Home Genel Bakım Yapılmadan Büyü Yapıldığı Anlaşılır Mı?

Bakım Yapılmadan Büyü Yapıldığı Anlaşılır Mı?

by Zeynel Eroglu
0 comment

Bir kişiye büyü yapıldıysa yada kişi kendine büyü yapıldığından kuşkulanıyorsa, öncelikle hayatında süregelen değişikliklere, insanlar arasındaki ilişki ve iletişimine, uyku durumuna, ruh durumuna bakmalı; genel anlamda yaşamını derin bir incelemeye almalı hatta, tarafsız olan kişilerden bu konuda yardım istemelidir. Yardım alınmasında ki maksat, kişinin en yakınında bulunan insanlar, örneğin anne, baba, evlat, eş gibi, bu kimselere kişinin kendini değerlendirtmesidir. Gözle görülür bir değişiklik mevcutsa zaten bu değerlendirmeye ihtiyaç kalmayacaktır, çünkü bu güne kadar olan vakaların bir çoğunda yakın çevrenin kişinin ruhsal ve fiziksel olarak değişimine dikkat ettikleri ve uyarılarda bulundukları çoğu kez görülmüştür. Bu takdirde kişi kendinde değişen bazı durumları daha net görebilmekte ve bu durumun çarelerini aramaktadır. Daha önce bazı büyülerin bakım esnasında bile zor çıkabildiğinin altını önemle çizmiştik. Yapılan büyünün çeşidine göre, bakımı yapılır. Dolayısı ile bir kişide büyü olup olmadığı sadece bir değil, birden fazla bakımla desteklenmelidir. Kişinin içinde bulunduğu mevcut duruma göre hangi bakımın yapılacağı belirlenir.

Bakım Yapılmadan Büyü Yapıldığı Anlaşılır Mı? Hakkında Bilgiler

Bu durumda kişiye özel bakımlar olabileceği gibi, kişinin sorduğu soruların bir çoğuna cevap verebilecek olan Yıldızname bakımı da oldukça çözüm sunacaktır. Yıldızname bakımı kişinin içinde bulunduğu durumu, bu duruma kim, ne, ne zaman, nasıl, neden bulaştığı gibi bir çok soruya cevap verecektir. Yıldızname ilmi anlatılamayacak hatta, yazılıp çizilemeyecek kadar derin bir ilimdir. Herkes Yıldızname bakamaz. Bunun için kişide yada medyum-hocada gerekli vasıfların oluşmuş yada var olmuş olması gerekir.

Tüm bu anlattğımız bilgiler ışığında kesinlikle diyebiliriz ki; Bakım yapılmadan kişide büyü olduğu anlaşılmaz. Yıldızname gibi etraflıca bir bakım kişiye sorunun kaynaklandığı en ince detayı ve çözümün üretilmesinde yardımcı olabilecek tüm olayları sırası ile verebilir.

İlgili Yazılar

Leave a Comment