Home BÜYÜLER Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma Büyüsü Nedir?

by Zeynel Eroglu
0 comment

Aşk büyüsü, evlilik büyüsü, soğutma büyüsü derken şu sıralar popüler bir başka büyü ayırma büyüsü diyebiliriz. Birbirini seven kişilerin ayrılmasını sağlamak amacıyla yapılan bu ritüel bazen iyi bazen kötü niyetle yapılıyor. Sevgilileri, karı kocayı ayırmak için yapılan kara büyü olarak da bilinen bu büyü kuvvetli etkileriyle dikkat çekiyor. Birbirini çok seven sevgililer ve mutlu evli çiftler haricinde aldatan kişilere de yapılıyor bu büyü. Aldatan eşi sevgilisinden soğutmak için ayrılık büyüsü yaptırılıyor, güçlü tesiri sayesinde çiftlerin arası düzeliyor.

Ayırma büyüsü ne zaman tutar?

Ayırma ya da diğer bilinen ismiyle soğutma büyüsü, içki – kumar – zina ve benzeri bağımlılıklarda, ayrılmaya ikna olmayan eş – sevgili hallerinde medyumlar tarafından yapılıyor. Karşı tarafı ayrılmaya ikna edemeyenler, ayırma ritüeli ile işleri hızlandırıyor, karşı tarafın kendisinden soğumasını sağlıyor. Güçlü tesire sahip olan ritüeller, bir noktada tutuyor. Peki, ne zaman tutar büyü? Bunun için net bir süre vermek imkânsız. Çünkü büyüler zamana yayılarak kendini gösteriyor. Üç gün içerisinde de tutabilir, üç hafta içerisinde de. Büyüyü doğru kişiye yaptırdığınızdan emin olup sabretmeniz gerekiyor.

Ayırma büyüsünden nasıl korunabilirim?

Birinin size ve partnerinize ayırma işlemi yaptığından şüphe ediyorsanız hemen büyü bozma işleminden yararlanmalısınız. Ayrılık – soğutma ritüeli gibi işlemler mutlu çiftlerin beraberliklerine gölge düşürüyor. Büyü bozdurma işlemi sayesinde aranızdaki gerginliği, soğukluğu giderebilir, muhabbeti artırabilirsiniz. Metafizik uzmanı medyumlar sizi bu tür büyülerden koruyacak ritüeller yapabilir. Şüpheleriniz varsa ya

İlgili Yazılar

Leave a Comment