Home Genel Büyü Çözümleri

Büyü Çözümleri

by Zeynel Eroglu
0 comment

buyu cozumleri

Büyü Çözümleri Ve Yöntemleri

Büyü, insanın enerjetik bedenine zarar vererek hem ruhsal hem de fiziksel sorunlara neden olan çok ciddi bir hastalıktır…

Büyü Tedavisi
Her hastalık gibi büyünün de tedavi edilmesi ve tekrar bu sorunla karşı karşıya kalmamak için önlemler alınması zorunludur.
Bu konuda söylenebilecek tek söz, büyünün enerji sistemine zarar veren bir eylem olmasından dolayı ancak ve ancak enerjetik bir tedavi yöntemi uygulanarak ortadan kaldırılabileceğidir.
Kendisine büyü yapılan kişinin enerji dengesi mutlaka bu konuda uzman olan biri tarafından normale döndürülmelidir. Bu tedavi büyünün etkisini tamamen ortadan kaldıracağı gibi, enerjinin tazelenmesi nedeniyle, aynı kişiye yeniden büyü yapılmasını da zorlaştırır. Fakat ne yazık ki büyünün tekrar edilmesini tümüyle engelleyecek hiç bir yöntem yoktur.

Büyünün Teşhisi
Öncesi Mutlaka Yapılan Büyünün Saptanması Önemlidir..!

Büyü Çözümleri ile ilgili en önemli detay kişinin üzerinde büyü varsa, bunun ne tür bir büyü olduğunun saptanması lazım gelir.

Büyünün Saptanması
Bunun için bir çok yöntem ve bakım usulü vardır. Önemli olan ne ile bakıldığı değildir. Bakım sonucunda büyü yapılan kişinin hayatında ne gibi değişiklik olduğu ve neler yaşadığının tespit edilmesi gereklidir.
Burada çivi çiviyi söker mantığı geçerlidir. Nasıl bir büyü yapıldığının bilinmesi demek sorunun teşhis edilmesi anlamına gelir ki, teşhis olmadan tedavi olmaz.

Büyünün Bozulması

Yapılan büyünün bozulması için gerekli ritüeller yapılır. Büyü yapılırken kullanılan araçların benzeri araçlar kullanılır.Örneğin büyüler, ve büyülerde kullanılan malzemeler ya rüzgara asılır, (HAVA) ya Suya atılır (SU) ya Toprağa gömülür, (TOPRAK) yada Ateşe atılır. (ATEŞ) Görüldüğü gibi Dört anasır (ELEMENT) büyü kavramında da geçerlidir. Ve bu yol izlenir.

Büyü Çözümleri Detaylı Yıldızname Bakımı sonucunda ortaya çıkan bilgiler ışığında Hayata geçirilir…

Büyü yapanlar kişinin mizacına göre eylem yaparlar. Kişinin burcuna göre hangi elementsel yaradılışa sahipse ona göre büyü yaparlar. bunun tespiti çok önemlidir.

Hakkında En Önemli nokta Şudur: İlahi Kudrete, Allah’a sığınmak ve Şifayı Allah’tan istemek, şifa bulunduğu vakit, Allah’ın izni ile şifaya kavuşulduğunu anlamak ve böyle zikretmektir.

Büyü Çözümleri Hakkında Detaylı Bilgiler

Büyü Çözümleri konusunda Medyum Zeynel Hoca olarak Tekrar tekrar belirtiyorum ki, Kur’an her şeye şifa olabilecek güçtedir ancak aynı Kur’an insanlara akıllarını kullanmalarını, gerekli tedbirleri aldıktan sonra işleri Allah’a havale etmek gerektiğini defalarca belirtmiştir.

Literatüre kısa bir bakış atmak Büyü Çözümleri konusunda ne kadar farklı ve faydasız yöntemin “kesin çözüm” olarak sunulduğunu görmek için yeterlidir.
Çoğu medyum ve şifacı Büyü Çözümleri için yüzyıllardan beri Kur’an ayetlerinin okunmasını ve yazılarak kişinin üzerinde taşınmasını vb. işlemler önerir.
Bunun bir yere kadar faydalı bir işlem olduğunu reddetmek mümkün değildir. İlahi bir mesaj olan Kur’an ayetlerini okumak tabi ki şifaya katkıda bulunacaktır. Yalnızca büyü değil her türlü hastalıkta hastanın Kur’an okuması ve Allah’tan şifa dilemesi faydalıdır ve bu gerçek bilimsel olarak da ispatlanmışttır.
Ancak gel gelelim büyünün tedavisi ve Büyü Çözümleri için yalnızca Kur’an okumak yeterli bir işlem değildir. Bacağı kırılan birinin bacağının düzelmesi için dua edip Allah’tan yardım dilemesi çok faydalı olsa da, bu işlemi bir ortopedi uzmanına başvurup onun önerileri dinlendikten sonra yapılması gerekir. Akıl ve bilimi her zaman el üstünde tutan İslam, bunun en doğru davranış şekli olacağını bildirir.
Bu nedenle büyüye maruz kalmış kişinin Büyü Çözümleri için öncelikle enerjetik olarak tedavi edilmesi, tedaviye ek olarak da Kur’an okuması ve bu beladan kurtulmak için Allah’a sığınması tavsiye edilmelidir.
Oysa ki genel uygulama zaten büyü sebebi ile büyük manevi sıkıntılar içinde kıvranan insanlara yüzlerce kez sure okutmaktır. Bazı yazarlar büyünün bozulması ve Büyü Çözümleri için haftalarca her gün 777 kez Felak ve Nas surelerinin okunmasını tavsiye ederler.
Bu tavsiyeler hastanın hem bu ağır sorumluluğun altında ezilerek daha fazla hastalanmasına neden olur hem de sonuçta sıkıntılarının bir türlü çözüme kavuşmadığını gören hasta dinden, imanda, ilahi mesaj olan Kur’an’dan soğur.
Kur’an ayetleri her gün yüzlerce kez okumak için oldukça ağırdır ve bu dehşet verici tavsiyeye hastanın uyduğu durumlar da zaten çok nadirdir. Genellikle hastaya bir – iki gün okur ve pes eder ya da hiç okumaya bile kalkışmaz.
Büyü Çözümleri için yapılması gereken, hastanın üzerindeki enerjinin düzeltilmesi (ki bu gerçekten özel bir uzmanlık gerektirir) ve hastaya Felak, Nas, İhlas surelerinin her gün yedişer (7) kez okunmasını tavsiye etmektir.
Büyü evrensel bir hadisedir ve büyüyü tedavi etme sürecini ve Büyü Çözümleri ni yalnızca Kur’an okumaya dayandırmak doğru bir davranış değildir. Sonuçta her dinden – ve hatta dinsiz – insanlar büyü sorunu ile karşı karşıya kalabilirler ve kalmaktadırlar. Müslüman olan hastaların tedavisi ve Büyü Çözümleri sırasında Kur’an’dan da faydalanmaları en doğal haklarıdır. Ancak Kur”an bu anlamda “kesin şifa” sunan sihirli bir formül olarak değil, her müminin her sorununda yardım isteyebileceği ilahi bir kaynak olarak görülmelidir. Aksine bir hareket hem tedaviyi ve Büyü Çözümleri ni daha en baştan başarısızlığa mahkum eder hem de inancı sağlam olan insanların bile inançlarının köküne adeta dinamit döşer.
Kur’an’ın hiçbir ayetinde “büyünün bozulması için şu sure yüzlerce kez okunmalıdır” ya da “şu eylem büyüyü bozar” şeklinde bir beyan bulunmamaktadır. Ancak literatürü adeta işgal etmiş bulunan “büyü bozma” formüllerinin tümü – zaten hepsi birbirinden kopyalamıştır – ayetlerin defalarca okunmasını ” tek çözüm” olarak göstermektedir…

Büyü Çözümleri hakkında soru sorun ve görüşlerinizi belirtmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

İlgili Yazılar

Leave a Comment