Home Genel Büyü Zamanları

Büyü Zamanları

by Zeynel Eroglu
0 comment

Büyü Zamanları Ve Etkileri

Büyü Zamanları Yapılan Büyülerin tam olarak istenildiği şekilde tutması için özel zaman ve saatlerde yapılması çok önemlidir. Büyü Zamanları ile ilgili bunların başında gezegensel Yıldız Saatleri gelir. Daha sonra Ay Durakları işin içine girer.

Büyü
BÜYÜ; İNSANIN, OLAYLARI DİLEDİĞİNCE OLMASINI İSTEME ÖZLEMİ İLE HAYAT BULMAKTADIR…

Kişi istediğine ulaşamayınca kaderi önemsemez büyü ile olaylara hakim olmaya kalkar. Büyü mutsuzluğun avuntusudur, güçsüzlerin dayanağıdır. Bir umuttur büyü. Büyüde gizlilikleri bilme arzusu, onları doğrultuya, isteğine döndürme dileği, istemediğine karşı direnme eğilimi vardır.

Her şey gibi büyü yapmanın da zamanı vardır. Büyü genellikle gece yapılır. Ancak şeytanla tam işbirliği halinde olan büyücüler için saatin de önemi olmayabilir. Büyü Zamanları büyü yapımında son derece önemlidir.

Büyü

Bu arada büyünün cinsine göre Büyü Zamanları ayarlanır. Ara açmak, ayırmak, düşman etmek için olan büyüler, ayın onbeşinden itibaren, Yeniay küçülmeye başladığı Büyü Zamanları esas alınarak yapılır. Bağlamak, emre almak yani muhabbet için olan büyüler Ay’ın hilal halinden onbeşine kadar olan döneminde, yani Ay büyürken Büyü Zamanları esas alınarak yapılır

Ay’ın Durumu

Büyü Zamanları için Ayrıca Ayın Durakları denilen Ay Menzilleri şeklinde de bilinen zamanlara dikkat edilmelidir. Yapılacak olan işe göre bir zaman saat belirleneceği gibi işlem yapılacak olan kişilerin hangi yıldıza mensup olduğuna da bakılmalıdır. Örneğin. Koç burcu insanına bir muhabbet yani Aşk Büyüsü yapılacaksa, bunun bir salı günü, (Koç burcunun günü salı, salının yıldızı marstır) Venüs saatinde, (venüs sevgi ve aşk gezegenidir.) Bakır levha üzerine, (bakır venüsün madenidir) ayın muhabbete uygun duraklardan birinde iken, özellikle ateş harfleri yoğun olan bir esma yada ayet seçilerek, (Arapçada 28 harfin 7 si ateş, 7si su, 7si, hava ve 7si toprak harfleridir. Örneğimizde koç burcu insanı ateştir.) uygun tütsü secilerek, kırmızı renklere ağırlık verilerek bir çalışma yapılabilir.

Yukarıya yazdığım bir örnekti. Dikkat edilmesi gereken daha bir çok şey var. Sanıldığı kadar basit bir ilim değildir Havas İlmi…

Yıldız Saatleri

Gezegenlerin Konumu Havas ilminde okunacak yada yapılacak işlerde bu gün ve gezegenlerin konumu şarttır. Tabi bu günlerin saatleride ayrı ayrı gezegenlerin etkisi altındadır. Bununla beraber bu gün ve gezegenlerin iyi ve kötü enerjileri olduğu gibi,Yapılacak işlerdeki iyi şeyler, iyi gün ve saatlerde,kötü olan amellerde,kötü gün ve saatlerde yapılması lazımdır.

Büyü Zamanları Hakkında Detaylı Bilgiler

Örnek:

Günün ilk gezegen saati yani gün başlangıç saati gezegeni aynı zamanda o günün gezegenidir.Yani;
Pazar günü Güneşle başlar ve Güneş günüdür
Pazartesi Ay la başlar ve Ay günüdür
Salı Marsla başlar ve Mars günüdür
Çarşamba Merkürle başlar ve Merkür günüdür
Perşembe Jüpiterle başlar ve Jüpiter günüdür
Cuma günü Venüsle başlar ve Venüs günüdür
Cumartesi Satürnle başlar ve Satürn günüdür.

Güneş günü ve saati; hacetlerin kabulü, başarılı olmak, para sahibi olmak, maişet genişliği, görünürde olmak, halkın lisanını bağlamak kalpleri celp ve cezbetmek, (kalpleri kendine benzetmek) için havas okuyup yazmaya münasiptir.

Ay günü ve saati; muhabbet ve kalpleri celp için çalışılabileceği gibi, ara açmak nifak sokmak içinde münasiptir ve muafıktır.

Satürn günü ve saati; eza, cefa ve sıkıntı vermek, ara açmak buğz ve adavet vermek, işlerin olmasını engellemek, bağ yapmak, nasip kısmet bağlamak, önünü kesmek, bloke etmek, ölüm istemek gibi işler için uygundur.

Jüpiter günü ve saati; Muhabbet ve kalpleri celbetmek, büyükler indinde hatırı sayılır olmak, bilgiyi ve hafıza gücünü istemek türünden her türlü hayır işleri yapılır.

Mars günü ve saati; Her türden buğz, garez, ara açmak, kavga çıkarmak, insanları ayırmak gibi şer işlere uygundur.

Venüs günü ve saati; Muhabbet ve aşk için çok uygundur. Kalpleri celpetmek, birleştirmek, gidenleri geri getirmek, ayrılanları kavuşturmak gibi muhabbet işlerine uygundur.

Merkür günü ve saati; Ticaret olması için, maişet genişliği, yolculuk yaptırmak, dil bağlamak, bazen muhabbet işleri, alış verişin artması için çalışma yapılabilir…

Buraya yazdıklarım genel teşkil eder. Daha çok bilgi gerektirir. Örneğin. Mars günü ve saatleri nahıs yani kötüdür. Ancak Muhabbet Büyüsü yapılabilir. Yada Perşembe günü said yani iyi ve uğurludur ancak Ölüm Büyüsü bile yapılabilir. Büyü Zamanları uygulamalar ve işlemler için son derece önemli bir noktadır. Büyü Zamanları baz alınarak yapılan uygulamalarda başarı oranı yüksektir.

Büyü Zamanları hakkında soru, sorun ve görüşlerinizi paylaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Zeynel Eroglu
22.03.2012 Avcılar

İlgili Yazılar

Leave a Comment