Home Genel Büyü Ve Yıldız Düşüklüğü

Büyü Ve Yıldız Düşüklüğü

by Zeynel Eroglu
0 comment

Büyü Ve Yıldız Düşüklüğü Nasıl Belli Olur?

Büyü yapılan birinin yıldızı düşer mi?
Havas ilminde yıldız düşüklüğü dış etkenlerden yani bazı enerjisel varlıklardan kaynaklanır. Kişiye büyü yapılmışsa, Nazar değmişse, Cin Çarpmasına maruz kalmışsa bu durum kişinin yıldızını etkileyecektir. Burada anlatılmak istenen kısaca, kişinin hayatına olumsuzluk katacak ve bundan sonraki yaşamında bu olumsuzluklar devam edecektir. Yıldız Düşüklüğü tedavisi kesinlikle büyü değil, kişiye özel bakım gerektiren, olmazsa olmazı yıldızname olan bir durumdur. Kişinin ruhsal durumuna göre çözümler üretilir ve sonrasında tedavisine başlanır.

Kişinin Yıldıznın Düşmesi deyimi, maruz kaldığı negatif bir etki vasıtası ile yaşamına olumsuzluğa bakan bir pencerenin açılmasıdır. Pencere kapanmadıkça bu etki maalesef ömür boyu devam edecektir. Bazen çevremizde rastlarız. Bazı insanlar ne yaparlarsa yapsınlar, ellerini attıkları her dal ya kopar, yada kurur. Bu şanssızlıkmıdır? Yoksa kader mi…

Büyü Ve Yıldız Düşüklüğü Hakkında Gerçek Bilgiler

Büyü kader çerçevesi içinde yer alır. Yani kişiye büyü yapılacağı kaderinde yazılıdır. Mutlak kaderdir. Allahın bilgisi dahilinde gerçekleşir. Kişiye sunulmuş bir sınav sorusuda budur. Yıldız düşüklüğü de, Yıldızname ilmi ve kader ile doğrudan alakalıdır. Kişinin Yıldızı Nazar, Büyü yada Cin çarpması yolu ile düşer. Bu durum doğrudur. Bir kişiye büyü yapıldığı zaman cinler faaliyete başlar. Büyü – Cin ilişkisini daha önceki konularımızda ele almıştır. Büyü doğrudan bu enerjisel varlıkların yardımı ile yapılır. Dolayısı ile hem yapılan büyünün ağırlığı, hem yapılan büyünün ne için yapıldığı ve hem de yapılan büyünün yönlendirdiği cinler tarafından kişiye baskı oluşturur. Bazı olaylarda ruhsal bunalımlara ve hatta intiharlara kadar uzayan bu süreç elbette kişinin sağlıklı kalmasını sağlamaz. Bir yerlerde bir tel kopmuştur. Ve bu tel yerine bağlanmadığı sürece akım geçmeyecek, kişiyi içinden çıkılamaz durumlara sürükleyecektir. Bu anlattığımız durumların bir tanesinin bile kişinin Yıldızını doğrudan etkileyen başlıca sebep olduğu düşünülürse, hepsini birden yaşayan bir insanın hayatının tamamen olumsuzluğa doğru kayması kaçınılmaz sondur.

Teşhis varsa, tedavi vardır. Tıp ilminin en başlıca maddelerinden biri budur. Havas ilmi içinde geçerli olan bu madde, yerinde ve uygun bir tesbittir.

Büyü ve Yıldız Düşüklüğü konusunda yardım almak için hiç çekinmeden bize ulaşabilirsiniz. Soracağınız sorulara ve sorunlarınıza karşı bilgilerimiz dahilinde mutlaka cevap verilecektir.

Unutmayalım ki; insan inancı dahilinde ayakta kalır; inancımızı en üst seviyede tutalım ki, hayatın zorluklarına karşı dimdik duralım.

İlgili Yazılar

Leave a Comment