Home ASTROLOJİ Bayrampaşada Yıldızname Burçları

Bayrampaşada Yıldızname Burçları

by Zeynel Eroglu
0 comment

Bayrampaşada Yıldızname Burçları

istanbul’un birçok yeri başta olmak üzere Bayrampaşada Yıldızname Burçları bakımı hakkında bilgi alarak bakımı yaptıran birçok kişi bulunmaktadır. Yıldıznamenin temel taşı ise burçlarıdır. Astroloji ile iç içe olan , cifir, havas gibi ilimlerle de yakından ilgilidir. Bunun yanında bakımı yapabilmek için ebced hesabını bilmek, Arapça ve Osmanlıcaya çok iyi derecede hakim olmak gerekir. Tüm bunların yanında bakımı yapmak için tecrübe ve bilgi birikimi çok önemlidir.

Yıldızname bakımı için ilk önce bilinmesi gereken tecrübe ve bilgi birikimi olan kişilerden destek almanız demiştik. Bunun yanında bakımı yapılırken bakımı yapacak kişi özel bazı bilgilerinize erişmek ister. Bu bilgiler anne adı, bakımı yapılacak kişinin adı, doğum tarihi ve saati ile burcudur. Bu bilgilerin tam ve doğru olması şarttır. Eğer bilgilerde hata ya da eksiklik olursa yıldızname doğum haritası hatalı çıkarılmış olur.

Yıldızname bakımı yaptırarak birçok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece hayatınıza daha kolay yön verebilir, istediğiniz konularda hayatınızı daha rahat şekillendirme imkanı bulabilirsiniz.

  • Yıldızname bakımı yaptırarak karşınızdaki insanın huy ve karakter özelliklerini öğrenerek daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz.
  • Karşınıza çıkabilecek riskli olayları, kazaları, üzücü olayları görebilir, önlemlerinizi buna göre alabilirsiniz.
  • İş hayatınızda hangi alanların sizin için daha iyi olabileceğini görerek kariyerinizi bu yönde şekillendirme fırsatı bulabilirsiniz.
  • Bazı insanlar büyüden, nazardan, cin çarpmasından çok daha kolay etkilenir. Eğer üzerinizde bu tür bir etkinin olduğunu düşünüyorsanız yıldıznamede bu etkiyi görebilir ve kurtulma yollarını, korunma yollarını öğrenebilirsiniz.
  • İkili ilişkilerinizde uyumlu olup olmadığınızı, evlilik olup olmayacağını öğrenerek ilişkinizin boyutunu görme imkanına sahip olabilirsiniz.

Yıldızname bakımı, hakkında daha geniş bilgi için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşebilir, bakımı yaptırarak hayatınızı daha kolay yönlendirme imkanına ulaşabilirsiniz.

Astroanaliz İletişim Zeynel Eroğlu
İyilik daima sizinle olsun…

İlgili Yazılar

Leave a Comment