Home Astroloji ve Ak Büyü Gerçekleri

Astroloji ve Ak Büyü Gerçekleri

by Zeynel Eroglu

Büyü ve Büyüler – Aşk Büyüsü – Büyü Korunma – Büyünün Bilinmiyenleri – Astroloji ve Ak Büyü Gerçekleri

Tarot Okuma ve Tarot Büyüsünde kartlar Nasıl Kullanılır – Birinin İlgisini Çekmek İçin Büyü – Aşk ve Büyü Yan Yana Gelmez


Astroloji ve Ak Büyü Gerçekleri

images (23)

Ak büyü adından anlaşılacağı ak yani beyazı saflığı ve temizliği simgeler ve bu büyü şekli yalnızca iyilik adına yapılan bir büyü çeşididir. Bu “büyü” başlığı altında sizlere çeşitlerini aşağıda kısaca anlatacağım. Bana müracaatlarda maksimum adı gecen büyü çeşidi ak büyü dür.

“Ak büyü” çeşitlerine misal en bilinenlerden “aşk büyüsü”, “bağlama büyüsü” bana en çok başvuru edilen konuların başını çekmiştir. Kısmet kapalılığı işin ve başarısızlığın, içinizde olan sıkıntıların ve aşamadığımız sorunlarınızı çözmek içinde ak büyü çeşitlerinden faydalanılır.

Medyum hakan şekilde bu konu ile ilgili bir fazla çalışmam oldu ve sorununu bana ulaştıran her kardeşime yardımcı oldum bu kardeşlerimin sonuçlarını “yorumlarınız” sayfasında okuyabilirsiniz.

Ak büyü çok eski tarihlerden buyana adlandırılan ve kullanılan bir büyü şekli olması ile birlikte bir çok bilgine göre günahı bulunmadığı söylenen bir büyü türü ile de dikkat çekmiştir.

“Ak büyü” zararsızdır. Tek zararı, bir bireye uyguladığınızda o insanın size bağlı olması kendi görüşünün değişmesidir. Yani bir insan sizi sevmiyorsa, onun sizi sevmesini sağlamaktadır ve düşünce yapısını değiştiriyor fena düşüncelerden arındırıyor. Onun dışında fiziksel ve ya ruhsal bir bozulma yapmıyor. Kimi bilginlere göre ak büyünün zararsız yani günah olmadığı savunulmuştur.

“Ak büyü nasıl yapılır?” evet belki de bir çok kardeşim gibi sizde bunu merak ediyor ve hatta internette bu konularda bir çok bulgu kafanızı karıştırıyor. kıymetli kardeşlerim ak büyü yapılırken nasıl yapıldığı değil, işinin ehli, maneviyat sahibi (doğuştan gelir) olan bir medyum hoca nedeni ile yapılması şeklinde başarı sağlanır.