Home Aura Görme Teknikleri

Aura Görme Teknikleri

by Zeynel Eroglu

Aura Görme Teknikleri –  Aura Renkleri ve Anlamları


 

 

AURA GÖRME TEKNİKLERİ

Aura rengini görmek için kullanılan basit teknik insan aurası da dahil tüm aura çeşitleri için aynıdır. Aynı teknik ayrıca tüm kahinliğin bir parçasıdır. Bu yüzden insan aurasını görmek için aura renklerine bakmak çok iyi bir eğitimdir.

aura-gorme-teknikleriEvrensel enerji alanını gözlemenin en kolay yollarından biri, güneşli, güzel bir günde, çimenlere oturup, sabit bir şekilde gökyüzüne bakmaktır. Birkaç dakika içinde, gözlerinizin önünde dans eden minicik  prana küreciklerini seçebilirsiniz. Bunlar, minik beyaz toplara, bazen de aralarından çıkan küçük siyah bir noktaya benzeyebilirler ve birkaç saniye içinde de kaybolurlar. Şahsen ben bunları küçük kurbağa yavrularına benzetiyorum. Güneşli günlerde, bu küçük enerji topları canlı ve parlak olurlar. Hava kapalıyken daha yavaş, daha az saydam ve daha az miktarda olurlar. Açıkça görülüyor ki güneş ışığı, küreciklere “enerji veriyor”. Gittikçe görüşünüz genişlik kazanacak, bütün enerji alanı size senkronize bir şekilde titrer gibi görünecek.

Çimlere yatar durumdayken, bakışlarınızı mavi gökyüzünün altındaki ağaçların tepelerine yöneltin. Ağaçların çevresinde, yeşilimsi bir buğu göreceksiniz. Eğer, mavi gökte küçük enerji küreciklerini gördüyseniz, şüphesiz bunların yeşil buğuda kaybolduğunu dafark edeceksiniz. Görüldüğü gibi, ağacın aura’sı, bizim de yaptığımız gibi, yaşamını sürdürmek için enerji küreciklerini emer. ben bunları küçük kurbağa yavrularına benzetiyorum. Güneşli günlerde, bu küçük enerji topları canlı ve parlak olurlar. Hava kapalıyken daha yavaş, daha az saydam ve daha az miktarda olurlar. Açıkça görülüyor ki güneş ışığı, küreciklere “enerji veriyor”. Gittikçe görüşünüz genişlik kazanacak, bütün enerji alanı size senkronize bir şekilde titrer gibi görünecek.

Aura Görme Teknikleri Hakkında Detaylı Bilgiler

Aynı olayı, evinizdeki bir bitkide de gözlemleyebilirsiniz. Bitkinin aura’sına Kuvars Kristalini kullanarak yaklaştığınızda, yeni bir deneyim kazanacaksınız. Çok yavaşça, kristali çekin.

Taşın, bağlantıyı sağlayan aura’yı “çektiğini” izleyebilirsiniz…

Bir Başkasının Aura’sını Görme Tekniği

Bir başka kişinin aura’sını görebilmek için, çok loş bir odaya gidin. Kişi, her türlü dekorasyondan uzak, ve tercihen renksiz (çok desenli duvar kağıtlarından sakının), çıplak bir duvara sırtını (oturarak veya ayakta) vermeli. Işık, ancak kişinin çizgilerini seçebilecek kadar olmalı.

Aura‘sını görebilmek için, kişinin birkaç metre kadar uzağında durun ve alnında veya omuzlarıyla boynu hizasında bakışlarınızı yoğunlaştırın. Görüş alanınızı, sabit bir noktada odaklamak yerine, boşluğa doğru genişletin (çok dalgın olduğumuzda olduğu gibi).

Kişi, aura’sının yoğunluğunu arttırmak için, derin nefes alıp verebilir. Normal olarak, aura kışın radyotörlerden yayılan sıcaklık veya yazın çok sıcak günlerinde yerden dalgalar gibi çıkan ışıklı bir buğu şeklinde algılanacaktır. Bir şeyler gördüğümüzü düşündüğümüz an, kaybolacaktır. Aura olayı çok hızlı ve gelip geçicidir. Sabit bir atılıştır. Bu deneyi, izlenimlerinizi karşılaştırmak için, grup halinde, birlikte yapmak çok ilgi çekicidir.

Aynı zamanda, yine tekrarlıyorum, bu çok normal bir olaydır.

Genellikle bir aurayı sadece birkaç dakika görmeyi başarabilirsiniz. Bu arada, onu görmeyi çok istemek gerilim yaratır ve bu da deneyi çok zorlaştırır.

Kendi Öz Aura’mızı Görme Tekniği

Aynı şekilde, kendi öz auranızı görmeyi de deneyebilirsiniz. Yine çok loş bir odada, bir aynanın önünde durun.

Derin bir nefes alın ve izleyin!

Başınızdan yayılan ışıklı buğu, bir hayal değil.

Bu sizin aura’nızdan başka bir şey değil.

Yakında biraz çalışmayla, enerji yapınızdaki renkleri de ayırt etmeyi başaracaksınız…