Anasayfa Aslan Burcu ve Kariyer

Aslan Burcu ve Kariyer

tarafından Zeynel Eroglu

ASLAN BURCU

aslan
Aslan Burcu , Ateş grubunun ikinci burcu: Gururlu, cömert, enerjik, yönetici, otoriter, sıcakkanlı …

Yönetici yıldızı: Güneş

Etkisi altındaki ülkeler: Fransa, İtalya

Etkisi altındaki şehirler: Prag, Şam, Los Angeles, Chicago, Philadelphia

Aslan Burcu ve Kariyer Hakkında Detaylı Bilgileri

KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ: Aslan’ın tanımlanamayacak zor veya karmaşık bir yönü yoktur. O bir lider, bir patrondur. Herkesin yaşamını kendinden daha iyi düzenler. Sanata karşı istekliyse kolay esinlenir, fikirleri üretir. Yapıcı bir belleği vardır. Hızlı düşünemez ama doğru karara varır. Aydınlık yüzlü ev sahibidir. Candan, sıcak ve açık sözlü bir dosttur. Sevdikleri için yapamayacakları şey yoktur. Hiçbir burç aslan burcu kadar gururuna düşkün değildir. Gururu tüm davranışlarını yönlendirir. Eğer bu konuda yara alırsa yıkılır, sağlığı bile etkilenir. Sağlığı söz konusu olduğunda ya pırıl pırıl canlı bir kişidir ya da hep hastadır. Uyum sağlayamadığı bir ortam, incinen gururu, karşılıksız bir aşk, hemen hepsi sağlığını etkiler. En iyi ilaç huzur, aşk ve uyumdur.

ASLAN VE MESLEĞİ: Aktör, öğretmen, genel müdür, profesyonel sporcu, kuyumcu, dansçı olabilir. İlgi ve şöhret getirecek her iş ona göredir. Özellikle yetişkin çocuklar için iyi bir öğretmendir.

ASLAN PATRON: Mükemmel bir şirket başkanıdır. Başkalarının farklı yeteneklerini çok iyi anlar ve değerlendirir. Bu nedenle yapılamayacak bir görev vererek enerji ve zaman kaybına neden olmaz.

ASLAN ÇALIŞANI: Bu kişiyi bir başkası için çalışırken görmek oldukça zordur. Genellikle kendisi için çalışmak ister. Özel hayatı işini etkiler. Eğer mutsuzsa bu ilk önce işine yansıyacaktır. Yetkisi olmasa da şirkette çalıştığı bölümün lideri olacaktır. Uzak görüşlü olduğundan bir projeyi hemen kavrar.

İŞ ALANINDAKİ İLİŞKİLERİ

ASLAN – KOÇ ORTAKLIĞI:

Tipik bir Koç aslan gibi olumludur, coşkuludur, atılgandır. Zayıf yönü her işte kendisinin ön planda olma isteğidir. Bu onun başkalarının isteklerini göz ardı etmesine neden olur. Hız bu adam için çok önemlidir. Oto yarışları gibi hızlı sporlara ilgi duyar. Jimnastikle de ilgilenir. Ortaklık faydalıdır.

ASLAN – BOĞA ORTAKLIĞI:

Bu iki kişinin ortak olabileceklerinin hayalini bile kurmak çok zordur. Ortaklık zararlıdır.

ASLAN – İKİZLER ORTAKLIĞI:

Ateş ve havanın işbirliği yürüyebilir. Gerçek bir İkizlerin eli işe yatkındır. Dışa vurumcu ve akıllıdır. Zayıf yönleri ise huzursuz bir şekilde yerinde duramaması ve dedikoduyu sevmesidir. Her şey ilgisini çeker. Kendini yetiştirmeye çok meraklı olduğundan tek bir konu üstünde durmayıp her şey hakkında biraz bilgi sahibi olur. Kadınlar yaşamında önemli bir yer tutar. Ortaklık faydalıdır.

ASLAN – YENGEÇ ORTAKLIĞI:

Eğer Aslan, bu kişiyle ortaklık kurmaya niyetliyse ortağının özelliklerini bilmesinde yarar vardır. Tipik bir Yengeç yaratıcıdır, duygusaldır, evcimendir. Zayıf yönü ise kendine acıma duygusuna ve kara sevdaya kapılmasıdır. Ailesine düşkündür. Bahçe ile uğraşmak ve deniz sporları ilgisini çeker. Ortaklık risklidir.

ASLAN – ASLAN ORTAKLIĞI:

Bu ortaklık oldukça dramatik olacağa benzer. Bu burçtan iki kişi birlikte çalışmak istiyorlarsa mutlaka kendilerine ayakları yere sağlam basan bir muhasebeci veya hukuk danışmanı bulmalıdır. Ortaklık risklidir.

ASLAN – BAŞAK ORTAKLIĞI:

Bu iki kişinin uyuşmazlık dışında bir araya gelebileceğini hayal bile etmek çok zor. Eğer aslan, Başak’la işbirliği yapmak niyetindeyse tipik bir Başak titiz, metotlu ve çalışkandır. Zayıf yönleri ise kuruntulu olması ve her şeyde kusur bulmasıdır. Sağlık ve hijyenle ilgili her konu ilgisini çeker. Ortaklık zararlıdır.

ASLAN – TERAZİ ORTAKLIĞI:

Aslan ile Terazi’nin ortaklığı birlikte eğlenmek içinse bu ilişkinin üstüne yoktur. Ama aynı başarıyı işte yakalamaları çok zor olacaktır. Gerçek bir Terazi coşkulu, entelektüel, sanat yönü güçlü ve çevresinde uyuma önem veren bir kişidir. Kararsızlığı ve başkalarının yaşantıları ile ilgilenmesi yaşamı boyunca pek çok zorluklarla karşılaşmasına neden olur. Sanata, kadınlara, yaşama ilgi duyar. Ortaklık denemeye değer.

ASLAN – AKREP ORTAKLIĞI:

Her ikisi de güçlü dinamik ve emirlerine karşı gelinmesini sevmeyen bir karaktere sahiptir. Gerçek bir Akrep çekicidir, kararlıdır, sezgileri güçlüdür. Zayıf yönü gücü sevmesidir. Bu, onu acımasız yapar. İnsanlar bu nedenle onu sevmezler. Gizemli şeyler ve deniz ilgisini çeker. Ortaklık risklidir.

ASLAN – YAY ORTAKLIĞI:

Yay parlak bir kıvılcımdır ve açık bir kitap gibidir. Yay’a tam anlamıyla güvenecektir. Gerçek bir Yay, samimi, huzursuz ve meraklıdır. Zayıf yönü sabırsızlığı ve yaşantısında birçok hata yapmasına neden olan ani davranışlarıdır. Doğa ve sporla ilgilenir, yaşantısında kadınların da önemli bir yeri vardır. Ortaklık faydalıdır.

ASLAN – OĞLAK ORTAKLIĞI:

Aslan’ın Oğlak ile gürültüsüz patırtısız bir ortaklık kurması olanaksızdır. Tipik bir Oğlak gayretli, diplomatik ve kararlı bir insandır. Zayıf yönü ise karamsarlığı ve kolay depresyona girebilmesidir. Ortaklık zararlıdır.

ASLAN – KOVA ORTAKLIĞI:

Tipik bir Kova dürüst, açık fikirli, kibar ve insancıldır. Zayıf yönü ise bağımsız davranmayı sevmesi ve geçmişteki hatalarından ders almayı reddetmesidir. İlgi alanı insanlık olduğundan her türlü protesto eyleminde onu görebilirsiniz. Ortaklık denemeye değer.

ASLAN – BALIK ORTAKLIĞI:

Tipik bir Balık çekimser, kibar ve hassastır. Zayıf yönü, karamsarlığa kapılma huyu ve kararsızlığıdır. Kötü şans bu adamın yakasını hiç bırakmaz. İlgi alanı sanatsal konular, hayvanlar ve çocuklardır. Ortaklık risklidir.