Home Genel Astrolojide Bebek

Astrolojide Bebek

by Zeynel Eroglu
0 comment

SEZARYEN İLE BEBEĞİN KARAKTERİ BELİRLENİYOR

Astrolojide Bebek konusu ve Astrolojide Bebek hakkında tüm bilgiler…
Bebeğin şanslı olmasını sağlamak mümkün mü?

Sezaryenle doğum yapmayı planlayan annelerin sıklıkla ilgilendiği konu bebeğinin astroloji haritasındaki değişimlerdir. Bazen bebeğin burcunu, bazen de yükselen burcunu değiştirmek isteyen ebeveyne rastlıyoruz.
Anneler çocuğunun sağlıklı, iyi bir insan olmasını her şeyden çok istiyor. İyi bir eğitim alması, kariyerinin iyi olması, şanslı biri olarak doğması da dilekler arasında.
Şanslı bir bebek olması için bir bebeğin iyi açılar altında doğmasını sağlamak mümkün. Ailenin iyi anlaşacağı bir bebek olması içinse yükselen burcunu dilediğimiz gibi ayarlamak mümkün.
Peki, Nasıl belirleniyor?
Sezaryenle doğum yapmanın astrolojik açıdan avantajı, bebeğin kadersel olaylardan olumsuz etkilenmesine mani olmaktır. Normal doğumda olduğu gibi sezaryen zamanına müdahale etmemek, kadersel getirileri tevekkülle karşılamak ve ailenin burç dinamiklerinin bebeğe geçmesini sağlamak tıpkı ailenin DNA’sını taşır gibi burç özelliklerinin bebek tarafından taşınmasını sağlar. Bu doğallık bebek ve ailenin daha iyi anlaşmasını da sağlar.
Annelerin özellikle dikkat ettiği şey anlaşabileceği burçtan bir bebeğe sahip olmaktır. Oysa astroloji haritası burçtan daha fazla bilgi içerir. Örneğin bebeğinin Akrep burcu olmasını istemeyen bir anne adayı birkaç saat erken doğum yaparak bebeğinin Terazi burcu olarak doğmasını sağlayabilir.
Analizlerde dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?
Ayrıntılara hakim bir astrolog tarafından planlanmayan sezaryen saati bebeğin Terazi burcu doğmasını sağlasa bile, yükselen burcun Akrep olmasına veya gezegenlerin Akrep alanında toplanarak bebeğin aşırı akrep özellikleri göstermesine yol açabilir.
Bebeğin kaderini olumsuz etkilememek adına profesyonel bir astrolog tarafından bebeğin doğum günü ve saati titizlikle planlanmalıdır. Olumsuz açılar her gün gökyüzüne hakim olabilir.
Olumsuzlukları kişiye en az zarar verecek bir alana taşımak için doğru doğum saatini tespit etmek gerekir.

Astrolojide Bebek – Astrolojide Bebek Nedir?

Astrolojide Bebek – Astrolojide Bebek Ne Demektir?

Astrolojide Bebek konusu ve Astrolojide Bebek hakkında soru,sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

İlgili Yazılar

Leave a Comment