Home Genel Ayırma muskası

Ayırma muskası

by Zeynel Eroglu
0 comment

Ayırma Muskası Kullanımı

Ayırma Muskası Aileden, Eşten, Sevgiliden, İşten, Evden, Düşmandan ayırmak ve bulunduğu ortamdan soğutmak için yapılır. Kişileri birbirinden ayırmak için yapılan bu büyüleri kullanmak oldukça tehlikeli ve günahtır. Diyeceksiniz ki neden yapılır. Bazen öyle olur ki iki kişi zina halindedir bunları ayırmak için, yada iki kişi bir araya gelerek fesat işler tertip etmektedirler bunları ayırmak için kullanılır. Kullanılan malzemeler genelde burada yazmak istemediğim ve siteye uygun olmayan pis malzemelerdir ayırma muskası.

Ayırma Muskası Hakkında Detaylı Bilgiler

BİR KİŞİYİ KADINDAN AYRIMA

Her şey yolunda devam ederken erkeğin ilişkisinin bulunduğu başka bir kadından ayırmak için yapılan büyülerdir.

SEVENLERİ AYIRMA

Birbirini seven iki insanı, çekemeyen, kıskanan, onda gözü olan kişiler tarafından yapılmış ayrılık büyüleridir.

ERKEKTEN AYIRMA

Evli ve Ailesi olan bir erkeği seven ve onda gözü olan bir kadın tarafından, erkeği eşinden ve ailesinden ayırmak için yapılan büyü çeşididir.

EVDEN AYIRMA

Birlikte yaşanan bir evden istemedikleri kişiyi ya da çiftlerin bu ortamdan ayrılması için yapılmış büyülerdir.

KAYNANADAN AYIRMA

Anne, Gelin ve Damat’ın birlikte yaşadığı bir evde, gelinin ailesi tarafından gelinle damadın kaynanasından ayrılıp başka bir eve yerleşmeleri için yapılan ya da gelin tarafından kaynananın evden ayrılması için yapılan büyü çeşididir.

BULUNDUĞU ŞEHİRDEN AYIRMA

Kişinin, erkek veya kadın olsun, bulunduğu şehirden, işinden, tüm çevresinden, aile ve akraba bağlarını koparıp bilinmeyen bir yere gitmesi ve orada perişan olması için yapılan büyülerdir. Bütün bu büyülerin sonucunda kişi, içinde bulunduğu ortamdan sıkılmaya başlar, içinde türlü sıkıntılar hisseder, bulunduğu kişinin yanından veya ortamdan ayrıldığı zaman tarifsiz bir rahatlama hissetmeye başlar. Bir süre sonra ilgili olduğu iş, kişi veya mekanda hiç bir şey yapma isteği oluşmaz ve terk etme kararı alır.

AYRILAN SEVGİLİYİ GERİ GETİRME

Yukarıda sayılan büyüler yapılmışsa bir süre sonra büyü etkisi kendini göstermeye başlar ve sevdiğiniz kişi elinizden adeta kuş gibi uçup gitmeye başlar, size karşı ilgisiz ve eski yakınlığından tamamen uzaktır. Üzerindeki bu tesir ortadan kaldırılmazsa ayrılık kaçınılmaz olur. Bu tür sıkıntıları yaşamamak için büyünün bozulması ve sevdiğinin kişinin size geri gelmesi sağlanmalıdır. Detaylar için lütfen uzmanımızla iletişime geçiniz.

Ayırma muskası hakkında soru,sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

İlgili Yazılar

Leave a Comment