Anasayfa Aslan Burcu

Aslan Burcu

tarafından Zeynel Eroglu

ASLAN BURCU

Aslan ve Boğa burçları genelde her işin kendi istedikleri şekilde gitmesini isterler. Her ne kadar cinsel beraberlik kurmaları mümkün olsa da coşkulu bir Aslan, Boğa’nın cüzdanına önem vermesine sinir olacaktır.aslan-burcu-cinsellik
ASLAN ile KOÇ: Sekse duydukları büyük ilgi sayesinde bu ikili çok iyi anlaşır. Her ikisi de yapı olarak ateşli ve tutkuludur. Koç’un önder olma merakı Aslan’ın hükmetme isteğiyle çatışır. Gene de cinsel ilişkilerindeki büyük uyum öteki konulardaki sorunları çözebilir.Keyifli bir ilişki, hoş bir evlilik.

Aslan Burcu Hakkında Detaylar

ASLAN ile BOĞA:

Bu romantik ikili, birbirlerine düşman birer savaş tanrısına dönüşebilirler. Her ikisi de, işlerin kendi istedikleri gibi yürümesinde fazla sabit olabilirler ve bu istek çatışması bir patlayıcı madde kadar tehlikeli olabilir. Sevgi dolu bir cinsel beraberlik kurmaları mümkün ama coşkulu bir aslan burcu , Boğa’nın her dakika cüzdanına bakmasına sinir olacaktır. İlişki yürüyebilir ama kalıcı bir birlikteliğe şüpheyle bakmak yerinde olacaktır.

ASLAN ile İKİZLER:

Aslan uyumlu ve hoşgörülüdür; ancak boynuzlanmak Kral imajına ters düşer. Bu yüzden İkizler akıllı davranmalıdır. Gerçi İkizlerin insanlarla anlaşmak için kullandığı içgüdüsel yollar, bu ilişkide de işe yarar. İkizler insanı aslan burcu ‘nu heyecanlandıracak, büyüleyecek, bazen de deliye çevirecektir. Aslan daha güçlü olan kişiliği sayesinde, çaba harcamadan dizginleri eline alacaktır. Eğlenceli bir ilişki, hoş bir evlilik.

ASLAN ile YENGEÇ:

Aslan, derinlik isteyen Yengeç’e oranla daha yüzeysel bir ilişki ister. Yengeç, cinsel tutkudan fazlasını arzulayacaktır. Ona göre bir ilişkide tutarlılık, kalıcılık ve aşkı gösterecek ufak tefek davranışlar olmalıdır. Aslan burcu ona bunları verir ama karşılığında Yengeç’in aşkını ve hayranlığını sunmasını bekler. Bu olduğu takdirde, yıldızlar onlara mutluluk ışıkları saçar. Olmadığındaysa fena.

ASLAN ile ASLAN:

Her yerde olduğu gibi yatak odasında da Aslan birinci tekil şahısta düşünmeye eğilimlidir. İki “ben”, bir “biz” olabilir mi? Kral ve Kraliçeler kendilerinden genellikle “biz” diye bahsettiklerine göre, neden olmasın? Bu ikili romantik ve cinsel yönden uyumludur.Her biri ötekinin parlamasına izin vermeli ve gerektiğinde spot ışıklarını paylaşmalıdır. Bu, elbette her zaman mümkün olmayabilir. Ama olduğunda da Yaşasın Kral! Yaşasın Kraliçe!

ASLAN ile BAŞAK:

Aslan’ın cinsel tepkiselliği yatak odasında sorun yaratabilir. Aslan’ın kralvari harcamaları, tutucu ve tutumlu Başak’ın içinden bir şeylerin kopmasına neden olabilir. Başak hükmedilmek istemezken, Aslan hükmetmekten başka bir şey istemez. Eğer Başak eleştirilere başlarsa, Aslan da kükremeye başlar. Gelgeç bir ilişki olabilir. Evlilik mi? Aman ha!

ASLAN ile TERAZİ:

Aslan’ın sekse yaklaşımı Terazi’ninkinden daha fiziksel ve dolaysızdır. Ama doğru bir yaklaşımla, Terazikolayca ateşlenebilir ve böylece her ikisi de eğlenceli vakit geçirirler. Uyumlu Terazi, Aslan’ın yatak odasındaki becerilerine gerekli saygıyı göstermeyi ihmal etmemeli ve dilini biraz tutmayı öğrenmelidir. Aslan da, öfkesini dizginlemelidir. Bunun haricinde, güzel bir beraberlik ve muhtemelen dayanıklı bir ilişki.

ASLAN ile AKREP:

Yatak odasında inanılmaz bir ateş, göz kamaştırıcı, parlak bir beraberlik. Bu durum, diğer konulardaki sorunların bir çoğunu çözebilir. Akrep’in kıskanç öfkesi Aslan’ı incitir. Ayrıca Akrep Aslan’ın ihtiyacı olan saygı ve hayranlığı göstermez. Akrep sahiplenmeye çalışacaktır; Aslan ise buna dayanamaz. Her ikisi de hükmetmeye çalışacaktır. İlişkileri heyecan verici olabilir ama evlilikten uzak durmalılar.

ASLAN ile YAY:

Her iki burcun da aşkı macera gibi görmeye büyük eğilimi vardır. Dışa dönük ve ateşlidirler. Her ikisi de karşısındakini düşünmeden kendi cinsel ihtiyaçlarını gidermeye bakar. Her ikisi de sık sık cinsel birleşmeye girmek isterler. Yay,Aslan’ı heyecanlandırıp tahrik eder ve Aslan, Yay’dan bu burcun izin verdiği ölçüde sadakat görür. Çok eğlenceli bir ilişki ve mutlu bir evlilik garantidir.

ASLAN ile OĞLAK:

Oğlak’ın maddi yaklaşımı, Aslan’ın savurgan ve iyimser kişiliğine engel teşkil edebilir. Aralarında temelden gelen farklılıklar vardır. Aslan’ın parlaklığı bu ilişkide azalacak ve hatta tamamen sönecektir. Oğlak, Aslan kadar romantik ve duygusal değildir ve fazla talepkar da olabilir. Aslan’ın aşırı harcamaları Oğlak’ın canını sıkacaktır. Kısa bir ilişki hoş olabilir ama evlilik muhtemelen gerçekleşmez.

ASLAN ile KOVA:

Kova, Aslan’ın cinsel kişiliğinin ilgisini çeker ve sevişmelerine heyecan katar. Aslan, Kova’nın çözümleme ve ortaya çıkarma eğilimine hem ilgi duyar, hem de kızar. Çünkü bu, Aslan’ın kendi hükmetme gücüne duyduğu güvenin sarsılmasına yol açar. Aynı zamanda, yatak odasında Kova’nın gelenekselin dışına çıkma isteği de Aslan’ın sinirlerini bozabilir. Geçici bir seks arkadaşlığı, imkansız bir hayat arkadaşlığı.

ASLAN ile BALIK:

Gösterişli, ateşli Aslan, utangaç ve içine kapanık Balık’ın sinirlerini bozar. Aslan, Balık’ın yatak odasındaki gizemini çözmeye pek meraklı değildir. Her ikisi de vermekten çok almaya düşkündürler. Başlangıçtaki tensel çekim gerçek bir patlamaya dönüşür. Balık en zayıf burçtur ve hiçbir şey için hırsının olmaması Aslan’ı rahatsız eder. Balık somurttuğunda,Aslan’ın gururu, ona sempati göstermesine engel olur. Zor bir ilişki.

×