Home Genel Astrolojik Haberler

Astrolojik Haberler

by Zeynel Eroglu
0 comment

Astrolojik Haberler Ve Olaylar

Astroloji Dünyasında Öne Çıkan Tüm Başlıklar Bu Bölümde Sizlerle!

Gezegenler, Yıldızlar, Burçlar… Hepsi Astrolojinin sırlı dünyası.

İlk Çağdan beri insanların çözmekte zorlandıkları gerçek bir bulmaca, bir Labirent!

Bu bölümde sizlerle gizli dünyanın kapılarını aralayacağız ve öğrenmek istedikleriniz,

Türkiye’de ve Dünya’da gündem yaratan Astrolojik konular cevap bulacak…

YENİ DEPREM KEHANETİ!
Nostradamus: Güney Asya’dan Sonra Türkiye’de Deprem Olacak.
İngiliz Uzmanlar, Nostradamus’un Yüzyıllar Adlı Kitabının Üçüncü Cildini Şöyle Yorumluyor:
Endonezya Depremleri Sonrası Yunanistan Ve Türkiye’de Karışıklık (Yer Sarsıntıları) Olacak.
Fransız Uzman Fontbrune İse Karşı: O Ciltteki Kehanet Gölcük Depremiydi. Yeni Deprem Yok.

Türkiye kehaneti deprem ve savaşnostradamus-kehanet

Nostradamus’un haber verdiği depremin 1999’da olduğunu iddia edenlerin yanı sıra kimilerine göre büyük bir deprem daha bekleniyor.
Astrolojiden faydalanarak kehanetlerinde kesin zamanlama verileri kullanan ilk kahin Nostradamus,öngörülerinde Türkiye’ye de yer ayırıyor. Türkiye ile ünlü kahinin iki kehaneti bulunuyor: Deprem ve savaş Fransız şifre çözücü Jean-Charles De Fontbrune’ye göre, Türkiye ilk olarak ikinci cildin 52’nci dörtlüğünde geçiyor: Atina ile savaş Geceler boyunca yeryüzü sallanacak, Sonraki baharda iki kez daha olacak Korent, Efes boğulacak denizde Yiğit şampiyonlar savaşa girecek… Üçüncü satırdaki Korint Yunanistan’ı, Efes ise bazılarına göre İzmir’i bazılarına göre Türkiye’yi temsil ediyorFontbrune’ye göre, ilk satırda bahsedilen depremler Güney Asya’da oluyor. Depremler ‘sonraki bahar’da da devam ediyor. Bu tarihin 2005 ya da 2007 olduğuna inanılıyor. Fontbrune’un ismini veremediği bir ülke iki deniz (Ege ve Karadeniz) arasından geçerek Yunanistan ve Türkiye’ye karşı yola çıkacak. Ardından iki ülke askeri savaşa girecek Türkiye ile ilgili ikinci kehanet üçüncü cildin üçüncü dörtlüğünde geçiyor:Mars, Merkür ve Ay biraraya gelecek, Güney’de korkunç bir kuraklık görülecek Asya’nın dibindeki toprak sarsılacak Korent ve Efes’te karışıklık… Güney Asya’daki 26 Aralık ve 28 Mart depremleri sonrası İngiliz bilimadamları bu dörtlükteki üç satırı ‘Endonezya depremleri’ni temsil ettiğini açıklamış ancak ‘Yunanistan ve Türkiye’de karışıklık’ satırını yorumlamamıştı. İnternetteki bazı kaynaklar Güney Asya depremleri sonrası Türkiye’de yeni bir depreme neden olabileceğini öne sürerken, Fransız Fontbrune dördüncü satırın Gölcük depremini temsil ettiğini söylüyor. Çünkü Gölcük depreminden 6 gün önce birinci satırda geçtiği gibi güneş tutulması yaşanmıştı. Ve Türkiye’nin geçtiği son dörtlük, beşinci cildin 25’inci dörtlüğü Mars, Güneş, Venüs Arslan burcunda, Arap prensi, kilisenin egemenliğini denizde yenecek. İran’da bir milyondan fazla insan birleşecek. Gerçek yılan Türkiye ve Mısır’a saldıracak Fontbrune’a göre “Gerçek yılan” Asyalı bir ejderhayı yani Çin’i anlatıyor. Bir milyondan fazla insan (asker) İran’da toplandığında Çin, Türkiye’ye ve Mısır’a saldıracak. ‘Arap Prens’ ifadesiyle, Ortadoğu yoluyla Asya’dan Avrupa’ya ilerleyen, orduları milyonlarla sayılan dev bir güç kastediliyor…

Bu savaş tarihi ise Nostradamus’un takvimine göre 15 Ağustos 2015.

(Sabah)

SEZARYEN İLE BEBEĞİN KARAKTERİ BELİRLENİYOR

Bebeğin şanslı olmasını sağlamak mümkün mü? bebek-astroloji
Sezaryenle doğum yapmayı planlayan annelerin sıklıkla ilgilendiği konu bebeğinin astroloji haritasındaki değişimlerdir. Bazen bebeğin burcunu, bazen de yükselen burcunu değiştirmek isteyen ebeveyne rastlıyoruz.
Anneler çocuğunun sağlıklı, iyi bir insan olmasını her şeyden çok istiyor. İyi bir eğitim alması, kariyerinin iyi olması, şanslı biri olarak doğması da dilekler arasında.
Şanslı bir bebek olması için bir bebeğin iyi açılar altında doğmasını sağlamak mümkün. Ailenin iyi anlaşacağı bir bebek olması içinse yükselen burcunu dilediğimiz gibi ayarlamak mümkün.
Peki, Nasıl belirleniyor?
Sezaryenle doğum yapmanın astrolojik açıdan avantajı, bebeğin kadersel olaylardan olumsuz etkilenmesine mani olmaktır. Normal doğumda olduğu gibi sezaryen zamanına müdahale etmemek, kadersel getirileri tevekkülle karşılamak ve ailenin burç dinamiklerinin bebeğe geçmesini sağlamak tıpkı ailenin DNA’sını taşır gibi burç özelliklerinin bebek tarafından taşınmasını sağlar. Bu doğallık bebek ve ailenin daha iyi anlaşmasını da sağlar.
Annelerin özellikle dikkat ettiği şey anlaşabileceği burçtan bir bebeğe sahip olmaktır. Oysa astroloji haritası burçtan daha fazla bilgi içerir. Örneğin bebeğinin Akrep burcu olmasını istemeyen bir anne adayı birkaç saat erken doğum yaparak bebeğinin Terazi burcu olarak doğmasını sağlayabilir.
Analizlerde dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?
Ayrıntılara hakim bir astrolog tarafından planlanmayan sezaryen saati bebeğin Terazi burcu doğmasını sağlasa bile, yükselen burcun Akrep olmasına veya gezegenlerin Akrep alanında toplanarak bebeğin aşırı akrep özellikleri göstermesine yol açabilir.
Bebeğin kaderini olumsuz etkilememek adına profesyonel bir astrolog tarafından bebeğin doğum günü ve saati titizlikle planlanmalıdır. Olumsuz açılar her gün gökyüzüne hakim olabilir.
Olumsuzlukları kişiye en az zarar verecek bir alana taşımak için doğru doğum saatini tespit etmek gerekir.

(Sabah)

ÇOCUĞUNUZUN MESLEK SEÇİMİNDE ASTROLOJİ

Çocuğum Mühendis mi Olsun Futbolcu mu?cocuk-meslek

Ebeveynlerin, çocuklarının gelecekleri ve meslek seçimleri konusunda duydukları endişe her geçen yıl daha da artıyor. Bazı anne ve babalar çocuklarına seçeceği meslek konusunda baskı uygularken, kimileri de bu seçimi onlara bırakırlar.
Meslek seçim inde önemli olan çocuğun yetenekli olduğu alanları belirleyip bu yolda ilerlemesini sağlamak olsa da çocukların mesleki yatkınlık ve yeteneklerinin keşfedilmesi zordur.
Günümüzde artık anne ve babalar bu durumu astrologlarla birlikte doğum haritasına bakarak çözebiliyor.

Bunun yanı sıra Güneş burcu Ateş, yükselen burcu Toprak ve Ay burcu Su gurubundan olan çocuğunuzun renkli ve hemen her alanda başarılı olacağı haritadaki diğer faktörlerde incelenerek söylenebilir.
Oysa kişisel horoskop da sağlık durumundan eğitim yaşantısına, arkadaş seçiminden ruh sağlığına, yeteneklerinden başarılarına kadar hemen her alanda işaretler vardır.
Çocuğunuzun geleceğine katkıda bulunmanız açısından sadece burcunu ve yükselen burcunu bilmek yeterli olmuyor; bu konuda ebeveynlerin çocuğun kişisel doğum haritasını çıkartmaları bu işin temelini oluşturuyor.
Uzmanlar şu konunun altını özellikle çiziyor: “çocuğum Koç burcu kesin sporcu olacak” gibi bir saptama yapması kişiye sadece hayal kırıklığı getirir.

Ay burcu veya yükselen burcu Koç olmak da başarılı bir profesyonel sporcu olmak için yeterli değildir. Eğer bu konuda detaylı bilgiler elde edilmek isteniyorsa Gezegenlerin konumları da incelenmelidir. Bu saptamalar mutlaka uzman bir astrolog tarafından yapılmalıdır. Çünkü doğum haritası kişinin hayatı için önemli şifrelerin bulunduğu mükemmel bir kaynaktır.

Astrolojik Haberler Hakkında Detaylı Bilgiler

(Posta – HaberTürk)

GEZEGENLER HASTALIĞIMIZIN HABERCİSİ Mİ?

Bilinen faktörlerin yanı sıra gökyüzünde oluşan hareketler de sağlımızı doğru orantıda etkiliyor.

Her gün gelişen tıp dünyasının yaptığı açıklamalar sayesinde farklı bir hastalığın ortaya çıktığını öğreniyor ve sürekli endişe içinde yaşıyoruz.Astroloji alanında yapılan çalışmalar, bize çeşitli rahatsızlıklar hakkında uyarılarda bulunuyor.
Gökyüzünün dönüşümsel hareketleri, salgın hastalıklardan tutunda, farkında olamadığımız bel ağrılarının, baş ve boyun ağrılarının sebeplerini bize açıklayabiliyor.
Gökyüzü ve gezegenler hakkında yapılan birçok araştırma yıllar öncesinden bu bilgilerin varlığına işaret ediyor. Gezegenlerin oluşturduğu sert açılar bize hangi rahatsızlıkları geçirebileceğimiz hakkında bilgiler veriyor. Doğum haritanızla yapılan çalışmalar sayesinde sağlığınız hakkında detaylı bilgiler ortaya çıkabiliyor.

Ancak bu araştırma da doğduğunuz tarih, yer ve saat çok önemli…

Gezegenlerin sağlığımız üzerindeki etkilerini ise şu şekilde açıklayabiliriz;

MERKÜR: Akıl ve zihin sağlığımız yani özetle ruh sağlığımız Merkür’ün yönetimindedir. Doğum anınızda yanlış yerleşmiş veya olumsuz, sert açılarla bloke olmuş bir Merkür akıl hastalıklarına, zihinsel faaliyetlerin yavaşlamasına, zekânın ortalama veya altında seyretmesine sebep olur. Başarısızlıklar ve yanlış algılama, dikkat eksikliği, odaklanamama sorunları da Merkür’le ilişkilidir.

VENÜS: Venüs, güzellik ve estetikle ilişkili bir planet olduğu için estetik ameliyatların tamamı Venüs’le ilgilidir. Ayrıca: boyun, boğaz bölgesi, böbrekler, pankreas, hormonlar, yumurtalıklar, toplardamarlar olumsuz açılar da aksayan ve yaşlılıkta ciddi sorunlara dönüşen bölgelerdir. Dengeli ve yeterli beslenme Venüs’ün dengesini yerine getirmesi için gereklidir.

GÜNEŞ: Sağlık ve canlılık simgesi Güneş, aynı zamanda yakıcı bir sağlık düşmanı olabilir. Kalp direkt Güneş ve Güneş’in açılarıyla ilişkilidir. Belkemiği rahatsızlıkları ve miyop da Güneş ile ilişkilidir. Göz rahatsızlıklarında sıkça karşılaşılan ileriyi görememe sorunu da Güneş’in eseridir. Güneş’in sert açıları özellikle Satürn’’le ilişkili olanlar uzun süreli ve ciddi hastalıklara sebep olurlar. gezegen-hastaliklar

MARS: Baş bölgesi ( göz, saç, alın, burun), kandaki alyuvarlar, üreme organları ve idrar yolu Mars’la ilişkilidir. Olumsuz açılarında her türlü baş ağrısına ve ateş yükselmesine sebep olan Mars yakıcı, patlayıcı maddeler ve kesici aletlerle de ilişkilidir. Doğum anınızda Mars olumsuz açılara sahipse yanık ve kesiklerden korunmak zorundasınız.

JÜPİTER: Karaciğer, kalçalar, üst bacaklar, dalak ve koklama duyumuz doğum anımızda Jüpiter’in konumuyla yakından ilişkilidir. Çabuk iyileşen, kendini çabuk toparlayan bünyelerde Jüpiter güçlüdür. Jüpiter’in sert açıları insani yönlerden uzaklaşılmasına, duyarsız, inançsız, duygusuz, sorumsuz bir yaratık ortaya çıkmasına sebep olur.

Satürn: İskelet sistemi, kemikler, dişler, deri, deriyi besleyen hormonlar, dizler ve kulaklar Satürn tarafından yönetilir. Kireçlenme, romatizma gibi eklem ve kemik hastalıkları Satürn’ün ilerleyen yıllarda göstereceği ağrılı ve kronik hastalıklardır. Bedene iyi bakılmaması durumunda olumsuz açılara sahip bir Satürn  mutlaka eklem ve kemik problemleri yaratır. Kalsiyum, fosfor, D vitamini Satürn’ün besinleridir.

URANÜS: El, ayak bilekleri, dokular, baldırlar ve bazı bacak kasları Uranüs tarafından temsil edilir. Doğum haritanızda Uranüs’ün sert açıları varsa ve geriliyorsa bacak ağrılarınız en büyük derdiniz olabilir. Bileklerinizde üst üste meydana gelen burkulma ve kırılmalar kalıcı değişimler yaratabilir. Zihinsel deha ile de yakından ilişkili olan Uranüs, dâhilik ile delilik arasındaki ince çizgide yerleşir. Yürüyüş ve dengeli beslenme Uranüs gezgenin etkisi altında olan kişiler için bir ihtiyaçtır. Açık hava, sinir bozukluğu tuzağına kolayca düşülmesine engel olabilir.

NEPTÜN: Duygu durumu bozuklukları, ayaklar ve hücreler Neptün’ün yaratacağı zayıflıklardır. Aynı zamanda alkolizm ve diğer bağımlıkları yaratır. Yanılma ve uyuşma eğilimi doğum anınızda gerileyen ve olumsuz açılar kuran bir Neptün’ün eseri olabilir.

PLÜTON: Üreme organları, safra kesesi sorunları Plüton’la ilişkilidir ve kendisine iyi bakmayan insanları çarpabilir. Uzun süreli kötü beslenme ve olumsuz koşullarda yaşama, korunmasız seks Plüton’un yıkım yaratmak istediği alanlardır. Plüton’la işbirliği halinde iseniz hastalanmak yerine güçlü ve sağlıklı görünürsünüz. Plüton’un olumsuz açıları altındaysanız ve “bana bir şey olmaz” diyorsanız bir anda şaşırabilirsiniz ve yıkılabilirsiniz.

(HaberTürk)

TÜRKİYE’NİN BURÇ HARİTASI

Bakın Türkiye’de en çok hangi burç yaşıyormuş…

İçişleri Bakanlığı’nın nüfus verileri, Türkiye’nin burç haritasını da ortaya koydu. Buna göre Türkiye’de en kalabalık burç; 10 milyon nüfusuyla Oğlaklar.

İçişleri Bakanlığı’na bağlı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, Türkiye’nin burç istatistiğini çıkardı. Buna göre Türkiye’de ilk sırayı nüfusunun yaklaşık 7’de birini oluşturan 10 milyon nüfuslu ‘Oğlak’lar alıyor. Oğlak burcunu, 8 milyon nüfusla Yengeçler, 7 milyon 2 yüz bin nüfusla da Balıklar izliyor. Son sırada ise 4 milyon 2 yüz bin nüfusla Yay’lar yer alıyor.

En Çok Doğum Aralık-Ocak’ta

Kadın Doğum Uzmanı Dr. İlhami Atılgan, Oğlak burcunun doğum aralığı olan 23 Aralık- 20 Ocak tarihleri arasında doğum olaylarının yoğun yaşanmasının tıbbi bir açıklamasının bulunmadığını belirtti. Atılgan, “Bunun tıbben herhangi bir açıklaması yok, olamaz da. Ancak kış aylarının uzun olması nedeniyle doğumlar daha çok Aralık-Ocak aylarına denk düşebilir. Ama tekrar ediyorum; bunun tıbbi hiçbir izahı yoktur” dedi.

İŞTE BURÇLARIN NÜFUS SAYILARI
Koç  (21 Mart-20 Nisan):……………………………6.304.041
Boğa (21 Nisan-21 Mayıs): ………………………..6.336.049
İkizler  (22 Mayıs-21 Haziran): …………………. .5.646.499

Yengeç  (22 Haziran-23 Temmuz):…………….  .7.964.783
Aslan  (24 Temmuz-23 Ağustos):……………….  5.204.819
Başak (24 Ağustos-23 Eylül):……………………  5.628.562
Terazi (24 Eylül-23 Ekim):………………………… 5.302.047
Akrep (24 Ekim-22 Kasım):………………………. 4.514.785
Yay (23 Kasım-22 Aralık): …………………………4.206.969
Oğlak (23 Aralık-20 Ocak): ………………………10.041.392
Kova (21 Ocak-19 Şubat): ……………………….. 6.499.345
Balık (20 Şubat-20 Mart):…………………………. 7.170.373

(Sabah)

İlgili Yazılar

Leave a Comment