Home Genel Bir Koç’a mı aşıksınız?

Bir Koç’a mı aşıksınız?

by Zeynel Eroglu
0 comment

Azimli ve biraz da dalkavuk olmanız lazımdır. Koç`lar ayrım edilmeyi sever ve ona gösterdiğiniz ilgi ve sevginin tadını çıkarmak ister.
Ben-merkez sayabileceğimiz bu kişi, her zaman kendinden bahseder. Kendi ayakları üstünde kolayca durabileceğinden, sizden de bunu bekler. talep odağı olmaktan delicesine hoşlanan Koç`la birlikte mesut bir hayat geçirebilmek için onu kalbinizin tam ortasına oturtmanız gerekmektedir. Aşkının peşinden koşan ve belirli belirsiz değişen dengelerin adamıdır. pratik olursanız onu er geç kaybedeceksiniz demektir. şoför koltuğuna onun geçmesine izin vermeli lakin bindiğiniz arabayı tamamiyle onun kontrolüne bırakmamalısınız. Her an kendinizi hatırlatmalı, varlığınızın gideceğiniz istikameti az da olsa değiştirmesini sağlamalısınız. ters taktirde onu kaybettiniz demektir. Ona belirli ipuçları verip isteklerinizi kavramasını beklemenizse sizde hayalkırıklığı yaratacaktır.
Kin gütmeyi beceremeyen, yaralarını kendi kendine tedavi etmekte başarılı olan Koç, dolaylı mesajları muhakkak anlamaz. Ona direk yaklaşın.

İlgili Yazılar

Leave a Comment