Home Genel Astrolojide Başarı Nasıl Elde Edilir ?

Astrolojide Başarı Nasıl Elde Edilir ?

by Zeynel Eroglu
0 comment

Pek çoğumuz çevremizdeki şahısları gözlemlerken bazılarının diğerlerine göre daha başarılı, daha aktif ve daha güçlü olduğunu görürüz.
Tıpkı öğrenim düzeyinden gelip, tıpkı aile yapısına sahip, tıpkı sosyal sınıfın içinde, motivasyonları ve bakış açıları birbirlerinden çok değişik olduğu durumda farklı başarı grafikleri sergileyen üniversite arkadaşları pek çoktur.
Toplumsal fikir arasında çoğu süre buna şans der geçeriz.
ileri Astroloji teknikleri dediğimiz teknikler ise; bu konu hakkında bize pek fazla izah sunar. Astrolojinin kesin bir geleceği değil, kişinin seçimleriyle uyumlu olan yetenekleri işaret ettiğini bilmek ciddi bir şeydir. kişinin yahut kahramanın doğumu ile gelen potansiyellerini, psikolojik tercih alanlarını ve ana motivasyon alanlarını bilmek kişinin tabiattaki yaşam gücünü arttırdığı gibi, sosyal anlarda da büyük başarılar getirmesine olanak vermektedir.
Dünya da pek çok başarılı iş adamı ve iş kadını Astrolojiyi kullanır.

Steve Jobs, Chreysler’ın Ceo’ları, bütün Rockefeler ailesi, büyük fon yöneticileri, hatta siyasiler yüzyıllardan bu güne kadar Astroloji’den faydalanır. Başarı yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri, bununla beraber fırsat zamanlarını gösteren Astroloji, doğru sürede, doğru yerde olmanızı sağlayarak sizi başarıya götürür. Tabi burada gerçek Astrologlardan bahsediyoruz.

İlgili Yazılar

Leave a Comment