Home Genel Büyü Ve Cinlerden Nasıl Korunmalıyız?

Büyü Ve Cinlerden Nasıl Korunmalıyız?

by Zeynel Eroglu
0 comment

buyu ve cinlerden nasil korunmaliyiz

Büyü Ve Cinlerden Nasıl Korunmalıyız? Neler Yapmalıyız?

Cinlerden korunmak için bir çok dindışı eylemler ve uygulamalar varsa da biz İslam dışına çıkmayı düşünmüyoruz. Cinlerden korunmak için; İslam alimleri ve konunun uzmanları özellikle, bazı ayetlerin insanın üzerinde taşınmasında yarar bulduklarını belirtmişlerdir. Bu bir muska olabilir yada vefk şeklinde tanzim edilmiş olan bir maskot olabilir, veya bir tılsım olabilir, bir gümüş üzerine nakşedilmiş olabilir, ama mutlaka kişiler üzerlerinde taşımalıdır.
Ancak bedenine cin girmiş olan kişiye bu muska yada tılsımlar bir fayda vermez; zira önce bu cin yada perilerin bedenden çıkarılması gerekmektedir. Buda ancak konunun uzmanı cinci hocalar tarafından yapılabilir. Piyasada bulunan sahte medyumlar, cinciler, hasta insanın bedeninden cinin ancak bedene acı vererek, yani kişiyi döverek cini çıkaracağını savunan cahillere kapılmamak gerekiyor. Hiç bir şekilde kişiye acı vererek bedenden cin çıkarılamaz.

Büyü’den korunma meselesine gelince, kişide büyü varsa, büyüden korunma ayet, esma yada muskası yapılma yoluna gitmeden önce bu büyünün kişinin üzerinden temizlenmesi gerekir. Özellikle bu husus çok önemlidir. Öncelik her zaman büyüyü iptal etmek ve tekrar yapılmasını yani büyüden korunmasını sağlamak olacaktır.

1. Adım: Büyünün İptali,

2 Adım: Büyüden Korunma.

Büyüden Korunmak için genel anlamda; ve en zor olanı iradedir.(düşününki içinizdeki bir enerjiyi başka bir tarafa aktarmak için beyninize hükmetmek) ama şu da bir gerçek ki iradeyle kazanılan başarıların süresi biraz daha uzun ve de güç olur fakat en etkili yollardan biridir ama nasıl kullanmak gerektiğini bilmesi gerekir.

Büyü Ve Cinlerden Nasıl Korunmalıyız? Hakkında Gerçek Bilgiler

Büyüden korunmak çok kolay değildir. Ama imkansızda değildir. Yapılan Her büyünün tutacağına dair hiçbir koşul yoktur. Yani büyü illa da tutar demek yanlıştır. Büyüden korunmanın yolları vardır, bunlar muska takmak yada tılsım taşımak bunların başında gelir.
Muska takmak; büyüden korunma yollarından birisidir, muska taşıyan birisi kısmen büyülerin ve cinlerin zararlarından korunmuş olur. Muskada yazılan bazı ayetler sebebi ile Allah onların içeriye girmesine izin vermemektedir.
Muska Cinler için şu anlamı ifade edebilir: Mesela yanan bir soba düşünün bu sobaya elinizi yaklaştırdığınızda eliniz yanmaya başlayacak ve bir süre sonra dayanılamayacak noktaya gelecektir. Bu durumda ya elinizi çekeceksiniz yada elinizin daha da yanmasına katlanacaksınız.. Ne kadar dayanabilirsiniz. Yazılan muskanın muhteviyatını da ateşin hararetine benzetebiliriz ateş ne kadar sıcaksa elimiz o kadar çok yanacaktır. Bu konudaki daha fazla bilgiyi MUSKA bahsinde bulabilirsiniz…
Sabah akşam okunması gereken bazı ayetler vardır onların okunduğu zaman yapılan büyü sizi etkilemez. Mesela sabah ve akşam 7 Ayetel kürsi 3 felak 3 nas okunması durumunda Allah’ın izniyle büyü tutmaz. En doğrusunu Allah bilir.
Etrafınıza dikkat etmek, inanların sizi kıskanmaması için çabalamak (elinizden geldiğince), şüphelendiğiniz kişilerin verdiği yiyecekleri yememek. Vs.
Devamlı Allah zikri ile meşgul olmak : Allah zikri ile meşgul olan bir kalbe cin ve şeytan ulaşamaz. Orada tutunamaz.

Büyüden Korunma Konusunda Detaylar için TIKLAYINIZ…

Kendinizde bu ve buna benzer bazı sorunlar ve problemler hissediyorsanız, bu konuda bilgi ve yardım almak için bize ulaşabilirsiniz. Önce sorunlarınızı konuşalım, teşhisi koyalım; sonra nasıl çözeceğimiz konusunda karar verelim …
İnsan olarak, Allah’ın yarattığı en şerefli, en onurlu varlıklar olarak hak ettiğimiz yerde olmamız, daha iyi yarınlara, daha sağlıklı ve mutlu günlere ulaşmamız dileği ile…

İlgili Yazılar

Leave a Comment