Home Genel Çocuğun Mesleği

Çocuğun Mesleği

by Zeynel Eroglu
0 comment

ÇOCUĞUNUZUN MESLEK SEÇİMİNDE ASTROLOJİ

Çocuğun Mesleği konusu ve Çocuğun Mesleği konusu hakkında tüm bilgiler…
Çocuğum Mühendis mi Olsun Futbolcu mu?

Ebeveynlerin, çocuklarının gelecekleri ve meslek seçimleri konusunda duydukları endişe her geçen yıl daha da artıyor. Bazı anne ve babalar çocuklarına seçeceği meslek konusunda baskı uygularken, kimileri de bu seçimi onlara bırakırlar.
Meslek seçim inde önemli olan çocuğun yetenekli olduğu alanları belirleyip bu yolda ilerlemesini sağlamak olsa da çocukların mesleki yatkınlık ve yeteneklerinin keşfedilmesi zordur.
Günümüzde artık anne ve babalar bu durumu astrologlarla birlikte doğum haritasına bakarak çözebiliyor.

Bunun yanı sıra Güneş burcu Ateş, yükselen burcu Toprak ve Ay burcu Su gurubundan olan çocuğunuzun renkli ve hemen her alanda başarılı olacağı haritadaki diğer faktörlerde incelenerek söylenebilir.
Oysa kişisel horoskop da sağlık durumundan eğitim yaşantısına, arkadaş seçiminden ruh sağlığına, yeteneklerinden başarılarına kadar hemen her alanda işaretler vardır.
Çocuğunuzun geleceğine katkıda bulunmanız açısından sadece burcunu ve yükselen burcunu bilmek yeterli olmuyor; bu konuda ebeveynlerin çocuğun kişisel doğum haritasını çıkartmaları bu işin temelini oluşturuyor.
Uzmanlar şu konunun altını özellikle çiziyor: “çocuğum Koç burcu kesin sporcu olacak” gibi bir saptama yapması kişiye sadece hayal kırıklığı getirir.

Ay burcu veya yükselen burcu Koç olmak da başarılı bir profesyonel sporcu olmak için yeterli değildir. Eğer bu konuda detaylı bilgiler elde edilmek isteniyorsa Gezegenlerin konumları da incelenmelidir. Bu saptamalar mutlaka uzman bir astrolog tarafından yapılmalıdır. Çünkü doğum haritası kişinin hayatı için önemli şifrelerin bulunduğu mükemmel bir kaynaktır.

(Posta – HaberTürk)

Çocuğun Mesleği – Çocuğun Mesleği Nedir?

Çocuğun Mesleği – Çocuğun Mesleği Ne Demektir?

Çocuğun Mesleği konusu ve Çocuğun Mesleği konusu hakkında soru,sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

İlgili Yazılar

Leave a Comment