Anasayfa Başak Burcu ve Sağlık

Başak Burcu ve Sağlık

tarafından Zeynel Eroglu

BAŞAK BURCU

Başak Burcu… En büyük, akıllı ve çözümsel yemek yiyici.
Hayatınızı sürdürürken öğrendiğiniz ve uyguladığınız kuralların aynılarını sağlığınızı kontrol ederken de uygulayın. Yıllık değerlendirme ve tanı testlerine tıbbi muayenelerle devam edin.
basakBaşak’ların kendileri için sağlıklı olan her türlü diyet ve tıbbi tavsiyelere uyma konusunda muazzam bir disiplinleri vardır, ancak çikolata gelene kadar! Başak çikolatayı çok sever, ancak o sizi onun sevdiği kadar sevmez.

Başak Burcu ve Sağlık Hakkında Detaylı Bilgiler

Çikolata sizde kalp ağrısı yaratır.Sevgili Başaklar, sizin hassas rejim sisteminizin üstüne gerçekten çok fazla düşmeyin. Yiyeceklerinizi sos ve hamurların altına saklamayın. Burcunuz genel sağlığı, bağırsakları ve karın kısmını yönetir. Sizin için gerekli madde potasyum sülfattır. Bu tuz buğday, çavdar, yağsız sığır ve kuzu eti, peynir, zeytin, portakal, limon, kavun, elma, armutta bulunur. Kavun, elma, armut ve papaya size kısmen cildinizi temizlemek ve saçlarınıza bakım sağlamak için yardımcı olur. Elmanın, çörek gibi tatlandırmak için şeker ve tarçına ihtiyacı olmadığını unutmayın.