Anasayfa ERDOĞAN 2015

ERDOĞAN 2015

tarafından Zeynel Eroglu

ERDOĞAN’I 2015’TE NE BEKLİYOR….

 

Türk Hükümeti’ni 2015 yılında çok büyük sürprizler bekliyor. Çok büyük ve beklenmedik değişimler kapıda. 2015 yılının sonunda (Aralık), hükümet tamamen değişmiş olabilir. Neptün, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Güneş Evinde gözüküyor ki bu, aldatma ve yalanlama anlamına gelir. Transit konumunda olan Satürn, Mars ve Ay ile 12’inci evde buluştuğunda Erdoğan, gizli rakiplerinin/düşmanlarının kendisinden daha üst konumda olduğunu görebilir. Bu durumda kendisinin aldatılmış olması muhtemel olduğu için son derece dikkatli olması gerekiyor.

Bu zaman dilimi, onun için çok zor olabilir. Bir ülkenin lideri, kendi ülkesini çok özel bir şekilde yansıtır. Bundan dolayı, Erdoğan’ın kişisel yıldız haritasını etkileyen faktörler, aynı zamanda ülkede de gerçeğe dönüşebilir. Bu da, gizli düşmanların gizlice Türkiye’yi ele geçirmeye çalıştığını gösteriyor. Birçok kez düşman, tahmin ettiğimizden çok daha yakındır. Erdoğan, hayatının bu en istikrarsız ve karışık zamanında sağlığına çok dikkat etmelidir.

Düşman işgalinin başlangıcı, bu yılın Şubat ayından sonra gözüküyor; sınırlar titizlikle korunmalıdır. Özellikle, 2015’in ikinci yarısında ülkemizin topraklarını, iç güvenliğini, vatanı ilgilendiren konularda kontrolsüz ve gizli kalan koşullar dikkat çekiyor. Tüm bu açılardan bakıldığında şu anda sınırlarımızda yaşanan bu şiddetin ülkemizi uzun bir süre daha meşgul edeceği öngörülebilir.