Home Birinin İlgisini Çekmek İçin Büyü

Birinin İlgisini Çekmek İçin Büyü

by Zeynel Eroglu

Büyü ve Büyüler – Aşk Büyüsü – Büyü Korunma – Büyünün Bilinmiyenleri – Astroloji ve Ak Büyü Gerçekleri

Tarot Okuma ve Tarot Büyüsünde kartlar Nasıl Kullanılır – Birinin İlgisini Çekmek İçin Büyü – Aşk ve Büyü Yan Yana Gelmez


Birinin İlgisini Çekmek İçin Büyü

Bir dut ağimages (4)acının 3 dalından üç ayrı yaprak alınır, uçlan birbirine karşı getirilerek (birleştirilir. üç yaprak ipek iplikle (iğne ile) bir daire çizercesine birbirine dikilir.

Bu hal bozulmadan yapraklar iki tahtaparçasının arasına konup tahtalar birbirine paslı çivilerle (3 ince çivi ile) çakılır, sonra yeşil bir beze sarılıp üç yerinden dikilir.

hanımın veya bayın (büyü kime yapılmışsa) adı, yetmiş yedi defa söylenip muskaya üfürülür, büyünün niçin yapıldığı söylenip göğe karşı yedi defa tükürülür. Sonra, ¡tahta büyü yapılan kimsenin evinin dışında, elverişli (bir yere .gizlice çakılıp, bırakılır. üç gece (bu işlemden sonra) büyü yapılan kimsenin kapısının önünde işenir. Soğuma sıcaklığa dönüşür, birleşme olanağı sağlanırmış.

Bu büyünün uygulanmasında, daha öncekilerde bulunduğu gibi, tüm aşamaları büyücü yürütür. Büyücü, isterse, kimini, büyü yaptırana uygulatır. çoğunlukta, hanımlar, kimi güç işleri yapamadıkları adına, onların adına, büyücü gerekeni yapar. Bu büyüde, tanrının, kutsal varlıkların adlan anılmaz, büyünün uygulandığı sürece «bismillah» bile denmez.