Home Genel En Etkili Medyumlar

En Etkili Medyumlar

by Zeynel Eroglu
0 comment

Dürüstlük çok kolay değil elde edilen bir meziyettir .Medyumluk ilmindede dürüst olmak fazla ciddi bir meseledir. Medyumluk oluşturan şahsın ticari çıkarlarını bir tarafa bırakarak insanlara hizmet etmeyi bir ilke edinmesi gerekmektedir. Maalsef ülkemiz de medyumluk ticarete dökülmüştür.

Bir sürü kendini medyum zanneden kişiler bilinçsiz bir şekilde medyumluk hizmeti veriyorlar. durum böyle olunca bu insanlara giden madur şahıslar sonuç alamıyorlar. Daha öncelikle bu tür sahte medyumlara giden kişiler gerçekten işinde tecrübe sahibi olan medyumlara olan bakış açısınıda zedeliyorlar.

oysa en etkili medyum olmak çok kolay değil ve emek, özveri, sabır gerektiren bir sıfattır ve doğuştan gelen bir meziyettir sonradan medyum olunmaz . önüne gelen ben medyumum derse bu işe duyulan saygıda azalır. Medyum olan şahsın evvela vicdani hesapları her zaman ön planda olmalı, kendisine gelen kişilere yardımcı olmak adına dürüst bir biçimde çözümler sunması lüzumludur. Bugün ülkemiz de en etkili medyumlar parmakla gösterecek kadar azdır. Medyum olarak etkili çalışmaları ile bu alanda ad yapmış bir kaç medyumdan biridir ve ismini nerdeyse duymayan kalmamıştır. En etkili medyum kişilere hayırı dokunan, onlara doğruları söyleyip doğru çözümler uygulayan medyumdur.

Sizinde bir medyumdan destek almak gibi bir ihtiyacınız bulunuyorsa son derece dikkatli olun; aklınıza takılan sorularda çekinmeden bana mail atabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Leave a Comment