Home Aura

Aura

by Zeynel Eroglu

Aura Görme Teknikleri  Aura Renkleri ve Anlamları |


Aura

Latince anlamı nazikçe hareket eden hava, havanın nefesi yada ışık auraanlamındadır.
Aura vucudu çevreleyen bir enerji alanıdır..

1. Spiritüel Aura: Yarı çapı 4.5 – 5.5 metre genişliğindedir. Mental Aura : Yarı çapı 2.5 metre

2. Eterik Aura: Fiziksel vucuttan 20 cm uzaklığındadır.

İnsanların görebildiği Aura Eterik Auradır. Değişik renklerde görülebilir. Auranın rengi nsanın fiziksel veya rusal durumuna göre değişir. Aura bitkilerde, hayvanlarda ve taşlarda da mevcuttur.

Birçok şekilde tanımlanabilen aura, maddeyi çevreleyen enerji alanıdır. Atomik yapısı olan herşey bir auraya, kendisini çevreleyen bir enerji alanına sahip olacaktır. Canlı maddenin atomları, cansız maddenin atomlarından daha aktiftir ve titreşimleri daha yüksektir. Bu nedenle ağaçların, bitkilerin, hayvanların ve insanların enerji alanları, yani auraları daha kolay saptanabilir ve görülebilir.

Aura Hakkında Detaylı Bilgiler

Auranın, Semyon Kirlian adlı Rus deneycisince yapılan fotoğraf makinesi kanalıyla da bilimsel olarak gerçekliği kanıtlanmıştır. Sonraları bu sistemin ismi Kirlian Fotoğraf Tekniği olarak da literatürde kendine yer edinmeyi başarmıştır.

Aura’nın bulunduğu atmosferdeki beyaz ışığı çekerek renklere ayrıştırıp insan bedeninde varolan güç merkezlerine iletilmektedir. Bu güç (enerji) merkezleri chakra adıyla bilinmektedir. Ayrıca aura insan ruhunun, aklının gelişmesiyle ilgili olarak değişik renklerin sahibidir. O andaki fizik, ruh durumumunuz da auramızın renk ve netliğini etkilemektedir.

Aura’yı ifade ederken renkler kullanılır. Kirlian fotoğrafçılığı denilen bir teknikle titreşimler renklere dönüşür ve her rengin bir anlamı vardır. Aura’ların renklerini ve bu renklerin anlamlarını incelemek ve okumak için TIKLAYINIZ…

Aura üç temel katmandan ve beraberindeki ara katmanlardan oluşmaktadır. Eterik alan; evrenden gelen ve çevremizde mevcut bulunan hayat enerjilerini vücudumuza iletmektedir. Psikolojik alan; duygularımız üzerinde yıldızlarla, ruhsal dünyayla bağlantı oluşturmaktadır. Zihinsel alan; düşünce şeklimiz üzerinde etkilidir. Çift eterik alan; bu üç temel katmanın aralarında yer almaktadır. Bu temel katmanların uyumunu sağlamakla yükümlüdür.

Auranın özellikleri:

Her aura kendine özgü bir titreşime sahiptir.
Her aura diğer auralar ile etkileşim halindedir.
Etkileşim ne kadar uzun süreli ve samimi olursa enerji alışverişi o kadar büyük olur.
Aura ve auradaki değişiklikler, bireyin fiziksel, duygusal, mantal ve ruhsal özelliklerini yansıtır.

Aura hakkında soru,sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…