Home Genel Büyünün Tutmaması İçin Ne yapılması Gerekli?

Büyünün Tutmaması İçin Ne yapılması Gerekli?

by Zeynel Eroglu
0 comment

Büyünün Tutmaması İçin Ne yapılması Gerekli? Ne Yapılmaması

Çeşitli yollarla, usulleri kötüye kullanarak ve kötü usullere başvurarak insanı yönetim altına almaya, ona istenilenleri yaptırmaya genel olarak büyü dendiğini söylemiştik. Büyü maalesef bir hastalık gibidir. Bu hastalık eğer tedavi edilmezse, yayılır ve kişiyi içinden çıkılamayacak durumlara kadar sürükleyebilir.

Büyülerden korunmanın birkaç yolu vardır bunlardan en zor olanı iradeyle yenmeye çalışmaktır. (düşününki içinizdeki bir enerjiyi başka bir tarafa aktarmak için beyninize hükmetmek) ama şu da bir gerçek ki iradeyle kazanılan başarıların süresi biraz daha uzun ve de güç olur fakat .en etkili yollardan biridir ama nasıl kullanmak gerektiğini bilmesi gerekir.

Meditasyon da en basit ve etkili yollardan biridir ;esas ulaşılacak başarı ise bir inanca ve dinine bağlı olan insanların aldığı yoldur .size bir tavsiye verecek olursam aslında büyülerden korunmak çok zor bir olay değildir yeter ki zamanında müdahale etmek ve de iradenin en yüksek konumda olması bu işin en az zarar görerek ve hatta hiç görmeden kurtulma başarısını gösterebilir.

Büyünün Tutmaması İçin Ne yapılması Gerekli? Hakkında Gerçek Bilgiler

Büyünün kişiyi tutmaması kavramını biraz açalım. Şöyle düşünün; silahı olan, zırhını giymiş elinde kalkanı olan bir askere atılan mermi yada ok kolay kolay zarar vermeyecektir. Askerin üzerine gelen ister mermi olsun isterse ok, bir şekilde asker bunlara ya kalkanıyla karşılık verecek, karşılık veremediği durumda üzerine giymiş olduğu zırhı gelen maddelerin bedene girmesini engelleyecektir.

Askeri kendiniz olarak düşünün, zırhınız, silahınız, kalkanınız ise sizin koruyucularınız. Koruyucusu olmayan asker dışardan gelecek tüm tehditlere açık olur. Dolayısı ile her zaman tedbir önce gelir. İslama uygun yaşamakta bir tedbirdir. Ancak, görülüyor ki, büyü-din ilişkisi bazı durumlarda yanında destekleyici tedavi şekilleri ile daha korunmalı hale getirilirse, kişi hem dini inancını rahatlıkla yerine getirebilir; -çünkü büyü yapılan insan rahat bir şekilde ibadet edemez- hemde çok daha kısa sürede iyileşme aşamasına gelir.

Daha önceki konularımızda önemle üzerinde durduk. Tekrar hatırlatmak gerekirse, üzerinde büyü var olan bir kişiye ne kadar zırh giydirseniz, eline ne kadar silah kalkan versenizde zırhın içinde kalan rahatsızlığı çıkarmadıktan sonra kişi rahat edemeyecek, hatta belki de daha da vahim bir duruma sürüklenecektir.

Öncelikle var olan hastalıkla mücadele edip, ondan sonra bu hastalık için ilaç vermeli ve kişinin bundan sonraki durumuna bakılmalıdır.

Tüm bu ifade ettiklerimizle doğru orantılı olan konuda; bize sık sık sorulan Koruma Muskası…

Koruma Muskası kişiye özel yapılan bir durumdur. Büyülerden korunmak için yapılacak en kestirme ve akıllıca işlemlerden biridir. Ancak kişinin ruhi ve fiziksel durumuna uygun bakım neticesinde kendisine neyi, ne zaman, nasıl yapılacağı kararlaştırılır ve bundan sonra işleme başlanılır.

Bu konuda sormak istediğiniz soruları yada problemlerinizi gönül rahatlığı ile bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Leave a Comment