Home Astroloji Bebek Analizi

Astroloji Bebek Analizi

by Zeynel Eroglu

ASTROLOJİ BEBEK ANALİZİ

bebek-analiziEbeveynler için bir rehber olarak tasarlanan bu raporun amacı; çocuğun sahip olduğu yeteneklerin ortaya çıkmasına yardımcı olmaktır. Hem ebeveynler hem de çocuklar için farklı ve kalıcı bir armağan…
Astroloji Bebek Analizi Konusu ve Astroloji Bebek Analizi Konusu Hakkında Tüm Bilgiler…

Astrolojik Bebek Raporu;

Bu rapor, ebeveynler için bir rehber olarak tasarlanmıştır . Raporun amacı, çocuğunuzun sahip olduğu yeteneklerin ortaya çıkmasına ve gelişmesine yardımcı olmaktır.

Raporda çocuğunuzun kişiliği, kişiliğini ifade etme tarzı ,annesini ve babasını nasıl gördüğü, nasıl etkilendiği, onların hangi karakteristik özelliklerini daha baskın olarak deneyimlediği vb… konular incelenmektedir. Kariyeri, is hayatında hangi alanlarda çalışmasının veya hangi kişisel özelliklerinin basarisinin kaynağı olacağı da irdelenmektedir.

Astrolojik bebek raporu, yeni doğan bebeklerden ergenlik çağına gelmiş çocuklara kadar tüm çocuklar için başvurulacak güzel bir rehberdir. Çocuğunuz bir yetişkin olduğunda ise ona ışık tutan sevgi dolu bir hatıra olarak kalacaktır.

RAPOR İÇİN GEREKLİ BİLGİLER; Çocuğunuzun doğum verileri (Doğum tarihi, doğum saati, doğum yeri ve cinsiyeti)

RAPORUN SUNUM SEKLİ; Yaklaşık 10 sayfalık yazılı rapor renkli bir horoskop ile birlikte sunulmaktadır. Horoskopu dilerseniz daha sonra çerçeveleyip çocuğunuzun odasına asabilirsiniz.

Astroloji Bebek Analizi Detayları

Astrolojik Bebek Raporu Açıklaması
Bebek A’nın ebeveynleri için bir rehber olarak tasarlanmıştır . Raporun amacı, A’nın sahip olduğu yeteneklerin ortaya çıkmasına ve gelişmesine yardımcı olmak ve ebeveynleri tarafından yapılacak olası hatalara veya problemlere karsı uyarıda bulunmaktır.

Birinci Bölüm’de A’nın kişiliği ve kişiliğini ifade etme tarzı açıklanacaktır.
Bölüm 2 ve Bölüm 3’de A’nin annesini ve babasını nasıl gördüğü, nasıl etkilendiği ve hangi karakteristik özelliklerini daha baskın olarak deneyimlediğini açıklayacağız. Bir örnek verilmesi gerekirse kız kardeşinin veya erkek kardeşinin perspektifinden annesi ve babası farklı bir şekilde ifade edilebilir.
Bölüm 4 de ise A’nin entelektüel kapasitesi, mizacı, konsantrasyonu ve eğitime karsı tavrı ve tutumu değerlendirilecektir.
Bölüm 5 A’nin yasam yolu, mesleği, hangi alanlarda çalışmasının veya hangi özelliklerinin basarisinin kaynağı olacağı konuları irdelenecektir. Yasam yolu ve basarisinin kaynağı bölümleri bu rapordaki diğer kişisel özellikleri ile birlikte değerlendirilmelidir.
Bölüm 6 A’nin sağlık koşulları hakkında bilgi verir. Bu bölümde sağlık durumundaki bazı eğilimler ve/veya olasılıklardan bahsedilmektedir. Burada A’da ki hassas noktalar belirtilmektedir ve hassas olmaları nedeniyle rahatsızlanması olasılığı mevcuttur. Ayrıca tamamlayıcı bazı tavsiyeler olarak A‘nin beslenmesi için bazı öneriler ve bilgiler de eklenmiştir. Burada bahsedilen sağlık bilgileri sadece olasılıkları içermektedir. Bu nedenle mutlaka doktorunuzun tavsiyesini ve ilaçla tedavi yöntemini izleyiniz. Astroloji profesyonel tıbbin yerine asla kullanılamaz.
Bölüm 7 , A’nin jenerasyonundaki tüm çocukları etkileyen ve yaşıtlarında baskın olacak yaygın fikir ve davranışları açıklamaktadır.

bebek_analizi2Raporda bazı çelişkili ifadeler bulmanız olasıdır. Bunun sebebi bir horoskopta bazı gezegenler ve konumlar olumlu etki yaratırken bazıları daha az olumlu etki yaratabilmektedir. Bu nedenledir ki ayni alanda hem olumlu hem de olumsuz deneyimlerle zaman zaman karsılaşabilecektir… Bebeğiniz de sizin gibi kendi yasam yolunda yürümek için sezgilerine ve sağduyusuna kulak vermeye ihtiyaç duyacaktır. Ama sunu unutmamak gerekir ki bebeğinizin hangi burçta doğduğundan çok ne kadar sevgi ile yetiştirildiği önemlidir .

Astroloji Bebek Analizi Nedir konusu hakkında soru,sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Sevgili Ziyaretcilerimiz,

Asagida bulunan linkteki Formu doldurarak Bebek Analizi ve Bebeğinizi Yıldıznamesi için Medyum – Astrolog Zeynel EROĞLU’na Ulaşabilirsiniz…

Size daha detayli bilgi verilebilmesi için tüm bölümleri tam ve eksiksiz doldurmaniz gerekmektedir. Mevcut olmayan bilgi yerine bilmediğinizi yazınız.

RAPOR İÇİN GEREKLİ BİLGİLER; Çocuğunuzun doğum verileri (Doğum tarihi, doğum saati, doğum yeri ve cinsiyeti)

RAPORUN SUNUM SEKLİ; Yaklaşık 10 sayfalık yazılı rapor renkli bir horoskop ile birlikte sunulmaktadır. Horoskopu dilerseniz daha sonra çerçeveleyip çocuğunuzun odasına asabilirsiniz.

Lütfen özellikle e-mail adresinizi dogru yazmayi UNUTMAYINIZ…

AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYARAK BİLGİ VE ÖDEME FORMU SAYFAMIZA GİDİNİZ.

BEBEK ANALİZİ İSTEK FORMU
Değerli Danışanımız,

Formunuzu Doldurmak ve ödemenizi gerçekleştirmek için SSL – en etkili güvenlik teknolojisi ile korunan Bakım-Analiz web sitemize yönlendiriliyorsunuz.

Ödemenizi yaparken Banka Kartı ve Kredi Kartı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kredi Kartı ya da Banka Kartı kullanmıyorsanız, PTT’den Posta Çeki Hesabımıza Havale yapabilir, İş Bankası ve Garanti Bankası Hesaplarımıza Havale ya da EFT yapabilirsiniz.

Eğer bir PayPal hesabınız varsa, bu hesabınızı kullanarak da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışından bize ulaşıyor ve Web sitemizi kullanarak alış-veriş yapıyorsanız, Western Union ya da Moneygram sistemlerinin üzerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Ederiz…

Dilerseniz aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri
Adres: Barış Mah. İzmir Cad. No:26/3 Beylikdüzü – İSTANBUL
Not: Koçtaş Arkası – Migros Yanındayız.

info@astroanaliz.com – zeynelhoca@gmail.com

Ayrıntıları Konuşabilmemiz için Lütfen İletişime Geçiniz…

TEL: 0212 594 2577

GSM: 0533 594 2577