Home Genel Beki İkala Erikli

Beki İkala Erikli

by Zeynel Eroglu
0 comment

Meleklerle tanışma iletişim kurma ve danışmanlık konularında eğitimi sayın Beki IKALA ERİKLİ’den aldım.
beki-ikala-erikli
Robert Kolej ve Boğaziçi İşletme mezunu olan Beki Erikli, 13 yıl üst düzey yönetici olarak, Procter & Gamble Türkiye, Almanya, İsviçre, Hollanda ve İngiltere’de çalıştı.Küçük yaşta yasam otesiyle iletisim yeteneğini keşfeden ve uzun yıllar çevresinin de etkisiyle bu yönünü bir kenara atan Beki Erikli, yöneticilik dönemlerinde İngiltere’de Sir John Whitmore’dan Executive Coaching ve Collin Reeve’den NLP Practitioner Business NLP eğitimi aldı.

Heidelberg’de CTI (Coaches Training Institute)’un beş aylık yaşam koçluğu eğitim programını tamamladı. Yine, Hawaii’li şaman Dr.Ihaleakala Hew Len’den aldığı Ho’oponopono eğitimi sayesinde öğrenciliği ve kariyeri boyunca bir kenara attığı içsel rehberliğine yeniden kavuştu. İçsel rehberliği, onu Münih’te Charles Virtue’dan Yaşam Otesiyle Iletişim ngel Therapy Practitioner) ve Meleklerle Yaşam Otesiyle Iletişim (Angel Therapy Mediumship) eğitimi almaya yöneltti.

12 sene yurt dışında yaşadıktan sonra 2009′da İstanbul’a dönen Beki Erikli, Executive Coaching/Yaşam Koçluğu’nun yanısıra, gruplarla ve bireylerle yaşam ötesi ile iletişim, geçmiş yaşam şifası ve ‘meleklerinizle iletişim kurma’ çalışmaları yapmaktadır.

Sayın Beki İkala Erikli’ye meleklerleyasamak.com web sitesinden de ulaşabilirsiniz…

İlgili Yazılar

Leave a Comment