Anasayfa Balık Burcu

Balık Burcu

tarafından Zeynel Eroglu

BALIK BURCU

Balık ve Boğa burçları her ne kadar eşit derecede tutkulu olsalar da, hassas olan Balık, ayakları yerden kesilen Boğa’dan ilgi göremez.
BALIK ile KOÇ : Koç’un dinamizmi, Balık’ın yüksek cinsel potansiyelini açığa çıkaracaktır. Koç elbette hükmedecektir, ama bu zaten Balık’ın aradığı şeydir. Yine de, bu beraberliğin öteki konularda da
balik_burcusürebilmesi için bazı taktikler gereklidir. Balık eleştiriden nefret eder, oysa Koç lafını esirgemeyen tiplerdendir. Farklılıkları üzerinde çalışırlarsa, cinsellik yüklü,dayanıklı bir ilişki olacaktır.

BALIK ile BOĞA : Eşit derecede tutkuludurlar ancak hassas Balık, ayakları yere basan Boğa’dan istediği ilgiyi göremez. Duygusal ve içli Balık, oldukça acı çekecektir. Bu sorun ortadan kaldırılırsa, beraberliğin iyi bir şekilde yürüme şansı artar. Şehvetli bir beraberlik, tatmin edici bir evlilik olur.

BALIK ile İKİZLER : İki tutarsız burç, umut vaat etmeyen bir cinsel beraberlik oluşturur. Aralarında fiziksel bir çekim olabilir fakat bunun devam etmesi için İkizlerfazla değişken , Balık da fazla hassastır. İkizler’in düşüncesizliği Balık’ı yaralar. İkisi de daha güçlü ve baskın eşlere ihtiyaç duyarlar. Kısa ve muhtemelen ateşli bir ilişki, mutsuz bir evlilik gözüküyor.

BALIK ile YENGEÇ : Yengeç çok talep kar bir sevgili olabilir ama Balık’ın buna bir itirazı zaten yoktur. Cinsel açıdan ikisi de coşkundur. Yatak odasında çok iyi vakit geçireceklerdir. Yengeç önderliği alacak ve kararları kendisi verecektir. Bazı kavgalara karşın, ilişkinin bütününde birbirlerini duygusal açıdan tatmin ederler ve gene birbirlerinin hassasiyetine özen gösterirler. Çok uyumlu bir çift.

BALIK ile ASLAN : Su ile ateş birbirine karışmaz. İçe dönük Balık, dışa dönük Aslan’ı hayal kırıklığına uğratır. yatak odasında bile. Zaten birbirlerini pek anlamazlar. Duygusal Balık, Aslan’ı bıktırır. Aslan da doyumu başka yerlerde aramaya başlar. Bu durumda Balık evde kara kara düşünmeye yönelir. Zor bir ilişki ve başarısız bir evlilik olur.

Balık Burcu Hakkında Detaylı Bilgiler

BALIK ile BAŞAK : Aşırı şefkatli Balık, duygularını belli etmeyen Başak’tan istediği doyumu alamaz. Başak, Balık‘ın yüksek dozdaki cinsel taleplerine karşılık vermeyi reddeder ve eleştirmeye ve riyakar davranmaya başlar. Başka sorunlar da vardır. Çıkarcı ve mantıklı Başak, Balık’ın pahalı zevklerinden ve duygusal çalkantılarından rahatsız olur. Başak planlar yaparken, Balık o anın tadını çıkarmaya çalışacaktır. Kavga dolu bir ilişki ve tatsız bir evlilik.

BALIK ile TERAZİ : Onları birbirlerine bağlayacak tek şey fiziksel ilişkileridir. Bu konu da iyi gitmezse, aralarında hiçbir şey kalmayacaktır. Terazi Balık’ın istediği türde bir baskınlık kuramaz. İkisi de lükse düşkündürler fakat ikisi de ona ulaşmak için çalışmaktan hoşlanmazlar. Kopuk bir ilişki; evlilik daha bile kötü olabilir.

BALIK ile AKREP : Derin ve tatmin edici bir cinsel beraberlik olacaktır. Sevgili olarak tam birbirlerine göredirler. Akrep’in gücüBalık’ın ihtiyaç duyduğu korunma ve desteği sağlayacaktır. Balık, Akrep’in kıskançlığını kışkırtacak şeyler yapmayacak ve sahiplenmeyi sevgi gösterisi olarak algılayacaktır. Kısa sürede olabildiğince mutlu bir beraberlik kurarlar. Mükemmel bir çift.

BALIK ile YAY : Erotik konuşmalar yapacakları zamanlar olacaktır ama Yay bağımsız ve maceraperesttir. Balık bu yüzden ona daha çok bağlanacak ve duygusallaşacaktır. Başkalarına yönelmek isteyen Yay için, Balık’ın cinsel oburluğu yalnızca can sıkıcıdır. İlişkileri başladığı hızla sona erecektir. Evlilik ise tam bir felaket olur.

BALIK ile OĞLAK : Cinsel yönden iyi bir çift. Küçük anlaşmazlıklar ve sorunlar olabilir ama çözüm bulmakta zorlanmayacaklardır. Güçlü ve baskın Oğlak, Balık’ın arzulanmayı hissetmesini sağlamayı bilir. Balık da, Oğlak’ın tekdüze hayatına duygusal bir renk katar. Farkları birbirlerini bütünleyici niteliktedir. İyi bir ilişki ve iyi bir evlilik olacağı kesin.

BALIK ile KOVA : Bir süre için birbirlerine cinsel heyecan verebilirler çünkü her ikisi de yaratıcıdırlar. Ama ben merkezci ve öznel Balık’ın, dışa dönük , sosyal Kova ile pek az ortak noktası vardır. Bağımsız ve tutarlı Kova, Balık’ı övmek ve ona güvence vermek için fazla çaba harcamayacaktır. Kova sorunları mantık yoluyla çözmeye çalışır, Balık ise duygularıyla. Her yönüyle sorunlu bir ilişki.

BALIK ile BALIK : Aynı duyguları paylaştıkları için, birbirlerinin cinsel ihtiyaçlarını çok iyi anlarlar. Eğer sorunlarını fiziksel uygunlukları sayesinde çözebilirlerse, Zodyak’ta ki en iyi ilişkilerden biri bu olabilir. Gene de, bu duygusal çift kısa sürede birbirinin birikimini tüketebilir. Güçlü, baskın biri tarafından yönetilmezlerse, yanlış yönlere gideceklerdir. Çok şehvetli bir ilişki; ama evlilik cinsel yetersizliklerini sona erdirecek, hatta isteksizliğe yol açacaktır.

×