Anasayfa Astroloji İlişki Analizi

Astroloji İlişki Analizi

tarafından Zeynel Eroglu

Astroloji İlişki Analizi Yorumları

iliski_analizi
Özel hayatımızda çoğumuz acı ve mutlu anlar yaşarız sevdiğimiz insandan çeşitli sebepler ile ayrılmak zorunda kalırız. Bir süre sonra belki tekrar bir araya gelirsiniz belki de hiç bir daha görüşmemek üzere ayrılırsınız.
Bir gün bir bakarsınız sevdiğiniz insan bir başka insana gönül vermiştir. Ve siz bunu öğrenince yıkılırsınız. Bazen bütün umudunuzu kaybettiğiniz noktada tekrar sizi arar ve kaldığınız yerden devam edersiniz. Ve beklediğiniz mutlu sona gelir o kişi ile evlenirsiniz.

Bütün yukarıda sayılan çoklu gelişmelerin temel kaynağında o kişinin ve sizin hayatınızı kontrol eden yıldız sistemi’ndeki karmaşık yapıda saklıdır. Şayet bu şifre doğum haritanızda çözüldüğünde karşınızdaki insana nasıl davranmanız gerektiğini, onun bilinmeyen yönlerini bilerek ilişkinizi tamir edebilecek astroloji_iliski_analizisonuçlara ulaşa bilirsiniz.

Kimimiz eşimizden ayrılmış fakat uzun bir süredir karşıma ikinci bir evlilik yapabileceğim bir insan çıkmadı diye düşünebilirsiniz. Bu nokta da kendi doğum haritanızdan 2.ci bir evlilik olup olmayacağını öğrene bilirsiniz. İlk kez tanıştığınız bir insana aşık oldunuz fakat onun hakkında fazla bir şey bilmiyorsunuz.

Geçmişinde nasıl ilişkileri oldu diye merak ediyorsunuzdur. Ve karşınızdaki kişi de size başlangıçta fazla sır vermek niyetinde değil. İşte bu noktada o kişinin doğum haritasının incelenmesi ile geçmişinde nasıl bir ilişki yaşamış olduğunu net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Astroloji İlişki Analizi Hakkında Detaylı Bilgiler

Özellikle de tarih aralıkları ile birlikte. Bu noktada benim önerim ikili ilişkilerde mümkünse iki haritanın birlikte değerlendirilmesi daha ayrıntılı bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır. Şayet tek bir harita incelenmesi söz konusu ise karşınızdaki kişi hakkında bilgi edinmeniz çok sınırlı olacaktır. Yukarıda saydığım konulardan birini veya bir kaçını yaşıyor iseniz mutlaka doğum haritanızı ve sevgilinizin doğum haritasını inceletmek ile ilişkinizi bilinçli yaşayarak ilişkinizin bir kazaya uğramasını önleyebilirsiniz.

Astroloji İlişki Analizi konusu hakkında soru,sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Sevgili Ziyaretçilerimiz,

Aşağıda bulunan linkteki Formu doldurarak Medyum – Astrolog Zeynel EROĞLU’na Ulaşabilirsiniz…

Size daha detaylı bilgi verilebilmesi için tüm bölümleri tam ve eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Mevcut olmayan bilgi yerine bilmediğinizi yazınız.

Lütfen özellikle e-mail adresinizi doğru yazmayı UNUTMAYINIZ…

AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYARAK BİLGİ VE ÖDEME FORMU SAYFAMIZA GİDİNİZ.

 ASTROLOJİK İLİŞKİ ANALİZİ İSTEK FORMU

 Değerli Danışanımız,

Formunuzu Doldurmak ve ödemenizi gerçekleştirmek için SSL – en etkili güvenlik teknolojisi ile korunan Bakım-Analiz web sitemize yönlendiriliyorsunuz.

Ödemenizi yaparken Banka Kartı ve Kredi Kartı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kredi Kartı ya da Banka Kartı kullanmıyorsanız, PTT’den Posta Çeki Hesabımıza Havale yapabilir, İş Bankası ve Garanti Bankası Hesaplarımıza Havale ya da EFT yapabilirsiniz.

Eğer bir PayPal hesabınız varsa, bu hesabınızı kullanarak da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışından bize ulaşıyor ve Web sitemizi kullanarak alış-veriş yapıyorsanız, Western Union ya da Moneygram sistemlerinin üzerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Ederiz…

Dilerseniz aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri

İstinye Caddesi, No:66 / 4 İstinye – Sarıyer – İSTANBUL

Not: İstinye Marina Karşısı, TEB Bankası Üstü…

zeyneleroglu@gmail.com – zeynelhoca@gmail.com

Harita Üzerinden adresimizi görmek ve yol tarifi almak için lütfen tıklayınız.

Ayrıntıları Konuşabilmemiz için Lütfen İletişime Geçiniz…

TEL: 0212 594 2577

GSM: 0533 594 2577