Home BÜYÜLER En Etkili Büyüler

En Etkili Büyüler

by Zeynel Eroglu
0 comment

En Etkili Büyüler Hangileridir

Çünkü Büyü denilen amel, iş ya da kavram bir insana yönelik yapılır; ve çoğu insan bilir ki büyü yapımında olsun, bakım ya da vefk – muska yapımında olsun kişilerin anne adı, doğum tarihi, saati gibi bilgiler istenir. Bazı durumlarda ise büyü yapan kimse, büyüyü isteyen kimseden büyü yapılacak kimseye ait bir nesne ya da madde ister. Genellikle istenen şey, saç teli giysi parçası vs. olur. Bunun nedeni yapılacak olan büyünün tesir etmesi için istenen malzemelerin kişiye ait olması ve büyü yapımında kişinin temas ettiği malzemelerin kullanılması ya da tamamen kişiye ait olan bir DNA parçasının kullanılmasıdır. Eğer istenilen malzemeler kullanılarak, bu işi iyi yapan bir insanın uygulamaları ile işleme tabi tutulursa yapılan büyünün tutmaması için hiç bir sebep kalmaz. Papaz Büyülerinde bilindiği gibi temel ilke: “Parça Bütüne Aittir” cümlesidir. Parçanın bütüne ait olması, yani bir saçın sahibine yapılacak olan büyüde o saçın kullanılması yapılan büyünün yüzde 90’larda tutma ihtimalini pekiştirir. Bu nedenle diyoruz ki en en etkili büyüler Papaz Büyüleridir…

Neden Papaz Büyüsü?
Daha ayrıntılı ifade etmemiz gerekirse; Papaz Büyüsü “Kırmızı büyü” grubundan olduğu için, bu büyülerin yapılışında genellikle kişinin vücudundan bir parça (saç, idrar, kan, tükürük, tırnak, adet kanı, meni…) kullanılır ve bu parçanın etkilemek istenen kişinin vücudunda yer alması (yedirilmesi) esasına dayanır. Bu Nedenle En Etkili Büyüler Papaz Büyüsüdür.

Ancak; bu konuda yapılacak özel çalışmalar (ritüeller) yapılmadan büyülenecek kişiye idrar, tükürük ya da adet kanı yedirmenin hiç bir etkisi olmayacaktır. Bundan şiddetle kaçınılmalıdır.

En Etkili Büyüler Hakkında Detaylı Bilgiler

Örneğin erkeğe yapılmış Papaz Büyüsü etkisi altında kalan kişi, Papaz Büyüsü yaptıran kadının herhangi bir parçasını vücuduna aldığı için o kişiden ayrı kalamaz. Papaz Büyüleri sadece yedirme içirme şeklinde değil farklı usullerlede yapılabilir.

Papaz Büyüleri sadece erkeği yada kadını bağlamak için yapılmaz. Başka sebeplerle de yapılır. Papaz Büyüsü ‘nü bilinenin aksine Papazlar yapmaz. Yani elbetteki Papazlarında yaptığı Büyü vardır.

Genellikle bu uygulamalar din dışı ameliyeler olduğu için ve ritüellerde süryanice yada ibranice okumalarda bulunulduğu için adına Papaz Büyüsü denilmiştir; ve En Etkili Büyüler olarak bilinir

Papaz Büyülerini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz…

PAPAZ BÜYÜSÜ
Halk arasında bilinen Papaz Büyüsü hakkında iki ayrı varsayım yada inanç vardır. Bunlardan birisi Papaz Büyüsünü Papazın yaptığıdır. Bir diğeri ise dinen hiçte caiz olmayan usullerle yapılırki bu da kadının aybaşı kanı yada erkeğin menisi ile yapılır.

AYIRMA – SOĞUTMA BÜYÜSÜ
“AYIRMA – SOĞUTMA BÜYÜSÜ” Aileden, Eşten, Sevgiliden, İşten, Evden, Düşmandan ayırmak ve bulunduğu ortamdan soğutmak için yapılır…

SOĞUTMA BÜYÜSÜ
Birbirini seven iki insanı, çekemeyen, kıskanan, onda gözü olan kişiler tarafından yapılmış ayrılık büyüleridir…

BOŞANMA – AYRILMA BÜYÜSÜ
Sorunsuz bir şekilde eşlerden ayrılmak için yapılan büyü çeşididir… Ayrılmak istenen eşin gönül rızasıyla boşanmaya razı olması için yapılır.

KAŞIK BÜYÜSÜ
Kaşık Büyüsü çok eskilerden beri bilinen ve uygulanan en etkili işlemlerden biridir… Bağlamak ve Ayırmak için yapılan çeşitleri vardır.

DOMUZ BÜYÜSÜ
Domuz Büyüsü’nün de bir çok değişik yollarla yapılış şekilleri vardır… Eşleri, nişanlıları, akrabaları, evlatları yada ana-babayı, kısacası insanları birbirinden ayrımak ve araya düşmanlık sokmak için uygulanan büyülerden biri de Domuz Büyüsü adıyla anılır.

SABUN BÜYÜSÜ
Sabun Büyüsü, yine amacı kötülük olan ve şer yönden yapılan büyülerdendir… Kara – Kırmızı Büyü sınıfına girer ve her ne kadar ismi Sabun Büyüsü olarak bilinse de “Papaz Büyüsü” çeşitlerindendir.

En Etkili Büyüler ile ilgili soru ve sorunlarınızı dile getirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

İlgili Yazılar

Leave a Comment