Anasayfa Boğa Burcu

Boğa Burcu

tarafından Zeynel Eroglu

BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ

Boğa ve Koç birbirinden farklı iki kişiliktir. Boğa aceleyi sevmez. Koç ise sabırsızdır. Terazi ise, aralarındaki cinsel yaşama duygusal bir ılımlılık ve her türlü fiziksel sorunu çözümleyebilecek bir yoğunluk boga-burcu-cinsellik
BOĞA ile KOÇ : İki farklı kişilik. Boğa acele etmeyi sevmez ve Koç’un cinsel kaynaklı sabırsız tavırlarına sırt çevirir. Ayrıca Boğa cinsel yaşamda yaratıcı değildir. Eğer Koç heyecanını O’na da aşılayabilirse, o zaman ayak uydurmak için hayli çaba gösterecektir. Aşk ilişkileri gelişmelere açıktır; ancak, evlilikte Boğa, Koç’un her fırsatta yapacağı kaçamaklara göz yummayı öğrenmelidir.

Boğa Burcu Hakkında Detaylı Bilgiler

BOĞA ile BOĞA : Sekste her zaman uyumlu değildirler. Kadın daha duygusal bir aşkı arzularken, erkek daha bedensel istekler peşindedir. Bu erkek, aslında erkek arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi tercih eder ve gözü dışarıdadır. Boğa kadınıysa, aldatılmak ve ihmal edilmekten nefret eder.İlişkileri zevk verici olabilir ama evlilik falları biraz karışık.

BOĞA ile İKİZLER : Çift kişilikli, değişken ve çok yönlü İkizler, sabit ve inatçı Boğa ile taban tabana zıttır. İkizlerin sanatçı ve yaratıcı yapısı, Boğa’nın ilgisini çeker. Boğa’nın sükuneti de İkizler etkileyebilir. Gene de İkizler, Boğa’nın ağır kanlı hareketlerine ve önceden programlanmış rahat tekniklerine sinirlenir. Ne güçlü bir ilişki ne de sağlam bir evlilik mümkün.

BOĞA ile YENGEÇ : Boğa için,Yengeç romantik ve tatmin edici bir partnerdir. Yengeç’in hareketliliği Boğa’nın durgunluğunu bozmaz. Bu amaçlı durgunluk, Yengeç’in seks konusundaki geciktirme eğilimine sağlam bir dayanak oluşturur. Her ikisi de tutkulu ve heyecanlı bir yaşam sürme arzusundadırlar. Eğer fiziksel yaşamlarında uyumu yakalayabilirlerse, tatmin edici bir ilişkileri ve mutluluk dolu bir evlilikleri olur.

BOĞA ile ASLAN : Boğa, Aslan’ın büyüklük kompleksiyle birlikte yaşamayı öğrenmelidir. Aslan, sevgilisinin hayatının merkezi olmayı bir hak meselesi olarak görür. Ama aynı zamanda neşeli ve vericidir. Boğa ise tembelliğe ve bencilliğe eğilimlidir. Cinsel alanda bazı şikayetler olacaktır. Sevişme zamanını ve süresini Aslan belirlemelidir. Müşkülpesent Aslan ilişkide sorun çıkarabilir.Uzun vadede de iyi bir birleşme olmaz.

BOĞA ile BAŞAK : Bedensel zevklere daha düşkün olan Boğa, Başak’ın katı kurallar koyma eğiliminden rahatsız olabilir. Sevişme konusunda Başak sade bir yol izleyecek ve eşi memnunsa çılgınlıklara kalkışmayacaktır. Boğa’nın sadeliğe itirazı yoktur fakat aman vermeyen cinsel istekleri Başak’ı yorabilir. Bunun dışında, aralarında pek sorun çıkmaz. İyi bir ilişki, cinsel uyum sağlandığı takdirde de yürüyebilecek bir evlilik gibi görünüyor.

BOĞA ile TERAZİ : Terazi, aralarındaki cinsel yaşama duygusal bir ılımlılık ve her türlü fiziksel sorunu çözümleyebilecek bir yoğunluk katacaktır. Yine Terazi ilişkiyi hareketlendirmek ve tatminkar kılmak için büyük çaba harcayacaktır. Boğa da bu çabaya katıldığında, ortaya doyumlu bir cinsel yaşam çıkacaktır. Yatak odasında önderliği Boğa alabilir. Sempatik bir ilişkisi ve kalıcı bir beraberlik yaşama ihtimalleri yüksektir.

BOĞA ile AKREP : Ortak noktaları cinsel iştahlarıdır. Her ikisi de dış dünyayla pek ilgili değildirler. Boğa kızdığında inatçı olabilir.Akrep kızdığındaysa, Zodyak’ta ki bütün burçların çekinmesi gereken biri olur. Ateşli bir aşk ilişkisi muhtemeldir. Evlilik ise derin bir hoşgörüyle mümkün olur.

BOĞA ile YAY : Buradaki tehlike, Boğa’nın, bağımsız Yay’ı dizginlemek isteyecek olmasıdır. Bu, boş bir çaba olur. Seks meraklısı Boğa, Yay’ın cinsel gücü sayesinde tatmine ulaşabilir. Ama Yay’ın mümkün olan her yerde aşk yapmaya zorlamasından da rahatsız olacaktır. Beraber eğlenceli vakit geçireceklerdir. Ancak tasasız Yay iyi bir eşten çok, iyi bir aşıktır.

BOĞA ile OĞLAK : Eşit derecede cinsel arzu duyarlar. Sınırsız ve alışılmadık tarzda seks istemezler. Boğa, Oğlak’ın beklentileri konusunda ketumluğundan hoşlanmayabilir. Oğlak da , Boğa’nın her istediğini elde etme çabasından hoşlanmayabilir. Bu iki burç arasında pek “romantik bir aşk” görülmez, ama cinsel bir aşk ve uzun vadeli bir yatak arkadaşlığı mümkündür.

BOĞA ile KOVA : Düşünceyle daha ilgili olan Kova, aşkın fiziksel yönüne Boğa kadar düşkün değildir. Kova kafaca birleşmeyi tercih eder. Bu tür bir aşk ise Boğa’nın tutkularını gidermeye yetmez. Bunun yanı sıra Kova, Boğa’nın beklentilerini fazla bulabilir. Yine de Kova, erotik teknikler keşfetmekten hoşlandığı için Boğa’nın ilgisini çekebilir. Rasgele bir ilişki, umut vaat etmeyen bir evlilik.

BOĞA ile BALIK : Balık cinsel konuda uçarı ve ne yapacağı önceden bilinmeyen bir yapıdadır. Boğa, bunu başa çıkılması zor bir durum olarak görebilir. Fantezilerini dışa vurmasına yardım ederek, dikkatli ve yerinde cesaretlendirmelerde bulunarakBalık’ın alıcılığını artırmak mümkündür. Cinsel yaşamlarındaki başarı Boğa’ya bağlıdır. Ateşli bir aşk ilişkisi ve doyumlu bir evlilik yaşama ihtimalleri yüksektir.