkü bir bireyin hür iradesini kendi rızası yapılmaksızın tahakküm altına çalışmak KUL HAKKı, Allah’a dua yerine bir takım tılsımlı, efsunlu isimlerin okunması ve Allah’tan başkasından yardım dilenilmesi (Fatiha Suresi`nin sırrınca şiRK’i doğurur. Büyü, “başvurulacak en son çare” bile değildir; nedeniyse çare değildir. aksine, sevdiğinizi iddia ettiğiniz insana ziyan vermekten diğer bir şeye yaramaz.