Home Genel Büyüyü Bozmak İçin Bir Hocaya Gitmek Doğru Mu?

Büyüyü Bozmak İçin Bir Hocaya Gitmek Doğru Mu?

by Zeynel Eroglu
0 comment

Büyüyü Bozmak İçin Bir Hocaya Gitmek Doğru Mu? Yanlış Mı?

Bu konuda olur olmaz herkese müracaat etmenin doğru olmadığını her zaman dile getiriyoruz. Özellikle üstünde durmak istediğimiz konu, 7 günde büyü bozan, şu kadar günde şu işi yapan, şu vakte kadar istekleri olmasını sağlayan ve bu konuda ciddi ciddi kesin sözü veren medyum-hocalar olacak. İnsan öleceği günü bilir mi? Gay baleminin kapıları insanlara kapalıdır. Eğer gaybı bilsek, gelecekten haber alsaydık, bu dünyaya ihtiyaç olmazdı. Hiç kimsenin hayatında kesinlik yoktur, zira bugünü yaşarız şükrederiz, yarına her zaman inşaallah deriz. Yaşamımızda olmayan kesinliğin, yapılan iş yada fiillerde olması ne kadar doğrudur. Burasını siz düşünün…

Büyünün hakikat olduğu kabul edilince, herkese tesir etmesi de tartışılamaz bir gerçektir. Büyü vardır, çözümü de mutlaka olacaktır. Büyü Çözümü için elbette herkese güvenilemeyeceğinin önemini tekrar vurgulayalım.

Büyüyü Bozmak İçin Bir Hocaya Gitmek Doğru Mu?  Hakkında Gerçek Bilgiler

Büyü bozmak için bir hocaya gitmek doğru mu?

Bu sorunun cevabı “Evet” olacaktır. Neden Evet?

Çünkü; Ortada yapılan bir iş, bir fiil, bir olgu, elle tutulan ve kanıtları bulunan belirtiler ve olaylar zinciri vardır. Dolayısı ile size yapılan büyü demek ki, birisi yada birileri tarafından yapılmıştır. Öyle ise bundan şüphelenen kimsenin ilmine ve yaptığı işe güvendiği, adı, adresi, işi, mesleği ortada bir medyum-hocaya gitmesinde bir sakınca yoktur.

Bu konuda merak ettiklerinizi istediğiniz zaman bizimle görüşebilirsiniz; dilerseniz telefon, mail yoluyla, dilerseniz adresimize gelerek karşılıklı görüşebilirsiniz.

Teşhis olmadan tedavi olmaz. Özellikle belirtmek istiyoruz: Telefonda bakım yapan, şu kadar fiyata bu işi yaparım diyen ve sizden anne baba adınızı isteyenlere itibar etmeyin, bilhassa anne-baba adınızı güvenmediğiniz insanlara bile vermeyin. Çünkü bu asırda büyü ve sihir, özellikle kötülük amaçlı yapılan işler şeytanın en büyük oyuncağı, bu işi yapanlarda şeytanın en büyük ortaklarıdır.

İlgili Yazılar

Leave a Comment