Anasayfa Boğa Burcu ve Kariyer

Boğa Burcu ve Kariyer

tarafından Zeynel Eroglu

Boğa Burcu ve Kariyer Yorumları

Toprak grubunun ilk burcu: İnatçı, azimli, sistematik, iyi kalpli, ve müziğe yatkın.

Yönetici yıldızı: Venüs boga

Etkisi altındaki ülkeler: İrlanda, İran, İsveç, İsviçre

Etkisi altındaki şehirler: Dublin, Lucerne, Leipzig, St Louis

boga
KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ: Boğalar, burçlar içinde en düzenli olanıdır. Yaşamdan ne beklediğini tam olarak bilir. Önüne çıkan engellere aldırmadan sebatla hedefine doğru ilerler. Çok dayanıklıdır. Zorlukların üstesinden gelebilecek güce sahiptir. Bununla birlikte tembellik bu burçta doğanların en büyük düşmanıdır. Eğer ona yenik düşerlerse sağlıkları bile etkilenir. Venüs, Boğa’ya güçlü bir aşk ve seks kimliği sağlamıştır.

BOĞA VE MESLEĞİ: Genellikle Boğalar güvenceli ve emekliliği olan işleri seçerler. Bu burcun düzenlilik eğilimi ağır basmışsa maliyeci, işadamı, bankacı, muhasebeci, emlakçı, banker, müzayedeci olurlar. Sanat yönleri ağır basmışsa mimar, kuyumcu, sanat danışmanı veya galerici olurlar. Şarkıcılığa ve aktörlüğe de yöneleceklerdir.

BOĞA PATRON: Boğa patronu ya sevilir ya nefret edilir. Yeniliklere alışık değildirler. Güvenli bir iş, istikrarlı bir yükseliş istiyorsanız aradığınız patronu buldunuz demektir. Boğalar sadık bir iş görenin hak ettiği bedeli öderler, ama fırsatlara pek yer yoktur. Kural olarak genç Boğa daha yaşantısının ilk günlerinde hedeflerinin ne olacağını saptar, belirsiz bir yaşam şeklini de benimsemez. Takım çalışmalarına yatkın değildir.

Boğa Burcu ve Kariyer Hakkında Detaylı Bilgiler

BOĞA ÇALIŞAN: Yanlış bir işte çalışan Boğa acınacak durumdadır. Kendini bir kısır döngü içine hapsederek mutlu olmasa bile iş değiştirmeyi göze alamadan çalışır durur. Evlilik Boğa için çok yararlıdır. Boğa’nın hoşgörülü bir eşi olmalıdır.

ORTAK GİRİŞİMLER

BOĞA – KOÇ ORTAKLIĞI:

Ortaklık yürüyebilir, ama epey gayret sarf etmek gerekecektir. Tipik bir Koç iyimserdir, iyi bir yönlendirici ve bir öncüdür. Zayıf tarafı enerjisini boşa tüketmesi, fazla düşünmeden ileri atılmasıdır. Koçlar araba yarışlarına, arabalara, caza ve kadınlara ilgi duyarlar. Ortaklık denemeye değer.

BOĞA – BOĞA ORTAKLIĞI:

Boğa’nın doğası hiç bir şekilde kumara açık değildir. Bu iki kişi işbirliği yapacaksa projenin hiçbir risk taşımadığını herkes kabul etmelidir. Boğa’nın Boğa’yla ilişkisi çok yararlı olacaktır. Ortaklık faydalıdır.

BOĞA – İKİZLER ORTAKLIĞI:

Eğer bu işbirliği başarılı olursa ana nedeni sanat olacaktır. İkizler uyanıktır, hazırcevap konuşkan ve akıllıdır. Zayıf yönleri ise her ne boyutta olursa olsun baskıya dayanamamaları ve fazla iç gözlemci oluşlarıdır. İlgileri sanata yönelmiştir. Genel kültür düzeyleri yüksektir. Ortaklık risklidir.

BOĞA – YENGEÇ ORTAKLIĞI:

Bu işbirliği iyi ama biraz sıkıcı bir beraberlik olacaktır. Çünkü her iki taraf da değişime açık değildir. Tipik bir Yengeç hassastır, aileye bağlıdır, aniden parlar. Zayıf yönü ise kendisine ait farz ettiği her şeye sıkı sıkıya bağlı olmasıdır. Denizi, bahçe ile uğraşmayı, seyahati, ailesini çok sever. Ortaklık denemeye değer.

BOĞA – ASLAN ORTAKLIĞI:

Böyle bir işbirliği önerilemez. Tipik bir aslan sıcakkanlı, cömert ve lüks düşkünüdür. Zayıf yönleri ise gururlu ve kibirli olmasıdır. Konforu, antikaları, daha doğrusu keyifli yaşamı sever. Ortaklık zararlıdır.

BOĞA – BAŞAK ORTAKLIĞI:

Bu mükemmel bir iş ortaklığı olur. Başaklar çok çalışkan, zeki ve enerjiktirler. Zayıf yönleri ise fazla mızmız olmaları ve her işe karışmayı sevmeleridir. Bedensel sağlıklarına dikkat ederler, kitap okumayı severler. Ortaklık faydalıdır.

BOĞA – TERAZİ ORTAKLIĞI:

Bu ikili arasında rahat bir atmosfer içinde eşsiz bir işbirliği olabilir. Terazilerin adil bir yargı duyguları vardır. Çevrelerinin uyum içinde olmasını severler, zevk sahibidirler. Zayıf yönleri ise aşk yaşamları ve kararsızlıkları ile ilgilidir. Sanatsever Teraziler kendilerini severler ve karşı cinse düşkündürler. Ortaklık denemeye değer.

BOĞA – AKREP ORTAKLIĞI:

Bu güçlü kişilikte iki insan belirli bir süre için dahi ortaklık yapacaklarsa, taraflardan birinin çok esnek olması gerekir. Akrepsadıktır, ihtiraslıdır. Hoşlandığı ve hoşlanmadığı konularda çok kesin fikirleri vardır. Zayıf yönü ise kıskançlık ve öç alma isteğidir. Alkol veya deniz, her türlü sıvı ile ilgili şeye bağlıdır.Tipik bir Akrep güçlü bir dost, acımasız bir düşmandır. Ortaklık denemeye değer.

BOĞA – YAY ORTAKLIĞI:

Boğa sık sık Yay ile ters düşecektir. Özgürlüğe aşık, haksever ve samimi Yay’ın zayıf yönleri, ani kararlar vermesi ve aceleciliğidir. Sporla ilgili şans oyunlarını ve kadınları sever. Ortaklık risklidir.

BOĞA – OĞLAK ORTAKLIĞI:

Bu uyumlu bir ortaklıktır. Tipik bir Oğlak yükselme hırsına sahip, biraz tutucu fakat çalışkandır. Zayıf yönleri , züppeliğe ve depresyona olan eğilimidir. İlgi alanı ise çoğu zaman işine bağlılığı nedeniyle zaman ayıramasa da kitaplara ve geçmişe yönelmiştir. Ortaklık faydalıdır.

BOĞA – KOVA ORTAKLIĞI:

Boğa onaylasa da onaylamasa da Kova açık fikirli ve anlaşılması kolay bir kişidir. Kova idealisttir, geçmişle fazla ilgilenmez. Doğrunun peşindedir. Zayıf yönü patavatsızlığı ve fazla bağımsız hareket etme isteğidir. İnsanlarla, aktüalite ve reformlarla ilgilenir. Ortaklık zararlıdır.

BOĞA – BALIK ORTAKLIĞI:

Bu ortaklıkta başarı için gereken tüm koşullar bulunmaktadır. Tipik bir Balık narin ve sanatsal yönü ağır basan bir kimlik taşır. Çoğu zaman yalnız kalmaya gereksinir. Zayıf yönü ise kararsızlığı ve yüksek ideallerinin olmayışıdır. Müziği, şiiri, hayvanları ve içkiyi sever. Ortaklık faydalıdır.

Boğa Burcu ve Kariyer konusu hakkında soru,sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

×