Home Genel Büyü Nasıl Bozulur

Büyü Nasıl Bozulur

by Zeynel Eroglu
2 comments

Büyü Nasıl Bozulur Etkisini Nasıl Yitirir

Büyü Nasıl Bozulur sorusu sorulduğu zaman gerçek bir uzman bu soruya yanıt verebilmeli, çareler sunabilmeli, dermanı üretebilmelidir.Evet, bu gerçekten ciddi bir iştir. Alim olan ancak anlar…

Büyü insanın enerjetik bedenine zarar vererek hem ruhsal hem de fiziksel sorunlara neden olan çok ciddi bir hastalıktır.

Büyü Bir Hastalıktır!

Her hastalık gibi büyünün de tedavi edilmesi ve tekrar bu sorunla karşı karşıya kalmamak için önlemler alınması zorunludur.
Büyü Nasıl Bozulur konusu hakkında söylenebilecek tek söz – büyünün enerji sistemine zarar veren bir eylem olmasından dolayı – ancak ve ancak enerjetik bir tedavi yöntemi uygulanarak ortadan kaldırılabileceğidir.

Enerji Dengesi

Kendisine büyü yapılan kişinin enerji dengesi mutlaka bu konuda uzman olan biri tarafından normale döndürülmelidir. Bu tedavi büyünün etkisini tamamen ortadan kaldıracağı gibi, enerjinin tazelenmesi nedeniyle, aynı kişiye yeniden büyü yapılmasını da zorlaştırır. Fakat ne yazık ki büyünün tekrar edilmesini tümüyle engelleyecek hiç bir yöntem yoktur.

Literatüre kısa bir bakış atmak bu konuda ne kadar farklı ve faydasız yöntemin “kesin çözüm” olarak sunulduğunu görmek için yeterlidir.
Çoğu medyum ve şifacı büyünün çözülmesi için yüzyıllardan beri Kur’an ayetlerinin okunmasını ve yazılarak kişinin üzerinde taşınmasını vb. işlemler önerir. Bunun bir yere kadar faydalı bir işlem olduğunu reddetmek mümkün değildir. İlahi bir mesaj olan Kur’an ayetlerini okumak tabi ki şifaya katkıda bulunacaktır. Yalnızca büyü değil her türlü hastalıkta hastanın Kur’an okuması ve Allah’tan şifa dilemesi faydalıdır ve bu gerçek bilimsel olarak da ispatlanmışttır.

Büyü Nasıl Bozulur Hakkında Detaylı Bilgiler

Büyünün Tedavisi Şarttır!

Ancak gel gelelim büyünün tedavisi için yalnızca Kur’an okumak yeterli bir işlem değildir. Bacağı kırılan birinin bacağının düzelmesi için dua edip Allah’tan yardım dilemesi çok faydalı olsa da, bu işlemi bir ortopedi uzmanına başvurup onun önerileri dinlendikten sonra yapılması gerekir. Akıl ve bilimi her zaman el üstünde tutan İslam, bunun en doğru davranış şekli olacağını bildirir.
Bu nedenle büyüye maruz kalmış kişinin öncelikle enerjetik olarak tedavi edilmesi, tedaviye ek olarak da Kur’an okuması ve bu beladan kurtulmak için Allah’a sığınması tavsiye edilmelidir.
Oysa ki genel uygulama zaten büyü sebebi ile büyük manevi sıkıntılar içinde kıvranan insanlara yüzlerce kez sure okutmaktır. Bazı yazarlar büyünün bozulması için haftalarca her gün 777 kez Felak ve Nas surelerinin okunmasını tavsiye ederler.
Bu tavsiyeler hastanın hem bu ağır sorumluluğun altında ezilerek daha fazla hastalanmasına neden olur hem de sonuçta sıkıntılarının bir türlü çözüme kavuşmadığını gören hasta dinden, imanda, ilahi mesaj olan Kur’an’dan soğur.
Kur’an ayetleri her gün yüzlerce kez okumak için oldukça ağırdır ve bu dehşet verici tavsiyeye hastanın uyduğu durumlar da zaten çok nadirdir. Genellikle hasta ya bir – iki gün okur ve pes eder ya da hiç okumaya bile kalkışmaz.
Yapılması gereken, hastanın üzerindeki enerjinin düzeltilmesi (ki bu gerçekten özel bir uzmanlık gerektirir) ve hastaya Felak, Nas, İhlas surelerinin her gün yedişer (7) kez okunmasını tavsiye etmektir.

Büyünün Tedavi Süreci

Büyü evrensel bir hadisedir ve büyüyü tedavi etme sürecini yalnızca Kur’an okumaya dayandırmak doğru bir davranış değildir. Sonuçta her dinden – ve hatta dinsiz – insanlar büyü sorunu ile karşı karşıya kalabilirler ve kalmaktadırlar. Müslüman olan hastaların tedavisi sırasında Kur’an’dan da faydalanmaları en doğal haklarıdır. Ancak Kur”an bu anlamda “kesin şifa” sunan sihirli bir formül olarak değil, her müminin her sorununda yardım isteyebileceği ilahi bir kaynak olarak görülmelidir. Aksine bir hareket hem tedaviyi daha en baştan başarısızlığa mahkum eder hem de inancı sağlam olan insanların bile inançlarının köküne adeta dinamit döşer.
Kur’an’ın hiçbir ayetinde “büyünün bozulması için şu sure yüzlerce kez okunmalıdır” ya da “şu eylem büyüyü bozar” şeklinde bir beyan bulunmamaktadır. Ancak literatürü adeta işgal etmiş bulunan “büyü bozma” formüllerinin tümü – zaten hepsi birbirinden kopyalamıştır – ayetlerin defalarca okunmasını ” tek çözüm” olarak göstermektedir.

Büyü saptama

Kişinin üzerinde büyü varsa, bunun ne tür bir büyü olduğunun saptanması lazım gelir.

Bakım Yöntemleri

Bunun için bir çok yöntem ve bakım usulü vardır. Önemli olan ne ile bakıldığı değildir. Bakım sonucunda büyü yapılan kişinin hayatında ne gibi değişiklik olduğu ve neler yaşadığının tespit edilmesi gereklidir.

Burada çivi çiviyi söker mantığı geçerlidir. Nasıl bir büyü yapıldığının bilinmesi demek sorunun teşhis edilmesi anlamına gelir ki, teşhis olmadan tedavi olmaz.

Yapılan büyünün bozulması için gerekli ritüeller yapılır. Büyü yapılırken kullanılan araçların benzeri araçlar kullanılır.

“ÇİVİ ÇİVİYİ SÖKER” MANTIĞI

Örneğin büyüler, ve büyülerde kullanılan malzemeler ya rüzgara asılır, (HAVA) ya Suya atılır (SU) ya Toprağa gömülür, (TOPRAK) yada Ateşe atılır. (ATEŞ) Görüldüğü gibi Dört anasır (ELEMENT) büyü kavramında da geçerlidir. Ve bu yol izlenir.

Büyü yapanlar kişinin mizacına göre eylem yaparlar. Kişinin burcuna göre hangi elementsel yaradılışa sahipse ona göre büyü yaparlar. bunun tespiti çok önemlidir.

Medyum Zeynel Hoca olarak Tekrar tekrar belirtiyorum ki, Kur’an her şeye şifa olabilecek güçtedir ancak aynı Kur’an insanlara akıllarını kullanmalarını, gerekli tedbirleri aldıktan sonra işleri Allah’a havale etmek gerektiğini defalarca belirtmiştir.

Büyü Nasıl Bozulur sorusu hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

İlgili Yazılar

2 comments

ilker 16/01/2022 - 01:20

gelir sıkıntım nedeniyle aile yadigarı dükkanımızı kapatmama ramak kalmıştıki medyum zeynel eroğlu hocamızla irtibata geçtim bana kısmet açma muskası yazdı dükkana koymamla beraber işlerim rast gitmeye başladı allah senden razı olsun hocam herkese öneririm

Reply
nurcan 04/01/2022 - 01:21

Oğlum 28 yaşında üniversite mezunu bi çok işte çalıştı ama hiç birinde kalıcı olamadı en fazla 1 ay calişip ya kovuluyodu ya kendi istifa ediyodu ben de oğlumda nazar olduğunu düşündüm ve daha öncede gidip çok memnun kaldığım ZEYNEL EROĞLU HOCAYI aradım oğlum için bi tılsım verdi onu kıyafetlerinin arasına sakladım uzun süredir bi işte çalışıyo çok şükür. Herkeze öneririm.

Reply

Leave a Comment