Home Electional Astroloji

Electional Astroloji

by Zeynel Eroglu

Astroloji Türleri – Astroloji Çeşitleri – Astroloji Teknikleri – Celtic Astrolojisi – Çin Astrolojisi – Electional Astrolojisi – Hint Astrolojisi – Kızıl Derili Astrolojisi –Osmanlı Astrolojisi – Yıldıznameler

ELECTIONAL ASTROLOJİ YORUMLARI

electional-nedir
Electional Astrolojisi, bir zamanı ve bir yeri olan her olay için geçerlidir.
Olayın başlangıcı , gelişimi ve sonucu hakkında bize fikir verebilir. Astroloji zamanın kalitesini anlatır. Ve bize yaşanan zamanın nasıl bir.zaman olduğunu gösterir .Astroloji, gerçekleşmiş ya da gerçekleşecek her olaya -doğum,işe başlama, evlilik, bir karar vermek…vb- uygulanabilir ve olayın değerlendirilmesinde kullanılabilir.

Geçmişte yasadığınız olaylara baktığınızda mutluluğun ve basarinin size hep doğru yerde doğru zamanda olmak sayesinde geldiğini fark edersiniz. İste bu nedenle bugüne kadar mutluluğu hep şans eseri elde etmişsinizdir. Oysa astroloji sayesinde şansın sizden yana olduğu zamanları tespit edebilir, başarıya ulaşma sansınızı arttırabilirsiniz.

Electional astroloji, hayatimizi etkileyecek olayları başlatmak için uygun zamanlar tespit etmekte kullanılan bir astroloji dalıdır.Temelinde yatan düşünce ‘Eğer astroloji sayesinde belli bir ana bakarak olayın temel nitelikleri ve sonuçları hakkında tahminde bulunabiliyorsak o zaman yapacağımız ise uygun en iyi zamanı seçebiliriz.” düşüncesidir.

Electional Astroloji Hakkında Detaylı Bilgiler

Bu nedenle seçim astrolojisine yapılabilecek en iyi benzetme hava durumu tahmini olabilir. Örn; Eğer ocak ayında Ankara’ya gidiyor iseniz yanınıza mayo,şort…vb mi alırsınız? Tabii ki hayır.Çünkü planladığınız zamandaki hava koşulları size ihtiyacınız olan şeyler hakkında fikir verir. Electional astroloji ile kendinizi Ocak ayında üzerinizde bir mayo ile Ankara’nın
ortasında kalmış hissetmez, çok güzel sonuçlanabilecek islere yanlış zamanlarda girmekten kaçınmış olursunuz.

Seçim astrolojisi ile bir şeye başlamak ,karar vermek ,yapmak ya da bitirmek için uygun zamanı belirleyebilir,harekete geçmek için en iyi zamanı seçebilirsiniz. Electional chart-seçilmis anin horoskopu-özgür iradenize karsı tercih etmeniz gereken bir kader ani değildir. Size sadece astrolojik güçlerin nasıl bir ilişki içinde olduğunu gösterir .Ve sunu unutmamak gerekir ki, seçilebilecek kusursuz bir zaman asla yoktur.

 

ELECTİONAL ASTROLOJİ (UYGUN ZAMAN-SEÇİM) ANALİZİ İSTEK FORMU

 

Sevgili Ziyaretçilerimiz,

Aşağıda bulunan linkteki Formu doldurarak Medyum – Astrolog Zeynel EROĞLU’na Ulaşabilirsiniz…

Size daha detaylı bilgi verilebilmesi için tüm bölümleri tam ve eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Mevcut olmayan bilgi yerine bilmediğinizi yazınız.

Lütfen özellikle e-mail adresinizi doğru yazmayı UNUTMAYINIZ…

AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYARAK BİLGİ VE ÖDEME FORMU SAYFAMIZA GİDİNİZ

 

 odemeler

 

Dilerseniz aşağıdaki adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri

Adres: Nispetiye mah. Ahmet Adnan Saygun cad. Belediye Sitesi Yolu

A2 Blok No:7/I Etiler – Beşiktaş – İstanbul

Not: Etiler Akmerkez Ulus kapısı karşısı Belediye Sitesindeyiz…

zeyneleroglu@gmail.com – zeynelhoca@gmail.com

Harita Üzerinden adresimizi görmek ve yol tarifi almak için lütfen tıklayınız.

Ayrıntıları Konuşabilmemiz için Lütfen İletişime Geçiniz…

TEL: 0212 590 2577

GSM: 0533 594 2577

FAX: 0212 351 2578