Home Astroloji Bakım Formu

Astroloji Bakım Formu

by Zeynel Eroglu

Formunuzu Doldurmak ve ödemenizi gerçekleştirmek için SSL – en etkili güvenlik teknolojisi ile korunan Bakım-Analiz web sitemize yönlendiriliyorsunuz.

Ödemenizi yaparken Banka Kartı ve Kredi Kartı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kredi Kartı ya da Banka Kartı kullanmıyorsanız, PTT’den Posta Çeki Hesabımıza Havale yapabilir, İş Bankası ve Garanti Bankası Hesaplarımıza Havale ya da EFT yapabilirsiniz.

Eğer bir PayPal hesabınız varsa, bu hesabınızı kullanarak da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışından bize ulaşıyor ve Web sitemizi kullanarak alış-veriş yapıyorsanız, Western Union ya da Moneygram sistemlerinin üzerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Ederiz…

ASTROLOJİ GENEL YORUM İSTEK FORMU

Her insanın hayatta yaşadığı ve yaşamak zorunda olduğu sorunları olur. Önemli olan bunları kabullenip çarelerini aramaktır. Kabullenmediğinizde ise çare bulmanız şöyle dursun, sorunlar üst üste gelir ve an gelir hayat yaşanamaz hale gelmeye başlar.

İlmimiz ve Tecrübemiz dahilinde sizlere yardımcı olmak vazifemizdir. Bana iletmiş olduğunuz bütün bilgiler aramızda kalacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Tedbir ve çalışma bizden hidayet ve takdir Allah’tandır.

Size daha detayli bilgi verilebilmesi için tüm bölümleri tam ve eksiksiz doldurmaniz gerekmektedir. Mevcut olmayan bilgi yerine bilmediğinizi yazınız.

Lütfen özellikle e-mail adresinizi dogru yazmayi UNUTMAYINIZ.

Dilerseniz aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri
Adres: İstinye Caddesi, No:66 / 4 İstinye – Sarıyer – İSTANBUL
Not: İstinye Marina Karşısı, TEB Bankası Üstü …

info@astroanaliz.com – zeynelhoca@gmail.com

Harita Üzerinden adresimizi görmek ve yol tarifi almak için lütfen tıklayınız.

Ayrıntıları Konuşabilmemiz için Lütfen İletişime Geçiniz…
TEL: 0212 590 2577 GSM: 0533 594 2577