Home ASTROLOJİ Ataşehirde Yıldızname Burçları

Ataşehirde Yıldızname Burçları

by Zeynel Eroglu
0 comment

Ataşehirde Yıldızname Burçları

İnsanların hayatında her zaman fal bakmak, burç yorumlarını okumak, astroloji her zaman büyük bir yere sahiptir. İstanbul Ataşehirde Yıldızname Burçları hakkında bilgi almak ve yıldızname bakımı yaptırarak hayatına yön veren birçok insan bulunmaktadır. Çoğu insan yıldıznameyi de tıpkı diğer fal yöntemleri gibi bir tutmaktadır. Ancak fal yöntemlerinden tamamen uzak kendi başına bir ilimdir.  ilmi astrolojiden, cifirden, havas ilminden de yararlanarak insanlara hayatlarını şekillendirmede yol gösterici olmaktadır.

Birçok insan artık fal yöntemlerinin yerine tamamen ilim ile birleşmiş bilgiler veren bakımını tercih etmektedir. Bunun ilk sebeplerinden biri kuşkusuz ki fala bakan kişinin duyguları, altıncı hissi ya da doğaçlama olmasının yerine bakımının kişiye elle tutulur bilgiler vermesidir.

ilmi, çok eski zamanlardan günümüze gelmiştir ve günümüzde hala en çok tercih edilen yöntemlerdendir. burçları ise yıldıznamenin temel taşlarından biridir. burçları olmadan bakımı yapılamaz. burçları ile oluşturulan doğum haritası sayesinde kişinin birçok bilgisine ulaşmak mümkündür.

Birçok kişinin aklına ilk gelen sorulardan biri ise bakımında neler öğrenebilirim sorusudur. Yıldızname bakımı ile hayatınızı daha kolay yönlendirebilir, istediğiniz konularda hayatınızı rahatlıkla şekillendirme imkanına kavuşabilirsiniz.

  • Kişinin yıldızname doğum haritası belirlendikten sonra çıkan sonuçlar yorumlama yeteneği olan, yıldızname ilmi konusunda uzman ve tecrübe sahibi kişiler tarafından bakılması gerekir.
  • Yıldızname ile hayatınızdaki iniş ve çıkışları, üzücü olayları ya da sevindirici olayları görme imkanına kavuşursunuz.
  • Karşınıza çıkabilecek kritik olayları, başınıza gelebilecek kazaları görerek tedbir alma imkanını bulursunuz.
  • Bazı insanlar büyüden, nazardan ya da cin çarpması gibi olaylardan kolaylıkla etkilenir ancak çoğu zaman bunun farkına varamazlar. bakımı ile bu tür etkilerin altında olup olmadığınızı görerek koruma ve kurtulma yollarını öğrenebilirsiniz. Hatta kimin tarafından, ne zaman, ne için, ne tür bir büyünün etkisine girdiğinizi görme imkanını bulabilirsiniz.
  • İlişkilerinizde karşınızdaki insanla uyumlu olup olmadığınızı görebilir ve buna göre ilişkinizi yönlendirme imkanına kavuşabilirsiniz.

bakımı hakkında daha fazla bilgi almak veyıldızname bakımı yaptırmak için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşebilirsiniz.

Astroanaliz İletişim Zeynel Eroğlu
İyilik daima sizinle olsun…

İlgili Yazılar

Leave a Comment