Home ASTROLOJİ Burçlara Göre Erkekler

Burçlara Göre Erkekler

by Zeynel Eroglu
0 comment

AKREP BURCU ERKEği –  (23 Ekim-21 Kasım)

Onu nerede bulabilirsiniz?

Bekar Akrep erkeği sıcağı sever. Onu yazın sahilde yahut havuz kenarında güneşlenirken, kışın da sauna yahut solaryumda bulursunuz.

Sevdiği hanım tipi

Cinsel bakımdan ona uyan ve yüksek libidosuyla başedebilen bir kadın Akrep erkeği adına idealdir. Onun adına hoş bir sürpriz ne olabilir? Eve geldiğinde en kırmızı rujunuzu sürün. En seksi kırmızı elbisenizi giyin (öteki hiç bir şey yapmanıza gerek yok)!

gizli cinsel yönü

Akrep erkeği hem ayrıcalığı hem niceliği sever, ikinci raund adına hazır olduğunu söylüyorsa, ona inanın lütfen. Ateşli gecelere hazırlanın.

temas niteliği

Her isteğinizi yapmaya gayret eder. Yalnız dikkat etmeniz gereken bir şey var: Onu rüya kırıklığına uğratırsanız, sizi affetmesi adına çok beklersiniz.

ASLAN BURCU ERKEği – (22 Temmuz-22 Ağustos)

Onu nerede bulabilirsiniz?

Nerede güneş ve eğlence varsa, Aslan erkeği oradadır, iyi zaman geçirebildiği her yerde bir Aslan bulabilirsiniz.

Sevdiği kadın tipi

Kendinden emin, sosyal kadınları sever. Bir Aslan`la yaşamak onunla sahne ışıklarını paylaşmak anlamına gelir. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilmektedir? En gözde partilere davetiye bulun ve birlikte gidin. Sonra da ikiniz için hususi bir parti yapmanız hiç kötü olmaz.

saklı cinsel yönü

hayatta her zaman “Ben” dese de, yatak odasında partnerinin arzularına fazla dikkat eder. Her şeyi kendisi için istiyor gibi görünse de sizi de fazla düşünür.

ilişki ayrıcalığı

ilgili ve düşüncelidir. Doğru ilişkiyi bulduğunda bencillik maskesini düşürür ve gerçek yüzünü gösterir.

BALıK BURCU ERKEği – (18şubat-19Mart)

Onu nerede bulabilirsiniz?

Balık`lar yüzmeyi severler; onları dalgalarda sörf yaparken ya da kışın bile havuzda yüzerken bulursanız şaşırmayın.

Sevdiği bayan tipi

Vahşi bir çocuğu andıran kadınları severler. hayatın nakit biriktirmek adına değil, yaşamak adına olduğunu düşünüyorsanız, tam onun tipisiniz. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Her parmağınızı öteki bir renge boyayın ve her renk için farklı bir seks oyunu hazırlayın. fazla sıcak saatler geçirip, fazla eğleneceğiniz kati.

gizli cinsel yönü

Balık erkekleri, yatakta önder kadınları severler. Cinsel yaşantınızın iplerini kendi ellerinize almaktan çekinmeyin, buna bayılacaktır.

münasebet ayrıcalığı

Romantik ve düşünceli Balık erkeği eve herzaman çiçeklerle gelir. Davranışlarınıza çok dikkat edin, ters takdirde kafası basit karışabilir.

BAşAK BURCU ERKEği –  (23 Ağustos-21 Eylül)

Onu nerede bulabilirsiniz?

Bu atletik erkeği sabah kumsalda koşarken yada spor salonlarında bulabilirsiniz.

Sevdiği kadın tipi

Klasik bir dost olan, düşüncelerini söylemekten kaçınmayan bir hanım hoşuna gider. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilmekte? beraber su kayağı yapın. Suyu çok seven Başak erkeği etrafa sular saçmaya bayılır. öğleden sonra da ona teklif edeceğiniz bir yüzme sefasına hayır demez!

gizli cinsel yönü

ilk olarak biraz çekingen davranır; lakin sizinle dikkat çekici bir zaman geçirdikten sonra vahşi tarafını gösterir. Siz de bu durumdan çok memnun kalıyorsunuz! ilişki ayrıcalığı bazen çok şikayet eder, bazan çok fazla eleştirir; fakat asla ve asla ihanet etmez.

BOğA BURCU ERKEği –  (20 Nisan-19 Mayıs)

Onu nerede bulabilirsiniz?

Boğa`lar yüksek fiyatlı restoranlar, iyi şaraplar, lüks otelleri severler. Bir Boğa`ya rastlamak istiyorsanız paranın bol harcandığı yerlere bakmalısınız.

Sevdiği hanım tipi

Boğa erkeği mahcup, duygusal ve lüks yaşayan kızları sever. Onun adına hoş bir sürpriz ne alabilir? Evde mum ışığında güzel bir akşam yemeği hazırlayın. Boğa`lar evcil erkeklerdir, bu tür sürprizlere bayılırlar. Onlar için ciddi olan kaliteli ortam ve özenle oluşturulmuş yemeklerdir.

saklı cinsel yönü

Boğa`lar yavaş aşkı severler. Onunla yatağa girdikten sonra uzun bir zaman geçirmeye hazır olun!

münasebet ayrıcalığı

Tatlı ve seksi Boğa`lar türlü sözler vermeyi severler. Sözlerinde durmadıkları süre onları boynuzlarından tutmayı ihmal etmeyin!

iKiZLER BURCU ERKEği – (20 Mayıs-20 Haziran)

Onu nerede bulabilirsiniz?

Eğlenceyi seven ikizler erkeğini dost partilerinde bulabilirsiniz. Saatlerce bıkmadan usanmadan dans edebilir.

Sevdiği bayan tipi

çekingen olmayan kadınları sever. illa ki o söze başlasın diye beklemeyin, sohbeti siz de başlatabilirsiniz. Onun adına hoş bir sürpriz ne olabilir? ikizler erkeği akıllı kızları sever. Onu etkilemek için vücudunuzu değil aklınızı kullanın. herkezin vücutlarını kullandığı bu çağda us yolunu seçen bir hanım, fazla hoş bir sürpriz olabilmekte.

saklı cinsel yönü

ikizler erkeği, ehil sohbetlerden oluşan ön sevişmelere bayılır. Yatağa girmeden öncelikle güzel bir yemek yiyin ve o sırada erotik sözler söyleyin.

ilişki niteliği

ikizlerin çift karakterli olduklarını bilirsiniz. Hem yatakta hem dışarda bu özelliklerini korurlar. bunun yanısıra yüzeyseldirler, bu özelliklerine dikkat!

KOç BURCU ERKEği – (20 Mart-19 Nisan)

Onu nerede bulabilirsiniz?

Futbol konusunda arkadaşlarıyla oynarken veya açık hava yarışmalarına katılırken onu izlemeye gidin. Fiziksel aktivitelere bayılır!

Sevdiği hanım tipi

Spor takılan, maceracı tipleri sever. hayatı dolu dolu yaşayan kadınlar hayallerini süsler. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilmektedir? Bu sportmen beye güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız, onu herhangi bir oyuna davet edin ve ele geçiren adına göze çarpan bir mükafat kararlaştırın.

saklı cinsel yönü

Yatakta istemeyi bilen ve ipleri kendi elinde tutmak isteyen bir erkektir. Bırakın istesin, pişman olmazsınız.

münasebet ayrıcalığı

Koçlar fazla hızlı aşka başlar lakin ateşlerini çabuk kaybederler, merakını tutabilmek için sürekli yeni bir şeyler bulun.

KOVA BURCU ERKEği – (20Ocak-17şubat)

Onu nerede bulabilirsiniz?

Akıllı Kova çok konuşkan bir tiptir. Onu en fazla konferans salonlarında ve kitap satan mağazalarda bulabilirsiniz.

Sevdiği kadın tipi

Akıllı kadınları sever. Onun takdirini kazanmak istiyorsanız her konu ile ilgili sohbet etmeye hazır olmalısınız. Yani, kültür koşul. Onun için hoş bir sürpriz nasıl olabilmektedir? Dürüstlük onun en iyi ciddiyet verdiği özellikler arasındadır. Ondan ne istediğinizi açık açık söylemeniz ve dürüst olmanız, hoş bir sürpriz için yeterli olmaktadır.

gizli cinsel yönü

Kova`lar çevrenin ne dediğini pek önemsemezler. her insanın gözünün önünde size yakınlık gösterirse, hiç şaşırmayın.

temas özelliği

Kova`lar için duygular değil olaylar ciddi bir konudur. Bir hata yaparsanız, sizi affetmeyecek kadar hain olabilmektedir!

OğLAK BURCU ERKEği – (21 Aralık-19 Ocak)

Onu nerede bulabilirsiniz?

Oğlak erkeği vaktini genelde yalnız geçiren bir tiptir. Onu jogging yaparken yada bir kafeteryada tek başına kahvesini yudumlarken bulabilirsiniz.

Sevdiği kadın tipi

Akıllı, kayda değer kadınları sever. Size hayran olmasını istiyorsanız, hayattan ne arzuladığınız! ve onu nasıl elde edeceğinizi bilmelisiniz. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilmektedir? Yatağınıza ipek nevresimler takın, mum işığında romantik bir yemek hazırlayın.

saklı cinsel yönü

Oğlak`lar biraz eski modadır. Onlar daha çok romantik aşkı severler. Kama Sutra`yı başkalarına saklayın!

temas niteliği

Suskun ve şüpheli Oğlak erkeğinin güvenini kazanmak kolay değil; lakin onu kazandıktan sonra tam annenizin sizin için isteyebileceği baya dönüşür.

TERAZi BURCU ERKEği – (22 Eylül-22 Ekim )

Onu nerede bulabilirsiniz?

Mars onu çılgın yapmadığı sürece tembel Terazi erkeğini tembellik yaparken bulursunuz. Kafanızı kaldırın ve aşk bekleyen miskin kuşlara bir göz atın!

Sevdiği bayan tipi

kolay elde edebileceği tipleri sever; sebebi ise fazla uğraşmaktan ve ısrarcı olmaktan çekinir; Onun için hoş bir sürpriz ne olabilmektedir? Havuz kenarında dikilin ve yanınızdan geçerken onu suya atın. Peşinden siz de atladıktan sonra kurulandığınızda sizi seyretmesine izin verin.

saklı cinsel yönü

zevk vermeyi fazla sever. En gizli fantezinizi ona anlatın ve hayata geçirmesini bekleyin.

ilişki özelliği

Eğlenceli ve etkileyici bir tiptir; fakat o kadar diplomatiktir ki arasıra gerçek düşüncelerini tahmin etmek fazla zor

YAY BURCU ERKEği – (22 Kasım-20 Aralık)

Onu nerede bulabilirsiniz?

Parti ve kokteyllere mümkün olduğu kadar sık katılın. daima sosyal Yay erkeğine rastlarsınız.

Sevdiği bayan tipi

Yay erkeği eğlenceyi ve aşkı seven kadınları tercih eder. Günde 24 saat, haftada 7 gün talep beklemeyen hanımlar ise tam onun tipidir. Onun adına hoş bir sürpriz ne olabilmektedir? Onun kadar iyi poker oynadığınızı gösterin. Bu onu gururlandıracaktır. üstelik oyunun sonunda ikiniz de kazanacaksınız!

saklı cinsel yönü

dizi dışı aşk oyunlarını sever. Size bayılmasını istiyorsanız, striptiz şovu yapmaya hazır olun. öteki deli fantezileriniz mevcutsa, daha da iyi!

temas özelliği

Sizinle eğlenmeye bayılır; fakat sizin gibi eğlenceyi seven başka hanımların da olduğunu unutmayın. Dikkat edin: Prensinizin gözleri biraz dışarıda!

YENGEç BURCU ERKEği – (21 Haziran-21 Temmuz)

Onu nerede bulabilirsiniz?

içine kapanık Yengeç erkeğine bir parkta gazete okurken ve ya bir kütüphanede kitaplara bakarken rastlayabilirsiniz. Zekice bir iltifatla kabuğundan dışarı çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Sevdiği hanım tipi

Bir Yengeç erkeğiyle birlikte olmak istiyorsanız, çoğu zaman evde kalmaya yahut yıldızların altında dolaşmaya hazır olun. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilmektedir? Yengeç`ler göz temasına fazla büyük ciddiyet verirler. Yardıma ihtiyacınız olduğunda, bunu hiçbir şey söylemeden, gözlerinizle isterseniz, mest olacaktır.

gizli cinsel yönü

Yengeç erkeği ön sevişmeyi fazla sever. Onu mesut etmek istiyorsanız, öpücüklere boğun.

ilişki özelliği

Bazı zamanlar çok kolay değil bir şahıs olabilmekte. fakat gerçekten altın gibi bir kalbe sahiptir ve sizi bir prenses benzeri yaşatır.

İlgili Yazılar

Leave a Comment